DEFİNASYON HAKKINDA SORULAR

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BmwBody tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Devasa kollara sahipmişimde haberim yok

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Dostum bakma bizim alaycı yaklaştıgımıza demek istedigimiz şuanki seviyesinde definasyon gelişimine engel teşkil eder zaman kaybıdır ayrıca 35 kolla definasyon uygularsan geriye hiç bişi kalmaz gibimegeliyor

3. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim bu sefer kullandıgınız üslup için anladim zaten demek istediginizi sağolun :)

4. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Peki sen arkadaşın sorusuna cevap mı vermiş oldun bu yazınla ? Neyse boş konuşmayalım o zaman şöyle söyleyelim 36 cm olsa bile en az 2-3 cm ölçü kaybedersin ve geriye hiçbirşey kalmaz ve definasyon gerçekten insanı yıpratan zor bi olaydır.İyi bir hacimin olmadan girersen üzülürsün.

5. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Böyle söyle olsun bitsin. Ne diye dalgaya vuruyosunuz anlamadım

6. BmwBody

BmwBody Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yok abi herkes usta :))

7. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ben senin derdinide anlamadım kardeşim gelmişsin buraya soru soruyosun bizde sana yardımcı olmaya çalışıyoruz belliki bihabersin bide gelmiş bize saçma sapan itamlar yöneltiyosun yardımımızı istiyo musun istemiyo musun sen önce buna karar ver istersen.

BulkHulk bunu beğendi.
  8. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tecrübelerimizi yazıyoruz adam beğenmiyo bide laf sokmaya çalışıyo :) neyse artık cevap vermicem,30 cm devasa kollarınla define bir yaz dilerim..

rednose7 bunu beğendi.
  9. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Vay arkadaş ya meğer ne kadar cahilmişiz. Kazara nerden yazdım şu konuya neyse kimseyi kırmak istemiyorum ama alaycı tavırlarınız yersiz. Definasyondan kastı arkadaşın hardcore bi yağ yakımı değil. Ayna karşısında kötü bir görüntü varsa kişi kendinden rahatsız ise yazı daha temiz bir şekilde geçirmek isteyebilir. Tişörtten çıkan ufak ayva yerine 34 cm olsun kol. Ayrıca sürekli burda eziklemenizede ayar oldum. 45 cm kolu olanıda videolarında gördük . Vg estetik ister ölümüne bulk yapanlar powerliftinge yönebilirler.

10. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ahahha klasik ektomorf kiskancligi :D
    Define halimizle yarisir yazin bakalim kim daha hos duruyo,ben adamin dediklerine itafen yazdim 40 cm devasa kollar istemiyorum falan yazinca spordan ne kadar uzak bi arkadas oldugu anlasiliyo,ustune bide sayfai roonie ler basmis falan diyince sinirlendim,sen niye bukadar alindin?

11. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Nerem ektomorf canını yediğim niye kıskanayım seni. Benden kat kat iyisin .Senin biraz çekememe huyun var bir anabolik bölümünde kol muhabbetinde atlamıştın benimde 45 cm kolum var abartılcak birşey yok diye. Benim orda bahsettiğim 45 i atsam aynaya küsersin. Demek istediğim ince bi çizgi. Fazla egolusun biraz sportmen ol

Ekli Dosyalar:

12. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Benmi egoluyum??? Su dunyada gorebilcegin en alcak gonullu adamim ben :D oyle bisey yazmadim bidaha oku bence konuyu
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Ocak 2015 ---
    Bak orda abartilcak bisey yok dedigim,kendimi kucuk gosterme cabasidir,ben bile yaptim der gibi anladinmi
    Oyle bi sey yazdiysam konunun linkini atarmisin,kafama takildi ve bulamadim

Son düzenleme: 9 Ocak 2015
    ottomanizm bunu beğendi.
  13. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Senin kür planındı sanırım tam hatırlamıyorum

14. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Baya baktimda bulamadim,neyse senin gorusun saygi duyarim

15. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Fotoğrafı neden attın acaba neyi kanıtladın sorabilir miyim bay olimpiya.

Yaver27 bunu beğendi.
  16. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Okumayı bilseydin anlardın.Bana hitap şeklini düzelt .Ektomorf olmadıgımı göstermek için. Ne hikmetse arkadaşın da konularına bakarsanız başlığı açanla aynı konuyu zamanında açtığını görebilirsiniz. Hayır ne oldu da tavsiye verecek seviyeye geldin. Senin yaşca da bilgi bakımından da tecrübeye ihtiyacın var. Şahsıma saygısızlık yapacaksan buyur özelden görüşelim. Forum delikanlılığına lüzum yok

Son düzenleme: 9 Ocak 2015
  17. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38

Ekli Dosyalar:

18. rednose7

rednose7 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ben çocuk değilim öyle kavgayla falan iş çözeyim ayrıca o formunla kimin ne bilip bilemeyeceğine karar verecek durumdada gözükmüyosun resimde :)

19. mevlana244

mevlana244 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    BulkHulk videolarını izlerken helal olsun filan diyodum halada diyorum ama kusura bakma o kadar saçma yorumlar yapmışsınki soru soran arkadas bilgisiz de olabilir ya da bilip bildiğini doğrulamak amaçlıda sormus olabilir adamın kolu zayıftır 40 cm kollar ona devasa gelebilir. Yani şunu yazmak çok mu zordu kardesım definasyona girersen 2-3 cm kayıp olur diye 32 cm kol da tişörtünü doldurmaz gerçekten anlamıyorum insanları niye bu kadar gereksiz bi eleştiri ve rencide etme durumundasınız profosyonel amatör sporcu kim olursan ol biraz saygı sadece.( hatta en son kendı konundaki yorumunda 200 kg yapıcakmıssın bi hareketi galiba yanlış da yazmış olabilirim şuan hatırladıgım onda yorumlara gereksiz eleştircekler diye yazmışsın ayna iyi gelir kardeşim saygılar )

20. ottomanizm

ottomanizm Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Şaşırmadığım cahilce bir yorum.İlla konuşturacaksın beni. Öğretmediler mi o zaman sana büyüklere karşı saygılı olmayı ? Ben futbolcuyum Selçuklu Belediyesporda bir gün nasip olursa buyur gel maçıma. Sadece off dönemleri ilgilenebiliyorum fitness ile ayrıca Selçuk üniversitesinde besyo okuyorum Yan dal antrenörlüğüm Vücut geliştirme. Senin gibilerine dün forumda görmüştüm salon açaçam bana steroid programı yazında saygı duysunlar diye. Ben şu foruma senin gibilerle uğraşmak için girmiyorum çok saygı duyduğum belli başlı abiler var onlardan ne kaparsam diye takip ediyorum. Emin ol yaşın kadar yerli yabancı araştırma yapmışlığım var zaten şuan yurt dışındayım geçici olarak çalıştığım bir hoca var müsabık kendisi adı Steve 3 ay bulk 1 ay cut yaptığını söylüyor. İnsanlar farklı şeyler ister senin bu konuda bulunma amacın ona yardım edebiliyorsan et yoksa uzaklaş. Senin gibi birine laf anlattığım için kendime kızıyorum aslında.

mevlana244 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş