Dar omuzlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nobelium tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nobelium

nobelium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Omuzlarim cok dar calisdigim spor salonunda ilgilenen yok yaklasik 1 aydir calisiyorum bana verilen program ve resimler bunlar bana omuz agirlikli guzel bi program soylermisiniz

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      130,9 KB
      Görüntüleme:
      2.176
    • image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      103,7 KB
      Görüntüleme:
      487
  2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Kaç aydır bu sporu yapıyorsunuz? Hedefiniz tam olarak nedir yağ yakımı mı yoksa hacim kazanıp kas yapmak mı istiyorsunuz? Bunları tam olarak yazarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz.Ayrıca programınıza baktım 2 ye bölünmüş bir program.Benim fikrim yeni başlayanlarda eğer hiç altyapiniz yoksa tüm vücudu çalıştıran adaptasyon programıyla başlamak daha mantıklı.Bunun için forumda 1. Ay programı nı aratabilirsiniz.

3. nobelium

nobelium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Basliyali tam 1 ay oldu 81 kilo basladim suanda 76 yim sporu hayatima kattim diyebilirim hedefim hacim yapip kas yapmak

4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Forumda 2. Ay programı da mevcut.Omuz için 1 press, 1 yan, 1 arka olmak üzere 3 hareket başlangıç için yeterli bence.Forumda omuz programları var onlara bak.Günlükleri okumalisin insanlar nasıl programlar yapiyor çok iyi fikir verir.Kolay gelsin simdiden.

Sayfayı Paylaş