Değerli abilerimin yorumuna ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yezuma tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Multipower %100 pure whey protein tozu hakkında yorumu olan varmıdır yağ yakımı ve kardiyo ile beraber kullanılıcak bir ürünmüdür etkisi güzelmidir?(sihirli değnek olmasından bahsetmiyorum kulvarında başarılı bir ürünmü)

2. Barış Öztürk

Barış Öztürk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam bu ürün hakkında deneyimim yok ama protein tozu olarak önerebileceğim tek marka Optimum gold standard whey protein olur. Etkileri gözle görülür şekilde fark ettiriyo içerik olarakda zengin bi whey. Denememi tavsiye ederim

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Değerli yorumun için çok teşekkür ederim kardeşim

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Madem kardiyo ile uğraşıyorsun ve yağ yakımı amacın var, sıfır şekerli protein tozlarına yönel.
    1 gram şeker 1 gramdır değil mi:)

5. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Öyle abicim fakat sıfır şeker sıfır yağ tarzında bir protein tozu almam gerekirse bu izole protein olur bu durumdada fiyat ve etki yüksek olur fakat izole proteini daha ileride kullanmayı düşünüyorum. Yorumun için teşekkür ederim

6. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    protein ve karbonhidrat oranına bak. en iyi protein tozu en yüksek protein oranına sahip olandır ve en az katkı maddesi içerendir. benim elimde olsa o tadı ve kokusu iğrenç olan saf üretim protein tozlarını alırım veya medikal amaçlı kullanılanlardan.

optimum gold whey öyle sanıldığı kadar süper bir protein tozu değildir sadece uygun fiyatlı ve popülerdir. teknik olarak hepsi aynı b.k. soya, şeker, tatlandırıcı gibi pislikler var içlerinde. yediğiniz, içtiklerinizin içinde neler var bi bakın. o protein tozları niye hacim veriyor tahmin etmek zor olmamalı ;)

Zaten yağ yakımı filan yapmak istiyorsan alacaksan temiz amino asit ürünleri al derim, daha uzun süreli, daha temiz, whey boşver.

7. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Gerçekten yağ yakımı istiyorsan, sana 2 tavsiyem var.
    1-Önce ağırlık çalış, sonra interval çalışmalar yap.Bu 2 sinin hakkını verirsen, kardiyoya hiç gerek yok. Hem yağ yakarken güçlenirsin.
    2-Yağ yakıcı ürünler yerine, iştah kesici besinlere yönel.(Örneğin muz, buğday,çilek vs..)

Bu sayede hem karnın tok olur gün içinde, hem yağ yakarsın hem de güçlenirsin.

8. Yezuma

Yezuma Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Evet kas kütlesi arttığı takdirde zaten vucüt kendisi yağ yakımı yapıyormuş zaten benim amacımda kaslarımı şekillendirmek ve yağ oranımı düşürmek bu yüzden güzel bir whey takviyesi yapmak istiyorum

Sayfayı Paylaş