Değişimim...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Berkay1852 tarafından 28 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    95 kilodan 70 kiloya düştüm ve vücudu biraz toplamaya calıştım sadece 2 adet 10 kiloluk dambılım var :) mekik dambıl ve flexor hocamın vrdiği programı uyguladım bu kadar oldu :) yorum ve önerilerinizi bekliyorum. suplement kullanmıyorum.

NOT: Göğüslerde alt göğüsü doldurmak için önerrdiğiniz hareket varmı ? sadece 2 dambıl var

Ekli Dosyalar:

ZeusS_ bunu beğendi.
  2. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Bu arada resimler sogukken cekildi

3. erol71

erol71 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş 2 tane dambılla fazla bişi ypılmaz göğüs çalış desem sehpan fılan yok sanırım sen yag yakmaya bak koşma fılanda yap baya bı kılo vermişsin sonrada bıkaç alet daha al tam anlamıyla bı program fılan yapıp çalış bence halen yağlı bı vucut hızlı bı programla gır ara verme sakın çabuk yaglnırsın sen kanımca dıkkate alırmsın bılmem gorüşüm yorumm bu yonde ama baya kg vermısın bu guzel

4. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    boyun uzun gibime geldi ama 95ten 70e düşmüşsün tebrikler 10kilo zorluyosa daha hafif dumbellar alıp definasyon calısması yapabilirsin yada kondisyon vs maksat vucudun kalorı ykaması ve kasların daha cok acıga cıkması
    dip not: kapının arkasındaki askılık devrilmiş :D

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kas çalıştırıcı hareketler

o kadar kiko vermek bile sabır ister bende sizin gibi evde bişeler yapmaya çalışıyorum.elindeki dambıllarla bişe yapılmaz diye düşünme tabiki bi spor salonunda çalışmış gibi verim almazsın ama internetten araştır videolar var her kas grubu çalıştıran onları uygula.vucudun bence en estetik kısmı karındır malum türkiyede sokakta nerdeyse herkes göbekli karın kaslı adam kıymetli oluyor.mekik çek kasların gelişir sonrada ip atlarsın koşarsın yağları iyice yakarsın.bide imkanın varsa kapılarınızda sağlamda bi kapı barı al.hem şınav hem mekik hemde barfiks çekerken işine yarar ama kapı sağlams****apın dayanıksızda barfiks barı al koridora tak 70 kiloya düşmüşsün seni çok rahat kaldırır barfiks çekerekde kaslarını gelişririrsin.başarılar dilerim :)

6. Berkay1852

Berkay1852 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yorumlarınız için tesekkür ederim :) Boy 1.80 :D:D Valla 2 dambılla oldugu kadar suan. ama daha profesyonl bi set alıcam tabiki

7. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş