defınasyon ve su atımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve turkec tarafından 5 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. turkec

turkec Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar hepinize saygılar,

herkes yaklasık 2 senedır body yapıyorum. tam duzenli gidemediğim zamanlar oldu ama 2 ay hiç gitmediğim olmadı bilmem anlatabildimmi.

whey+bcaa+glutamin+amino+clenbuterol+jack 3d kullanıyorum ve protein agırlıklı diyet yapıyorum.

haftanın 6 gunu spora gidiyorum

bel bolgemdeki yağlanmayı bir turlu atamadım yada sabırmı etmem lazım biraz daha 3 aydır ne dıyet ne antreman kacırdım.antremanlarım yaklasık 2 saat ve ustu gecıyo cardıyo yaparken nabız olculerımın 110 un ustunde olmasına dıkkat edıyorum içtiğim suyun bile ph değerinin 9 olmasına dikkat ediyorum.

vucudumun su tuttugunu dusunuyorum bunun ıcın ne yapmam lazım?
    profesyonel bi şekilde supplement yada benzeri birşey onerebilen varmıdır?

sımdıden tesekkurler

2. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    2 saatlik antreman yerine 1 saat yap, ağırlık çalışmalarında super set uygula ayrıca fot koyarsan daha net tavsiyelerde bulunabiliriz. boy kilo ölçüler neler. beslenme programın ne ?

bunlardan net bahsetmemişsin

3. turkec

turkec Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

BOY :187 KG:87

BESLENME:
    SABAHLARI 1 CUP PROTEİN 4-5 YUMURTA TAVADA IKI SARILI YADA TEK YULAF ELMA
    SONRA ANTREMAN 1 CUP JACK 3D
    ANTREMAN ESNASINDA AMİNO
    ANTREMAN BITIMI UFAK ÇİKOLATA,MUZ,YADA EKMEK İÇİ,
    ÖĞLEN:200 GR BALIK/ET VEYA TAVUK
    AKSAMDA PROTEİN AGIRLIKLI SIFIR YAĞSIZ YİYORUM.

YATMADAN ONCE DE PROTEİN VE TATLI KAŞIĞI HAKİKİ ZEYTİNYAĞI

GÜN İÇİNDE PORTAKAL,ELMA,ANANAS,BROKOLİ,ENGİNAR GİBİ O ARA ELİMİN ALTINDA BULABİLDİĞİM SEYLER YIYORUM

AYRICA BİDE CLUENBUTEROL KULLANIYORUM. 2 HAFTA ON 2 HAFTA OFF

programım var şimdi benim onu bozup süper setlimi yaptırıyım salondaki hocaya?

4. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Tuzu bıraktın mı ? Tuzu uzun süre kesecek olursan vücut eskisi gibi su toplamaya başlar kestiysen günlük 2000 3000 mg arası tuz tüketmeye özen göster. Yarışmaya gireceksen tuzu müsabakaya 2 hafta kala bırak; kuruluğun yerinde olursa 1 hafta 10 günde yeter.
    İkincisi ağır antrenman da su tutulmasına ve derinin kalınlaşmasına neden oluyor.
    Üçüncüsü ise yağlı olabilirsin çünkü yağ oranın düşük olsa clenbuterolun seni takır takır kurutması gerekirdi.

Steve bunu beğendi.
  5. turkec

turkec Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    clen beni zayıflattı yeterince yağ oranım 10un altında ve artık etkiside azaldı 3.kutu bitti çünkü. 6 hafta kullandım 2 ser hafta arayla off yaptım. yarışmayla ilgili bi durumum yok.

ağır idman yapmadan yağdan kurtulamıyoruz
    ağır idman yapınca sulanıyoruz anlamadım bu durumu :eek:

kesinlikle tuz almıyorum dışardan,maden suyu,belki yemeklerde varsa doğal tuz peynir yediğimde alıyorum tuzu

şuan gidişat iyi ama 6 pack için sudan kurtulmam lazım haftada bir gün dinleniyorum.

amınoasitler su tutarmı yada proteinler?

antreman 2 saat suruyo

saygılar

6. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    kombinasyonun harika mükemmel bence.

ama 2 saat antrenman zayıflatır.

büyük bölge 12 set küçük bölge 8 set calıs

dinlenme 45 yada 30 sn tut

süper sette girebilirsin

50 dk da bitir antrenmanı

haftada 6 cok fazla unutmaki bu iş dinlenme ve beslenme

unutmaki yarışmacı degilsende ictigin suyun ph ına kadar detaya girme sıkılırsın arada niye bu kadar takıyorum die...
    kolay gelsin...:)

7. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Adı geçen ağır antrenman kaslarda hasar vermeye yönelik olan antrenman şekli 1 2 dk dinlenmeli düşük tekrarlı ve şiddetli gibi, böyle bir antrenmanı ancak diyetin başında kas kazanman gerektiğinde uygularsın. Kasları koruyup şekilleneceğin zaman ise dinlenme süresini 30 saniyeye kadar çeker, drop setli, önceden yormalı daha daha çok pump etkisi üzerine bir programla çalışırsın.

Steve bunu beğendi.
  8. ufkboztepe

ufkboztepe Yeni Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bu su tutma işi benimde canımı sıkıyo açıkcası benimde derim çok kalın kaslar bi türlü belirginleşmiyor en azından kol kaslarımda durum böyle arbuterol kullandım bende su attırıcı olarak fakat pek bi işe yaradıgını söyleyemem diyet de yapıyorum daha çok çalışmak lazım heralde..birde bizim hoca'dan şunu duymuştum deri ne kadar kalın olursa kas gelişimi o kadar yavaş olurmuş gibi bişey söylemişti tabi ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemem.bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

9. turkec

turkec Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0

antreman seklım negatıf etkılı cok tekrarlı 4 set agırlıklı oluyo.hocanın verdıgı programı uyguluyorum.dınlenme suresıde 30-45 sn arası.dıyetımı 3 aydır hıc bozmadım ve hersey gayet guzel gıdıyo.clen le ılgılı skıntım var onuda bıraktım daha kullanmam kalbe gercekten buyuk yuk. su atmak daha sert durmak ıcın belkı anavar kullanabılırım eger gelısme kaydedemessen bıkac ay sonra. sımdılık off a alıyorum kendımı.

bu arada zencefıl cayı kendınız yapıp ıcebılırsınız su atımında bıre bır agızıda kuruto.ıctıgımden bu yana 3 saat gectı 3 kere tualete kalktım.tavsıye ederım en dogal su atıcı olaraktan:eek:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 03:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:33 ----------

tesekkur edıyorum:D yavas yavas rutıne baglamaya basladım sımdılerde.cok fazla ılac arastırmaya sormaya heveslenmeye basladımkı durum tehlıkeye gıdıyo:D

bana bır gunun yettıgını dusunuyorum dınlenme ıcın. aslında o gun bıle kendımı zor tutuyorum gıdıp yarım saat kosıım mıde calısıyım dıorum.beslenme ıle ılgılı hıc sıkıntım yok gram sasmaz dıyetım acıktıgım zaman yerım sıfır yag sıfır seker sıfır kalıtesız karbonıtrat dısında ne yersen vucut onu super bı sekılde kullanıyo.

,yuzde 7lerde yag oranı kılom da 83 hedefım.yapabılırsem ıstedıgım goruntuye ulasırım sanıyorum.

10. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    yalniz soyle bir durum da var, aslinda sifir yag yerine kaliteli yaglardan da kullanmak vucudun yag yakma kapasitesini de arttiriyor, mesela sabah kahvaltilarinda ya da ogleden sonraki ara ogunlerde tuzsuz findik ceviz gibi kuruyemislerle alinan yaglar, zeytinyagi gerci kullaniyorsunuz yazmissiniz fakat ogunlerdeki etlerinizi az zeytinyagi ile bir miktar cevirip yapabilirseniz daha olumlu sonuc alabileceginize inaniyorum, bir dusunun isterseniz.
    Kolay gelsin, bol sporlu bol saglikli gunler.

11. turkec

turkec Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    olabildigince o tur yaglardan yararlanmaya calisiyorum sifir yag dedigim zaten kati yaglar. Bademdeki yag findiktaki dogal yaglar bunlar yag yakimini ve enerji seviyeni yukselten kaliteli yaglar.

Tesekkurler

12. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    Ben rezene ve yeşil çayın ödemleri atmada işe yaradığını duymuştum. Her gün içerim. Sık sık tuvalete çıkıyorum. Kilo vermeyle doğrudan bir etkisi yok yeşil çayın ama su atımında yardımcı oluyor sanırım.

turkec bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş