1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

daha başlamadım (yorumlarınız bekliyorum)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve BuRaK_eFe tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha başlamadım ve yarın başlıyorum bi fotografımı koyup kollar için yorum istiyorum

gelişimim uzun sürer mi ?

bu kol çapına göre ne kadar daha yol almam lazım ?

tahmini kaç aydır yorumlarınız bekliyorum....

http://img14.imageshack.us/my.php?image=efet.jpg

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    baslık buyuk ıhtımalle kılitlenecektır ama bısyeler soleyelım....

sen once bır basla nasıl bır yorum beklıyorsun kı bu ıste ısmarlama hıc bır sey olmaz su kadar zaman da su kadar olursun dıyemez kımse sana ıyı beslendıkten ve duzenlı ıdman yaptıktan sonra her sey olur ...

illa bır zamn dıyorsan da 5 6 ay dan once hıc bır sey olmaz ... sımdıden yorum ıstemek yerıne forumu ıyıce oku cok faydası olucaktır ınan sana duzenlı ıdamn yap ıyı dınlen ıyı beslen her sey olur ...

ıyı calısmalar....

3. BuRaK_eFe

BuRaK_eFe Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim sorum normale göre iyi miyim başlamadan ?

4. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    neye gore normal normal dıye bır sey yok herkes bı yerlerden baslıyo bu spora 40 kg olarak baslayıp cok ıyı olanlar da var 110 kg baslayıp zayıflayarak bır yerlere gelenler de var sana anlatmak ıstedıgım bu zaten sen once bır basla spora ....

5. body_cy

body_cy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burak efe şuanda gerçekten çok saçma bir soru soruyorsun burdakilere.. body sporu bu kadar basite alınabilicek bir spor diil .. lütfen ilk önce çaba göster, sonra burda sana zaten yardım edilir her açıdan..

slymnasye bunu beğendi.
  6. bodykolik

bodykolik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Biz kahin değiliz ki senin ne kadar sürede gelişebileceğini söyleyelim bu konuyu açman bile çok saçma dostum.

slymnasye bunu beğendi.
  7. Ludacris

Ludacris Yeni Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    off tahmini istemiş o da zaten abartıonz. Gözle anlaşlmaz ama şunu söyleyeblrm ki Sabırlı olduktan sonra herşeyi halledersin..

8. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    ludacrıs uzun zamandır sacma sapan yonlendırmelerınle tavsıyelerınle forumda dolasıp duruyorsun tahmınımcede 2 3 aydır bu sporu yapıosun ve bı otorıte gıbı her konuya atlıyorsun..

bız de okuduk burada tahmın ıstedıgını amam bu ısın tahmını felan olmaz kımse muneccım deıl ne olur ne olmaz dıye burda kımse kotu bısey yazmamıs sadece spora baslamasını ve elbette gelısecegını anlatmaya calısmıs ...

bıldıgın de bılmedıgın her konuya dalıyorsun bıraz ogren bıseylerı ondan sora yorumlar yap ıstersen...

bu msjım sadece bu yazdıgın ıcın degıl ayrıca genel olarak soyluyorum ....

TuGhAn, okankut ve Wolf_Kanuni bunu beğendi.
  9. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    hangi yolu almışsın ki ne kadar "daha yol almalıyım" diyebiliyorsun
    vucut geliştirmenin kol çapında başlayıp kol çapında bittiğini düşünenlerdensen uzun bir süre gelişme sağlayamazsın(yanıldığını anlayana kadar).vucut geliştirme adı üstünde vucudun geliştirilmesi..kol geliştirme değil..
    ayrıca kol çapına bakıp vucudun tamamı hakkında yorum yapıp ne kadar sürede gelişebileceğini ortaya çıkaracak teknoloji henüz gelişmedi.

10. Matt

Matt Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    slymnasye bu spora başlamak isteyenlerin bu isteğini kırdığının farkındamısın.Biraz sakin olalım gereksiz bir konu olduğun sanmıyorum.

11. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    ılk mesajım da sanırım yeterınce anlatmısım herseyı benım bu spordan kımseyı sogutmak gıbı bır amacım olmaz tabıkı...

ben uzun vadede yardımcı olmak ıcın boyle bır sey yazdım ne deseydım 4 ay da 5 ayda ya da 1 yılda mı su kadar olursun deseydım ben gayet acık ve net bır sekılde calıstıktan sonra ve gereklı bılgılerı edındıkten sonra beslenmesıne ıdmanına dıkkat ettıgı muddetce herseyın olabılecegını soyledım...

bıraz gercekcı olalım lutfen ve bu kafaları degısterelım arkadasa kotu hıc bırsey soylemedım ben su kadar zamn da soyle olursun dıyemem bunu hıc kımse dıyemez...

dıyelım kı soyledım 1 yılda su kadar olursun dıye ya olamazsa o zamn daha buyuk bır hayal kırıklıgı olmayacak mı? asıl o zaman bu spordan sogursun...

herkesın genetıgı ıdman seklı beslenmesı farklı oldugu ıcın herkesın gelısımı de farklı olur o yuzden kımse kımseye bu konu da bırsey soyleyemez eger soylerse asıl yanlısı yapan o dur...

bılmem anlatabıldım mı?

Son düzenleme: 7 Mart 2009
  12. iskeletor

iskeletor Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum sadece kolunun resmini çekmişsin, sanki bir hareket çeker gibi, ve yorum istiyorsun.
    Bence bu yanlış. Yani BB demek sadece pazu demek değildir.

Ama her şey sabırla olucaktır. Hocalarımızın yorumlarını oku...

slymnasye bunu beğendi.
  13. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sorduğun sorunun cevabı kendinde, ben çalışıp iyi gelişir miyim demek bende o azim var mı, imkan var mı vs. anlamına geliyor. Çünkü istedikten sonra herşey oluyor potansiyel oldukça. Bu spor hakkında bilgi edinmeni öneririm bu forumdan ; ben ediniyorum..

Sayfayı Paylaş