değrli yönetici arkadaşlar siteyi kullanamıyorum

Konusu 'Giriş sorunu' forumundadır ve asicocuk tarafından 12 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nezaman bir konuyu okumaya kalksam bu mesaj karşıma çıkıyor : Sorry, minimum 0 message and minimum 1 days membership is required to Forum Enter. acaba sebebi ne anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  3. emitas

emitas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhaba cevabı burda demişsiniz ama bu linkte gereksiz mesaj atanlardan bahsediliyor okumak bilgi almak için girilmeye çalışıldığındada aynı hata vermesi çok saçma değilmi...müsadenizle başlıklara göz atabilmek istiyoruz...tşkler

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Emitas,
    Hangi forumdaki yazilari okuyamiyorsunuz ?

5. peyker

peyker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba,

bugün üye oldum ama:

yağ yakıcılar ve yağ yakımı konusuna girmek istediğimde, 1 günlük üyelik gerektiği yazıyor. doğru mu, hata mi var?

sadece okumak ve bilgilenmek istemiştim. gereksiz yorum yazmak veya soru sormak isteyenleri "ayıklamak" için tedbir olarak bu uygulama olabilir ama sadece okumak isteyenlere bu kısıtlama neden?

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    okuma konusunda ben sorun göremiyorum . hatta üyelik girişi yapmadanda okuyabiliyorum ?

7. peyker

peyker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dün akşam "tavsiye üzerine" siteye ilk kez giriş yaptım. Daha doğrusu yapmaya çalıştım, ama giremedim!

"Üye olmadan giremeyeceğim" uyarısını alınca 2 kez, ben de üye oldum. Arkadaşımın verdiği linki bulamadım, diğer 'denediğim bir kaç bölümde" sorun yoktu, girdim. Ama yukarıda bahsettiğim "yağ yakma" konusu ile ilgili bölümü bir kaç kez denememe rağmen, hep aynı uyarı ile karşılaştım: "1 günlük üyelik gerekir!"...

Şimdi denedim, sorun yok! 1 gün doldu galiba :)

Sizin neden sorunyaşamadığınızı bilemem, mesajınızın saatinden aynı zaman diliminde bakmadığımız anlaşılıyor. Anladığım kadarıyla bu teknik bir sorun ve yeni üyeler için sıkıntı olabiliyor, bildirmek istedim.

8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sorun dedıgınız 1 gun veya 3 gun fılan bekleme ıse bu sorun degıl forum kuralı..
    Okuyamamaktan bahsedıyorsanız sorun olarak ıste orasını bılemem.. Cunku uye olmadan da forumda gezınılebılıyor dıye bılıyorum bende..

9. peyker

peyker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ..............

alıntıda da belirttiğim gibi, "bölüme girmek, başlıklara ve ilginç gelenlere göz atmaktı" amacım sadece...

her neyse, sırf "yazdığım konunun arkasında durmak için" cevap yazma gereği hissettim..

tüm söyleyeceğim bundan ibaret.. sabırlı forumseverlere, iyi forumlar!

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bır yanlıs anlasılma olmus sanırım, ben orada sızı kırmayı amaclamadım veya kırıcı bır soz kullanmadım.. Benımde amacım sızın gıbı yardımcı olmak.. Yanı sızı elestırdıgımı dusunup, sozunuzun arkasında durmak ıcın yenıden mesaj yazmanıza gerek yok.. Dusuncelerımı paylastım sadece.. ;)

Iyı forumlar sızede..

11. BerkYasin

BerkYasin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar nereye yazsam bilemedim ben de buraya yazıyorum. Dün üye oldum ama mailime aktivasyon gelmedi yardım edin lütfen konu açamıyorum!

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:25 ----------

arkadaşlar yardım edin lütfen aktivasyon gelmiyor konu açamıyorum!!!!!

12. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Kayıtlı üye olarak gözüküyor profiliniz, aktivasyon bekleniyor şeklinde değil, bazı forumlarda konu açmak için bekleme süreleri mevcut, 1 den 7 güne kadar, biraz daha bekleyin konu açmak için, düzelmediği takdirde adminlerimiz müdahale edecektir.

Sayfayı Paylaş