definasyon antreman programım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve serkanozennn tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    herkese merhaba bu sporda 7. ayım ve 1 haftadır definasyondayım 3 gün ağırlık 3 gün kardio olmak üzere haftada 6 gün çalışmayı hedefliyordum 1 hafta böyle de çalıştım ancak dün yoğun bir şekilde interval kardio yaparken hocam yanıma gelip çok fazla kardio yaptığımı bu şekilde çok kas kaybediceğimi söyledi daha çok ağırlık çalışmam gerektiğini söledi ve haftada 5 gün çalışmamı söyledi kardio programım önce 25 dk interval 20 dakika mekik 15 dakika tekrar interval açıkçası kafam çok karıştı yardım ederseniz çok sevinirim... yağ yakıcı olarak muscletech hydroxycut hardcore kullanıyorum teşekkür ederim...

2. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar birşeyler yazarsanız çok sevinirim emeğimin boşa gitmesini istemiyorum kas kaybetmek istediğim en son şey kardioyu nasıl yapmalıyım sizce? kardio günlerinde ikinci koşuyu yapmama gerek var mı sizce? bir de haftada 6 gün fazla mı? günde 200 gr protein alıyorum karbonhidratı da sabah kahvaltıda yulaf azmesi ve öğlen 1 tabak makarnayla sınırlı tutuyorum 3 ten sonra karbo tüketmiyorum...

3. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    hocam 7 ayda ne kadar bir kas yaptınki, ne kadarını kaybedeceğinden korkuyorsun allasen. protein alımına dikkat et, yeter.

bulk 42kolun define 41.5 geri gelmesni istiyorsunuz, göbek önde yürüyor. yok böyle birşey.

4. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konuda kendi fikrimi söylemem gerekirse..
    Definasyon dönmelerinde kg*2 gr protein - kg*1 gr karbonhidrat - kg*0.25 gr yağ alınması gerektiğini düşünüyor ve haftada 4 gün ağırlık ve ağırlık antremanı haricindeki 3 gündede 25-35 dakika arasında interval cardio yapılması taraftarıyım..

Coyote bunu beğendi.
  5. serkanozennn

serkanozennn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yardımcı olması açısından bi foto ekledim kol 41 omuz 125 göğüs 100 kilo 92 95ti 10 günde 3 kilo verince biraz endişelendim açıkçası acaba vücuttan mı yedim diye...

Ekli Dosyalar:

6. hakanarif

hakanarif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yüksek oranda PROTEİN AL

7. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bence karbonhidrat fazla alıyosun protein agırlıklı beslen

8. enginson

enginson Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    protein ve amino al. bende definasyon dönemindeyim protein ve amino alıyorum yağ yakımı oluyor ama kas kaybım henüz olmadı. haftada 4 ve ya 5 gün antraman yapyıroum 3 günü cardio yapıyorum.

Sayfayı Paylaş