Değişik bir vücudum var , yağ mı yakıyım direk hacim mi kazanmalıyım bilmiyorum :( (Fotoğraflı)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve berke05 tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berke05

berke05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba öncelikle.

Boyum 1.70.65 kiloyum.Vg'ye bu ayın onunda başladım.

Kilo vermek istiyorum ama 65 kilosun daha ne kilo vermesi diyolar fakat fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi göbeğim var.

Omuz : 108 Göğüs:91 Bel:83 bacak=55 kol 28,5

Ben ne yapsam ne kadar koşsam , yoksa direk ağırlığa mı girsem hiç karar veremedim.15 gün oldu spora başlayalı.

Ağırlık + kardiyo yapıyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum ne yapmam gerektiği , nasıl beslenmem gerektiği konusunda , şimdiden çok teşekkür ederim :)

Ekli Dosyalar:

2. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    vücut yağ oranınız fazla vücudunuzu hacimlendirmek için yağ oranını düşürüp kat kütlesini yükseltmeniz lazım bunu yapmak için öncelikle beslenmenizi düzeltmeniz lazım haftanın 4 günü vg antreman sonrası 20 dakka hit kardiyo 2 gün full kardiyo şeklinde çalışmanız yararınıza olucaktır aslında kilolu değilsiniz normal bir vücuda sahipsiniz ama hacimlenmek için kas kütleniz yağ kütlenizden fazla olması gerekli yani vücudunuz bulk için ideal sadece beslenmeyi düzeltip spora biraz asılırsanız 3-4 aya çok güzel sonuçlar alabilirsiniz

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!
    Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş