1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Debug - Yaş 20 - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Debug tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    lionking35 yorumun için çok teşekkür ederim zaten 4-5 saatlik idman süresini 1.5 saate indirdim onun bende bilincine vardım.

2. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    4-5 saat antremanla sadece biterdin zaten 1.5 saatte indirdiğin iyi olmuş.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hatta 1,5 saat bile çok 7 hareket 35 dk 15 dk ısınma 50 dk bilemedin 1 saat. aşırı yağlı olsan 30 dk kardio yapsan ancak 1,5 saat olur

4. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay için cok guzel bence fzla yag sorunun yok eminim bu sporda 1 yıl fln gecirdkten snra o yagların yanıcaktır fakat omuzlarına gore kolların brz eksik kalms

5. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar body'e kısa bi süreligine ara vermiştim tekrar baslamanın sevinci ile salonda yeni çekmiş oldugum resimleri buraya koymak istiyorum.

amacım irileşmek degil .
    yorum ve görüşlerinizi yazarsanz sevinirim.

hayırlı aksamlar.

Ekli Dosyalar:

6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence bu önümüzdeki kıştada hacim odaklı çalış sonra düzgün bir definasyonla hedefine ulaşırsın.. Yapın müsaitken biraz daha kas yap hacimlen..

7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Bu Sporda 2 'inci ayımı doldurcam. demişsiniz önceden başka sporla uğraştnızmı?
    birde 2aya göre yorum yapabilmek için 2ay önceki fotoğrafınız lazım ayrıca bu sporda 2ayda hiç ilerleme yapamayanlar bile var 2ay nedirki bence cok erken fotoğraflar için istediğinz vücuda gelince iyi beslenme ile 1.5 -2yılda sahip olabilirsiniz ek besinlere başvurursanız 9ay gibi süredede varabilirsiniz..

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    1. olarak mesaj yazacagın konuyu önce bir okursan debug'un bundan 5-6 ay önce baslamıs oldugunu anlardın sanırım scoobz.. (ara verdiğinide görebilirdin)

2. olarakta "iyi beslenme" ile 2 yıl, "ek besinlerle" yani "supplementlarla" 9 ay!.. Nasıl bir denklem çözemedim..

9. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    138 omuz ölçün boyuna göre güzel çalışmalısın alfabenin A sındasın daha

10. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    meraklı yorum icin saolda alfabenin hangi harfinde olduğumu sormadım,bu işi bilen hocalarımdan yardım istedim.eger onlarda ilgilenip yazarlarsa sevinirim.

11. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    bu işi çok iyi bilmeye gerek yok görüntüye yorum yapmak için. iyi yorum yapılsa sorun yok söylenen diğer laflar neden zoruna gidiyor ? ego nun tatmin etmek istiyorsan başka yollar a başvur. Bu arada 6 yaşımdan beri sporla uğraşıyorum kabahat bende buraya yazı yazıyorum. Böyle kibirli olduğun müddetçe yorum alamazsın.

12. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben burada bu işi bilen kişilerden program öneri v.s bekliyorum kibirli degilim senin gibi yorum yapanlarda oldu saygıyla karsıladım ama alfabenin A'sındasın demen yanlış.madem öyleyim yol göster öneri sun ok.

13. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    şuanki gelişimin normal çalışmaya devam ediceksin elindeki programla. program a ihtiyacım var diyorsan program çıkartıyım beslenme programı diyorsan istediğin bütçede beslenme programı hazırlamana yardımcı olabilirim. Alfabenin A sındasın demem ede alınmaman gerekli 6-7 aylık bir sporcu kendi vücut unu tanıyabilir düzey e çıkar ve kendi vücut una uygun bir programı hazırlayabilir. En mantıklısı aslında kendi programını belirli bir bilgi birikimine gelip kendin hazırlaman . vücut yapın ne tür çalışmaya nasıl bir tepki veriyor onu bilmek zordur beslenmede de öyle atıyorum yumurta birçok insan a alerji yapabiliyor ama bodybuilding inde olmazsa olmazı.

Son düzenleme: 21 Eylül 2009
  14. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bir nevi haklısın ama bu işi iyi düzeyde bilen hocalarımın fikirleri önerileri beni bu spora daha çok önemsememi sağlıycaktır emin ol.
    Agresif davranmış olabilirim k.bakma.
    Kolay gelsin.

15. Fatih_31

Fatih_31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

katılıyorum.resimlerde iyi yola devam

16. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    belkide yanlış bir gözlem ama boyu kısa olan sporcu arkadaşların kasları da kısa olduğundan normal hallerinde de bölgeler dolgun duruyor.
    170 e göre o kilo çok ama çok gıbı duruyor.
    ama kendi beğenilerine göre vereceğin kilo ile o beklenti içinde olduğun vücuda sahıp olman kısa surecektır.

17. anıl

anıl Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten başlangıçta herkesin isteyeceği tanrı hediyesi bir vücudunuz varmış .beslenmenizi düzene sokmanız gerek.yarım kilo göğüsü tek öğün yemek yerine 3 e bölerek 1ini antrenmandan önce 2 sini antrenmandan sonra almanız sizin içn faydalı olacaktır ve artık supplement kullanmanızın zamanı gelmiş. umarım istediğinz vücuda ulaşabilirsinz..
    iyi forumlar..

18. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anil yorum için teşekkür ederim ama supplement v.b tarzı hicbirsey kullanmak istemiyorum herseyi dogal yoldan yapmak istiyorum.sonucta bu spor geliştikte daha cok gelişmek istiyorsun sonu yok o yüzden en iyisi doğal yoldan bu sporu devam ettirmek diye düşünüyorum.

19. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    supplement kullanarak yapılan vücut geliştirmede natural bodybuilding yani doğal vücut geliştirme olarak geçer.

20. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç olarak ilaç ben hayatımda asprin içmedim desem yeridir.hap v.b türü herseye karsıyım.

Sayfayı Paylaş