Danny Boy Konusunu Sonlandıralım Artık!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve diez tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyelerimiz..
    Danny Boy'un steroid satışının deşifre olması ve banlanmasının ardından bazı üyelerimiz kimseye faydası olmasa da hala aynı konuyu gündeme getirmeye çalışıyorlar.Yönetim olarak bu konuda son kez bilgilendirme yapacağız ki üyelerimiz başka üyelerin manipülasyonlarından olumsuz etkilenmesin ve gerçeği bilsinler..

Yönetim pm.leri okuyabiliyor mu?
    Öncelikle pm okuma yetkisi sadece bir admindedir ve bu yetki kendisinde bulunmasına rağmen etik olmadığı ve mahrem olduğu için üyelerin pm.leri okunmaz. Diğer üyelerin "report private message" şeklinde bizlere bildirmeleri yeterlidir kural ihlallerini deşifre etmemiz için..

Yönetim Danny Boy'u banlamak için fırsat mı kolladı?
    İddia edildiği gibi forum yönetimi ; Danny Boy'u banlamak için değil sürekli affetmek, foruma kazandırmak için bahaneler bulmuştur.

Yönetim Danny Boy'un gerçek adını deşifre mi etti?
    Bu üyenin hiçbir bölümde adı yönetim tarafından deşifre edilmemiştir.Kaldıki eski kullancı adı Sezer Yzl yani tam adını ihtiva eden bir üyeden bahsediyoruz.ayrıca bu üyenin forum içinden yakın arkadaşları deşifre kaygısı gütmeden "Sezer abi.den şöyle haberler var" diyecek kadar rahatlarken yönetim sorumlu tutulamaz..

Yine iddia edildiği gibi yönetim steroid / supplement satmaz , aracı olmaz, birilerinin satışına destek olmaz, ya da kendisi satabilmek için başkalarının ayağını kaydırmaz.bu konuların tartışmasını bile yapmaz.

Son olarak bu üye bizim için 73.000 üyeden farksızdır..forumda tekrar Danny Boy konusunun açılmasına zerre kadar tahammülümüz yok.73.000 üyeli koskoca forumun vizyonunu bir üye yüzünden daraltmayalım.Ayrıca yönetim olarak bize de bu üye ve bunun gibi fırsatçı, insanların sağlıklarını ve paralarını hiçe sayan üyelerden gına gelmiş durumda.Bu konuda başlık açanlar uyarılmadan süresiz banlanacaklardır.

Sendro- [M], mehmetanil, HUMOR ve diğer 21 kişi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş