Damarlari ne tür antrenman yaparak belirginleştiririz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve saboteur151 tarafından 8 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. saboteur151

saboteur151 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ben 17 yaşındayım ve mma dövüşçüsüyüm yalaşık 1 sene 2 ay oldu ve şu an gh max ve on 100 whey gold standart kullanıyorum ama damarlıları belirgin hale nasıl getirebilirim yani kaça kaç setler ve nasıl ağırlıklarla
    saygılar

2. cengoo

cengoo Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Nitrik Oksit içeren ürünler kullanarak çıkartabilirsin. Muscle Tech ürünleri, Animal Pump gibi.

saboteur151 bunu beğendi.
  3. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    orta agırlık yuksek tekrar

4. kara26

kara26 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşın damarların çıkması yağla alakalaı bişey eğer yağ varsa damar gözükmez ama yağ yok sadece kas ve et varsa damarlar çıkar biraz yediklerine dikkat et sonra zaten beni anlıyacaksın.

5. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
  6. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Evet damar hafif ağır çalıştıkça ve @cengoo nun dediği gibi nitrik oksit içeren şeyler kullandıkça belirginleşir, ama bence en çok derinin inceliği ve kalınlığıyla alakalı deri inceyse daha belirgin damar deri kalınsa daha az belirgin damar

7. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    animal pump

8. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ben nox yada pump kullanmadım. ama idmandan 15 dakka sonra bir adet redbull + 5 gr kreatin alırım. o kollarım 2 saat bile geçse hala damarlı ve hala basıyormuş gibi koacaman olur. şimdi redbull zararlı dersiniz. bişey diyemem. kimseye tavsiyede etmiyorum. ama ben sabah ve idmandan 15 dakka sonra redbull + 5 gr kreatin diyorum. ayrıca bu ikilinin gelişimimede çok etkisi oldu ne yalan soyleyim. bunlar tavsiye deildir. itirazda bulunmayın. sadece yaptığımı yazdım . iyi çalışmalar kolay gelsişn ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:31 ----------

ama not olarak ekliyeyim hemen bu sabah ve idman sonrası arasındaki zaman dilimini 6-8 saat olarak ayarlarım onuda hemen belirteyim.hatta bazen 10 saat. yani peş peşe yapmamanızı oneririm. malum fazla zorlamamak lazım şansını :D iyi çalışmalar tekrardan.

judgementday ve saboteur151 bunu beğendi.
  9. saboteur151

saboteur151 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    doğrusunu söylemek gerekirse denedim ve cidden işe yarıyor ama creatinle denemedim.

10. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    oklahoma supplementlerle kafein kullanmayın diyodu bu redbull un içinde de kafein yok mu? Zaten yeterince yoruluyo organlar creatin glutamin bide protein tozu alıyorum bi zararı olur mu redbull u denesem? Damar çıkmasını çok istiyorum.

11. RespectMyPower

RespectMyPower Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    ''Kanatlandırması'' için üniversite öğrencileri ve adrenalin sporları tutkunları arasında popüler olan kafein içerikli içeceğin kanı yapışkan hale getirdiği ve bunun kriz gibi kalp ve kan damarlarında soruna neden olduğu belirtildi.

Royal Adelaide Hastanesinin Kalp ve Kan Damarları Araştırma Merkezindeki araştırmacısı Scott Willoughby, bir Avustralya gazetesine verdiği demeçte, ''Red Bull'un içilmesinden bir saat sonra kan sistemi artık normal olmuyor. Kalp ve damar hastalığı olan hastalarda gördüğümüz gibi anormal oluyor'' dedi.

Willoughby, stres ve tansiyonla birleştiğinde Red Bull'un öldürücü olabileceğini kaydetti.
    Scott Willoughby ve ekibinin, 30 kişinin, 250 mililitrelik şekersiz Red Bull'u içmeden 1 saat önceki ve içtikten 1 saat sonraki kalp damar sistemini test ettikleri belirtildi.

Red Bull'un Avustralya şubesinin sözcüsü Linda Rychter ise Reuters ajansına verdiği demeçte, araştırmanın, şirketin merkez bürosu tarafından değerlendirileceğini kaydetti. Rychter, ''araştırma, bir fincan kahve içilmesinin etkilerini göstermiyor. Bu nedenle bildirilen sonuçlar beklenen sonuçlardır ve normal fizyolojik değişiklik içinde yer almaktadır'' dedi.

Red Bull, sağlık sorunlarına neden olduğu için Norveç, Uruguay ve Danimarka'da yasaklanmıştı ancak şirket geçen yıl 143 ülkede 3,5 milyar kutu içecek satmıştı.

Formula 1 yarışlarına ve dünyada uç noktadaki spor olaylarına sponsorluk yapan Avusturyalı şirket, müşterilerini günde iki kutudan fazla içmemeleri yönünde uyarıyor.

Bunlar RebBull zararları arkadaşım deneyip denememek sana kalmış ama asla denemeni tavsiye etmem normal yolla olan her şey daha güzeldir biraz daha yorucu ve zaman gerektirici olsada yinede karar sana kalmış.

oklahoma, saboteur151 ve judgementday bunu beğendi.
  12. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    yağ oranıyla direkt alakalı bir mevzu. Hafif-orta kilo ile 15-20 tekrar çalış ki kan akış hızın artsın. dolayısıyla basınç ile damarlarda büyüyecektir.

13. saboteur151

saboteur151 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle haklısınız bu sabah bir diyetisyene gittim kullandığım supplementleri ve yaptıklarımı söyledim.cidden baya kızdı,redbull kafein ve bir miktar kimyasalla kan akışını hızlandırıyormuş bunuda damar çeperlerini daraltarak gerçekleştiriyomuş bazı supplementlerde (daha doğrusu benim kullandığım on 100 whey için söyledi diğerlerini bilemem yanlış olmasın)arginin diye bir aminoasit varmış buda damarları genişletirmiş.bu aminoasitti içeren ek besinlerle birlikte enerji içecekleri alınırsa kalpte aşırı zorlanmaya neden oluyormuş.doğrumu bilmiyorum diyetisyenim bunu söyledi

14. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    evet mutlaka zararlı maddelerdir. ama bu tarz urunlein hiç mi hiç etki etmediği bunyelerde var. ben elinde ikinci redbull la direksiyonda uyuyan adam gordum :D herkes için geçerli olmayacak bir arastırma bence. nedenine gelince. bazı bunyelerde alerjik etkide gosterebilir. sonuçta bazı insanlar çikolatada yiyemiyor. ma piyasaya herturlusu suruluyor. yada kutu kutu nox içen mi ararsın, cell-mass yada celltech gibi tam içerikleri bildirilmeyen kreatin urunleri kullanan mı ararsın... bu da bir tur supplement etkisi gosteriyor bence. içerisinde kafein ve 30 gr kadar glikoz var. kafein metabolizmayı hızlandırıyor. içerisindeki glikozlada ani bir insulin patlaması yasanıyor. dolayısıyla organizmeada etkisi max. 2 saat surecek bir enerji patlaması yaşatıyor. tabii sahte bir enerji patlaması bu. taurinde muhtemelen bagırsakta lipitlerin emilimini hızlandırması bakımından koyulmuş olmalı. dolayısıyla bir tur enerji kaynağı daha olusuyor. b vitaminleri ve inositolde muhtemelen hızlı emilim için eklenmiş. daha başka içerisinde acıklanmayan kimyasallar varsa bejn onu bilemem.

bunun kalp krizi yaratması için iki neden olabilir :

1.metabolik rahatsızlık , bobrek yetmezliği , diyabet vs. sorunları olan kişiler
    yada alerjen etki
    2. spordan hemen once alınırsa kafeinden dolayı cok yuksek çarpıntı yapacaktır. dolayısıyla uzerinde yoğun sportif aktivitelerde kullanmayın diye yazıyor.

dersenizki bana sen idmandan sonra alıyorsun diye. ben zaten idmandan 15-30 dk kadar sonra kratin monohidratşla birlikte alıyorum. oncelikle nabzın normale donmesini ve vucudun soğumasını bekliyorum.

kalp atım hızı yuksekken her turlu yan etkiye acıktır vucut. mesela idmandan hemen sonra sıcak duşa girin. bi bakın bakalım ne olacak. onbcelikle vucudun normal ritmini bulması lazım. ama bir çok insan bunu sex yapmadan hemen once performans için içer oda ayrı mesele :D iyi çalışmalar kolay gelsin ...

15. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sportmens...

bu ikinci mesajını görüyorum iki mesajındada msn verip eklemelerini istiyosun senin amacın farklı arkadaşım umarım en kısa zmaanda admin görürde gerekeni yapar..böyle birşey olabilirmi ; madem bir yardım edeceksin bilgi ,akıl vereceksin o zmana burda herkesin göreceği şekilde yap şunu ...milleti salak yerine hele özellikle yeni, başlayanları kandırmayla olmaz bu işler..yeniler sana güvenip kanacaklar ekleyecekelr..kii yineliyorum senin amacın farklı...ayıp bu yaptığın...

16. osmanaga

osmanaga Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    Yağ oranı düştükçe daha çok damarlar belirginleşir

17. ARSON

ARSON Üye

Beğenileri:
    1.618
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    V.G.F. 1.Kademe Antrenör
    Yer:
    MERSİN
    Genetiktir. Deri ne kadar incelirse o kadar iyi görünür. Zamanında damarlı görüntü makbul iken bazı steroidler ile bu durum abartı denecek şekilde arttırılıyordu, ilaçların ölümcül etkisinden dolayı ve vg mantığı değiştikçe makbul olmaktan çıktı.

Steve ve saboteur151 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş