1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

DAYANAMADIM BAŞLADIM

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dıgıt tarafından 23 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Karabela

Karabela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul
    helal olsun agabey...ama insallah...pek yakinda gelismis resimlerini gönderirsin...

2. GOVERNOR

GOVERNOR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar hep bu yasta demişsiniz.ben yeni 38 e girdim.daha önce yapmadım.ama son dört aydır düzenli olarak calısıyorum.bayagı vücudumda degisiklik var.belli bir yastn sonra zararımı var.bilgi verirseniz sevinirim..birde yası ileri olanın gelişimi dahamı az olur.sevgiler..

3. Karabela

Karabela Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Güvenlik
    Yer:
    Istanbul
    yok be agbi...sporun yasimi olurmus canim...

4. ebb

ebb Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    20 li yaşlarda, 30 luları yaşlı sanırdık bizde. Ben 39 girdim, güleceksiniz ama 60 yaşındakilere bile yaşlı diyemiyorum (genç de demiyorum :badgrin: ) artık.

Hayatta hedefler bitmemeli. Biterse çökersiniz.

İnsan 21-25`li yaşlara kadar spor yapıyor. Ondan sonra hayat başlıyor, spor bitiyor. Hayat yükü biraz azalıp, nefes aldığında bizim gibi spor severler yeniden birşeyler yapıyor.

7 aydır ağırlık çalışıyorum. Vücut gelişiyor, güç artıyor, sağlığa faydaları saymakla bitmez. Faydası yok diyen yanlış düşünüyor.

dıgıt doğru yapıyorsun.

5. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Göğüs sanki simetrik değilmiş gibi geldi bana, arkadaşların dediği gibi sen iyisimi kol yap. Kesinlikle oturaklı olur. Özellikle biceps'lere özen göstermelisin. Tebrik ediyorum tekrar başladığınız için. Daha iyi olacak göreceksiniz,başarılar.

6. BaMbAmBaM

BaMbAmBaM Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ENDÜSTRİ MÜH. ÖGRENCİ
    öncelikle tebrikler ve kolay gelsin...o genc fotografındaki bel resmine bittim oldukca ince bir bel harika duruyor...umarım eski beline yeniden kavusur kolları 44e vurdurup kanatları yaygınlastırabilirsin...bence hala mihrap yerinde duruyor...eski karamurat filimlerindeki kaslı,bıyıklı türk erkekleri geldi resmini görünce gözümün önüne...şaka bir yana hakaten suan bile cok güzel durumdasın...tebrik ederim...

7. lazylounge

lazylounge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Finans
    Yer:
    Kiev
    Spor askin ve azminden dolayi tebrik ediyorum.

Hepimizin cevresinde vardir, hani spor yapmakla alakasi yoktur ama size de "cok calisma olm birakinca cokersin, o kaslar birakinca sarkacak" gibi akil vermektende eksik olmayan tipler. Onlari susturmaya birebir. Abim 3 yil yapmis, 10 yil ara vermis. Kimse diyebilir mi cokmussun, sarkmissin diye. Hala tas gibi.

Sizi tekrar tebrik ediyorum, Kiziniza ve size spor hayatinda basarilar diliyorum.

Saygilar.

8. z-bar

z-bar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sayın dıgıt, ilk koyduğunuz fotoğraflarla son koyduğunuz fotoğrafa bakılınca yol katettiğiniz görülüyor. yağ oranı biraz daha azalmış bence. tebrikler. bi abimizi kazanmak güzel bi şey ;)

Sayfayı Paylaş