Dambıl ile kas yapmak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve K.Metin tarafından 12 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. K.Metin

K.Metin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu 2 senelik resmim ben 5 er kiloluk 2 adet dambıl aldım sanırım içinde kum var. ama bayağıda ağır
    ben dambıl ile göğüs kası kol kası ve bacak kası yapmak istiyorum fakat nasıl yapayım düzenli kendimi yormadan bunun yanına ne yemem gerek ne yememem lütfen yardım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:07 ----------

Koskoca sitede yardım eden yokmu

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bacak göğüs kasları 5 kg ile olacak iş değil. bacakda başlangıc kilosu yeni başlayanlar için 30 kg dir göğüs daha fazla . spor salonuna yazılmanı öneririm

3. K.Metin

K.Metin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bakın olay şöyle ben 17 ekim 2011 de beyin ameliyatı geçirdim o tarihden beri tedavi gördüm şuan iyileştim fakat birazda maddi durumum iyi değill o yüzden evde kas yapmak istiyorum bacak olmasada gösterişli kol göğüs karın kasları yapmak istiyorum ? 10 Kiloluklar var yani 5 + 5 10 oluyor . hani plaka alırım sorun olmaz o yönden

4. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.