1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Debug - Yaş 20 - Resimler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Debug tarafından 31 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 32 üye.
  1. CEW!Q

CEW!Q Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Sn. Debug.
    Hayalinizdeki vücuda sahip olunca, body çalışmayı bırakacakmısınız? Hayalinizdeki vücuda sahip olunca ve bodyi bıraktığınızda vücut o şekilde kalmaz tabikide, bunu sizde iyi biliyorsunuz. O günlere gelince body bırakmak istemeyeceğinizi düşünüyorum. Özellikle bu şekilde azimle çalışan biri için hata olur. Genede vücut sizin, karar da sizin. :) Saygılar.

2. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    istedigim vücut sekline ulasana kadar azimle ve istikrarlı bi sekilde devam etcem.Ben ne zaman yeter dersem o zaman simdiki calıstıgım gibi calısmıycam ama düzenli olarak vücudumu korumak icin calıscam sadece.Cünkü amacım sismek degil saglam ve güzel bi vücuda sahip olmak en az 6 ay en fazla 1 yıl sonra düzgün ve saglam bi fizige sahip olurum.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    debug;
    2 ay için oldukça ileri seviyedesin ama vucut şu anda bile beni zorla diye bağırıyor.sen fazla idman yaparak zorlamışsın bugüne kadar.cardio süreni çıkarsak bile antrenman süren oldukça fazla.yağlardan arınmak ve resimdeki gibi bir vucut yapmak istiyorsan önceliikle 45 dakikalık şiddetli antrenman sistemlerini denemen lazım ama yaz aylarında bu sistemler ölçü kaybettirir.beslenmen nekadar dengeli olursa bu kaybettiğin ölçüde okadar az olur.pozları yanlış attığından dolayı resimlerinde bazı kas grupların serbest duruşa oranlar çok geride gibi görünmüş.ayna karşısında yapacağın poz çalışmaları kaslarına derinlik kazandırır ve hem daha şekilli görünüm elde edersin hemde kaslarını kontrol etmeyi öğrenip daha güzel fotoğraflar sunabilirsin bizlere.sistemler konusu biraz uzun.o yuzden şimdilik bol bol okumanı tavsiye ediyorum.

4. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Bu 4-5 saat olayına benden ve siyah kuşaktan başka kimse takılmamış galiba.Arkadaşlar biz değilmiyizki 2 saat workouta bile fazla diyen ?? 5 saat ten bahsediliyor burda :) Debug yaptığın yanlış demiyorum yanlış anlama ama foruma bir göz atarsan genelde kanı 1.5 saatte idmanın bitirilmesi yönünde.

Anladığım kadarıyla sen hergün baştan aşşağı tüm vücudunu çalıştırıyorsun?

5. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hayır pastnova hergun bastan asagı tum vucudumu calıstırmıyorum o kadarda bilgisiz degilim : )
    zaten böyle birşey yapılsa bile kas dinlenmediginden gerekli gelişim sürecine girmez bu yüzden dengeli ve istikrarlı bi sekilde calısıyorum ewet 4-5 saat saka gibi geliyor ama elimden gelse :D dahada calısırım arkadaslar.
    çalışmaya gelince programım biraz agır bunun nedeni ise kendime olan güvenim ve beslenme tarzı diyelim.Iyi beslendigimi düsünerek bu kadar saatin icinden cıkabiliyorum ve inan salondan cıkasım gelmiyor.cünkü verim alıyorum buda cok hosuma gidiyor.

quardbody hocam yorumun icin saol biraz daha gelişim saglım o zaman daha saglıklı fotolar eklerim.

Son düzenleme: 2 Haziran 2009
  6. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Yalnız Debug forumda soyle bır sey okumustum : 1 saatten sonra antrenmanda anabolık etkıler azalıp katabolık etkıler cogalıyormus haberın olsun..Ben genelde 1 bucuk saat ıdman yaparım..

7. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    idman süresini biraaz azaltcam o zaman peki saol.

8. zerdustoldu

zerdustoldu Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Makina Mühendisi
    Yer:
    Kocaeli
    diğerlerinin dediği gibi 1 saatten fazla idman yapman kaslardan yenmesine sebep olacaktır. ayrıca 1 saat en ideal süre ki bu idman maksimum hormon salgılanmasına sebep olacaktır. zaten çok çalışmayla çok kas yapılsaydı, inşaat ameleleri ya da hamallar bi deri bi kemik değil arnold gibi olurlardı de mi ;P

2 aylık vücuttan çok ötede görünüyorsun lafını ben de tekrarlayacağım. ilk başladığın andaki resimlerini ve ölçülerine de koysaydın keşke. kanımca zaten iri bir insandın 2 ayda biraz daha iri oldun...

9. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Debug, yanlış anlama ama öncelikle ,forumdan yardım alarak düzenli bir ant. programı çıkarman şart(Hacim Programı)Bahsettiğim kısa süreli yüksek şidette antreman, sen 4-5 saat çalışırsan kesinlikle kas kütlesi inşaa edemessin.Aynı zamanda da hacim için beslenme programı(bulk dönemine girmen lazım) ..istediğin kütleyi elde ettikten sonra bi takım beslenme ve ant. programlarıyla definasyon dönemine girmen lazım bu dönemde supplementlerle destek verirsen senin için iyi olacaktır çünkü definasyon döneminde illaki kas kaybı olacaktır ....onun dışında günde 4- 5lt su içmen çok iyi ...yanlış anlama bu söylediklerimi 2 ayda iyi vücut yapamamışsın anlamında düşünme ...bu linklerin senin için faydalı olacağını düşünüyorum
    https://www.bodyforumtr.com/antreman/kas-insasi-icin-en-iyi-tekrar-araligi-a142.html

https://www.bodyforumtr.com/beslenme/yeni-baslayanlar-icin-beslenme-teknigi-a156.html

https://www.bodyforumtr.com/beslenme/kas-yapmak-icin-ne-yapmalisiniz-a137.html

iyi sporlar :)

10. shakeitup

shakeitup Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    iyi bence.sadece biraz fazla kilon var.

11. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zerdustoldu ve smltncr arkadaslar yorumlar için teşekkür ederim elimden geldiginde forumu takip ediyorum ama bu konularda uzman arkadaslar sizlerin dedigi gibi bulk dönemi ve hacim kazanmak icin güzel bi program olusturulursa mükemmel olur.

Son düzenleme: 16 Haziran 2009
  12. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar 2 aylık bi aradan sonra tekrar resimlerimi ekliycem ama bu gecen 2 aylık zamanda eskisi gibi ne düzgün beslenebildim nede calısabildim ama elimden geldiğince yüklendim.Sayın Hocalarımın yorumlarını bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

13. mercan_2591

mercan_2591 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    tebirkler dostum güzel vücut devam böle

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hekimoğluyla bir yakınlığın varmı ?

15. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bu soru banamı yoksa mercanamı flexor hocam

16. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sanırım mercan'a..Galıba aynı uslupta konustukları ıcın.. :S

17. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    valla 2 aylık çalışma değilde daha çok 4 aylık gibi görünüyor görüntü.

18. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Zaten konyu dıkkatlı okursan arkadasın toplamda 4 aylık gecmısının oldugunu anlarsın son fotograflarda..Kaldı kı gercekten senın sandıgın gıbı debug 2 aylık deseydı sen 4 aylık deyınce nolucak..Kırılma ama hem dıkkatlı okumuyorsun hemde 2 degılde 4 aylık gıbı gorunuyor seklınde ıthamda bulunuyorsun..

19. Debug

Debug Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sorun yok umur kardeş belki dikkat etmemiştir,vücut hakkında yorumlar yapılması daha cok hosuma giderdi ,cok eksigim var ama nelere daha cok dikkat edim nereler eksik v.s

20. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Anatominin güzel oluşu, bu sporda seni avantajlı konuma getiriyor. Boy ve kilo, rakamlara bakınca sanki fazla kilon var gibi algılanıyor ama bence yağlı değilsin fiziğin gayet iyi. Sana verebileceğim tek tavsiye, doğal beslenmene devam et ve suplement kullanabilirsin fakat steroidlerden uzak dur. Çünkü çünkü bu işin sınırı ve sonu yok. Hep daha güçlü hep daha iyisi olmak isteyeceksin ve bunun seni yanlış yollara sevk etmesine izin verme. Antreman 4 veya 5 saat yapıyorum yazmışsın. Ben yıllarca bunun yanlış olduğunu bilmeden deliler gibi çalıştım. Biz salonda çalıştığımız zaman kasları yıkıma uğratırız, kaslara gereken dinlenme süresini vermeli ve beslenmeyide çok iyi yapmalıyız. Büyük kaslar için 72 saat küçük kaslar için 24 saat dinlenme gerekiyor. Sitede bu konularda araştırma yaparsan, senin menfaatine olacaktır. Sağlıklı, sakatlıktan uzak, spor dolu bir yaşam dilerim sana.

Sayfayı Paylaş