Değerli arkadaşlarımızın ve hocalarımızın yardımını bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bedirhan37 tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bedirhan37

bedirhan37 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öncelikle iyi geceler benim sorunum şu yönde olacak kendime uygun bir antreman sistemi bir türlü oluşturamadım full body sistemini denedim ama bana ağır geldi ve zevk almadım daha önceden 11 ay kadar split sistemde devam ettim geçmişim 1 sene 2 ay kadar oldu kollarımda büyük derecede eksiğim var göğüslerim ve sırtım arasında kayboluyorlar göğüs ve sırt ölçüm gayet iyiler 73 kgdan 80 81 e kadar cıktım düzenli beslenme ile creatin protein ve amino kullanıyorum ağırlık arttıramıyorum ve ne yapcagımı bilemiyorum omuz konusunda çalıştığım kan pompalandığı zaman tatmin edici ölçü oluyor ama soğukta çok zayıf neden anlamadım gelişmemiş bir kas kan pompalandığında ne kadar büyük görünebilirki kol ölçüm başladığımda 32 cm civarı iken şimdi soğuk 36 civarı cok yavaş gelişiyor ki tamamen durma aşamasında beş ay civarıdır aynı ölçülerde eski programımı yazmak istemiyorum sadece bütün vücudu 14 aylık bir sporcu için ağırlık arttırmak ve hacim için set sayıları ve tekrar sayıları bulundurarak bana yardımcı olmanızı istiyorum bariz eksiklerim biceps triceps omuz tricepslerimdeki sorunda bundan bi 6 ay kadar önce cok rahat ağırlıklara girebilirken ve gelişme alırken şimdi gücüm yetmiyor yani yeni başlayan birsinin ağırlıklarında çalılıyorum ve cok zorlanıyorum sanki hiç çalışmıyor sırtım göğüsümle kollarım arasında olan farkı görseniz inananmazsınız göğüs ve sırtıda boşlamak istemiyorum lütfen yardımlarınızı bekliyorum

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş