Daha ilk günden Toz Yardım!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve YandımAli tarafından 8 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Merhaba bi salona yazıldım ve kısmetse yarın antrenmanlara başlıyacam. Bana adaptasyon için Hardline soya proteini almamı önerdi ben çok acemiyim henüz. Ne kadar doğru olur ilk günden bunları kullanmam bu yüzden ustalara danışiyim dedim.Yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler..

2. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    İlk günden protein tozu pek tavsiye edilmeyen bir durumdur. Hatta ilk 5 ay gereği yok şeklinde daha önce tartışıldı forumda. Hele soya proteini? Hele hardline? Bir kaç kere düşün, forumdan protein tozlarını araştır derim. Daha detaylı bilgi almak istiyorsan boy ve kilonu yazmalısın. Sana soya proteini önerildiğine göre baya bi kilonun az olması lazım.

3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Evet çok zayıfım Boyum 1.84 kilom 59 zayıfım ama daha ilk günden toz kullanmayı hiç düşünmemiştim.

4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    soya proteini vücutta geç emilir gece yatmadan önce kullanırsan olur ama hardline ürünlerini tavsiye etmem ayrıca protein tozu vb. kendin al salondan aldımı vaya maliyetli tutar ilk 1 ay takviyesiz yap sonra protein tozu createin vb. geçersin

5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Aslında hızlı gelişme açısından kullanmakta istiyorum ama daha yaşım 16 doğal yollarla yavaş yavaş gelişirim ilerde çok lazım olursa kullanırım belki ama işte kafam karıştı.

6. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    soya alcağına git whey al

7. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gençsin boyuna göre zayıfsın salona yazıldığına göre de azimlisin
    gainer konusunu araştır derim. ona bile 2-3 hafta sonra başla. ilk antremnalar vücudu alıştırma antremanlarıdır. spora başlama bu alıştırma antremanlarından sonra başlar.
    protein tozunun markasını bile vern kişi acaba kendi salonundaki ürününü mü satmaya çalışıyor?

8. avare

avare Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tasarim
    Yer:
    istanbul
    arkadaşım besin takviyesini 3-5 ay gibi miatlamak anlamsız. Hemen spora başlarken gainer vb. besin takviyeleride anlamsız sana bu sporu yaptıracak hocan iyi ve deneyimliyse besin takviyesi zamanlamasını ve kombinasyonunu sana uygulatır. Haaa birşey daha daha ilk günden sözkonusu spor salonunda besin takviyesi alma zorunluluğun var diye birisi olursa orada ticaret kokuyodur uzaklaş :D

Sevgilerimle...

9. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bencede whey al ordaki hocanı dinleme bana kalırsa başka spor salonu varsa güzel oraya yazıl ve ayrıca burda hareketler var hocandan yardımsızda program çıkartabilirsin

Sayfayı Paylaş