Dahada artmadan :)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve RewenqueL tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RewenqueL

RewenqueL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar biraz uzun oldu ama okuyup yardımınızı ederseniz sevinirim.. 15 yaşında l2 öğrencisiyim sabah 7:30 da git akşam 5 de çık hiç spora vakit kalmıyor ve çok yorgun oluyorum gerçekten...Arkadaşlar 1-2 senedir göbek çıkıyor gibiydi ve belli olmaya basladı iyice :) boyum 1.77 87 kil oldum 1.5 hafta önce 90 dım...Şehir dışına çıkıp bir kaç gün gezi yaptık bayağı yürümüştük ve geldikten sonrada 2-3 gündür az yedim ve beslenmeye dikkat ediyorum yatmaya yakın yemek yemiyorum, yağlı şeyler yemiyorum şekerli şeyler vs. aslında az yemek kötü birşeymiş sanırım 1500-2000 kalori almalıymışız ama ben bunu nasıl yakıcam orasıda var ? eve geldikten sonra yemek yesem oturarak yakılmazki :) arkadaşlar sabah kahvaltısı yapan birisi değilim ama en azından sabah kahvaltısı yapmak iyi sanırım okuduklarıma göre kibrit kutusu kadar peynir 5 zeytin ve haşlanmış yumurta yesem yeterlimidir ? dün forumda 2-3 saat bir araştırma yaptım kardiyo vs. demişler ama okul nedeniyle hiç koşu yapacak zaman yok hafta sonlarıda çıkmıyorum biraz asosyalimde :p bütcemde yok arkadaşlar eve koşu bandı vs. alacak kadar ne yapabilirim arkadaşlar sadece düzenli beslenmeylemi vereceğim bu kiloyu ? 70-75 olsam iyi kötü düzelir diye düşünüyorum zaten devamıda gelir mutlaka... karın bel bölgesinde yağlanma var...okula sabah 15 dakikaya gidiyorum gelişte 20 dakika oluyor ve gelir gelmez mekik çekiyorum biryerdede okumuştum bu yürümek kardiyoydu sanırım yürüdükten sonra mekik çekince yağ yakılabiliyormuş yani tek yapabileceğim o evde :) ip atla falan demeyin arkadaşlar çok ses çıkar :)

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Yapman gerekenleri sıralıyorum:

1) Yağ yakımı günlüğüne gir oradaki arkadaşların konuları tek tek oku ve kendi imkanlarına göre bir beslenme programı ayarla

2) Yürüme kardiyo değildir. Koşman gerek. Eve koşu bandı almana gerek yok. Giy kapşonlu kalın bir şey çık dışarı koş. (Kış bahane değil)

3) İnternetten P90 videolarını indir. Yavaş yavaş yapmaya başla. Torrent sitelerinden bulabilirsin.

4)Bir an önce salona yazılacak imkan bulmaya çalış

Kolay gelsin. bench_O

3. RewenqueL

RewenqueL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler okudum beslenme konularının çoğunu fakat sizin bir öneriniz varmı ?

4. RewenqueL

RewenqueL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kimse yardım etmeyecekmi ? asosyalim demiştim dışarıya çıkıp koşmak falan

5. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Dışarıda koşmaya çekinecek kadar asosyalim diyorsan spor salonuna nasıl gideceksin.Bence bu aşamada psikolojik destek alman yararlı olur.Yani önce kafanda bitirmelisin işi sonra spor.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Acil psikolojik destek al.

Sayfayı Paylaş