Dambıllarım Yok Evde Nasıl Çalışabilirim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hknkral99 tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. hknkral99

hknkral99 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Dambılım yok alma imkanımda yok 5 litrelik damacanam var ama onunla da aktif hareket yapılmıyor.Yani konuların bazılarında dambıl baş üstünde kaldırılıyor damacanayı imkanı yok başımın üstünde kaldıramam hem büyük hem elimi ağrıtıyor tutulacak kısmı.Nasıl bir çalışma yapabilirim bi program lazım bana ama bilemiyorum yardımcı olun lütfen.Bu arada 15 yaşındayım boyum 1.74 kilom 56

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    2 yerede aynı soruyu koymasaydın keşke kardeşim sorunun cevabı şu kendi vücudunla vücut geliştirme yapma int. araştırmabilrisin.

3. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    2 tane 5 litrelik damacanın ortasından oklava benzeri bir sopa geçir , ayakta dik dur kol çalışması yapabilirsin , burbell curl denilen çalışmayı..Ama damacanaları sabitlemen lazım tabi , sağa sola kayması hareketin sağlıklı yapımını engeller..

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Vücut ağırlığı ile kuvvet antrenmanları yapabilirsin.

6. tayfun2161

tayfun2161 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Senin azimsizliğin. Benim dambıllar önceki evde kaldı bütün kol, kanat harketlerini 5 8 litrelik pet şişeleriyle yapıyorum 4 ay geçti baya bi yol kat ettim. İlla saplarından tutma ortasından tut bir süre sonra alışırsın hem bileklerinde güçlenir. :D

Sayfayı Paylaş