DAHA BÜYÜYEMİYORUM YARDIM !!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sinancan3671998 tarafından 20 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sinancan3671998

sinancan3671998 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    1 yıl oldu bodye başlayalı 77 kilodan 85 kiloya çıktım 1 yılda 188 cm boyum var yağ kolay kolay almıyorum gözle görülür şekillenme ve kas oranı kazanma var fakat 2 aydır yerimde ssayıyorum sadece omuzlarım şekilleniyor başka bir bölgemde kilo alamadıgım için gelişme görülmüyor 188 oldugum için 85 kilo az geliyor ve daha en az 5 kilo daha almayı istiyorum sonuç şu ki alaamıyorum :( birde ekstra olarak göğüslerimde artık gelişmiyor kendime özel bi gögüs programı yaptım bulk için aşşagı yazıcam kilo alamamam ve program hakkında düşünceleri olanlar paylaşırsa sevinirim
    decline bar press : 10 8 6 6
    decline yana açış : 10 10 10 10
    bench press : 10 8 6 6
    üst gögüs dumbel pres : 10 8 8 8
    dips hal kalırsa 12 tane kalmazsa kaç tane çıkarsa 4 set

HERKESE İYİ SPORLAR İYİ GÜNLER

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Kilo alamıyorsan yeterince yemiyorsundur olay bu kadar basit.77 kilodan 85 kiloya çıkmışsın harika.Kilo aldıktan sonra dahada kilo almak için daha fazla yemen gerekiyo.Sonuçta kasların gelişti vücudunun daha çok enerjiye ihtiyacı olucak.Buda dahada çok yemek yemen anlamına geliyor.Kalorini biraz daha arttırman gerek.Programında göğüs için 5 hareket fazla 4 hareket yeterli olur.Decline press yerine pullover decline fly yerine incline fly yada cable crossover yeterli olur.Başarılar :)

3. sinancan3671998

sinancan3671998 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    dediğini hocada dedi benm gögüslerm 3 pres yapmıyosa yetmiyo ağrımıyo diğer günler bu program en az 3 gün süründürüyo :D

Alfonso_ bunu beğendi.
  4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    3 press bence gereksiz zaten compound egzersiz bench press göğüsün bütün bölümünü çalıştırıyor.Bende 2 press yapıyorum mesela 2 gün ağrı oluyor.Kası şoklamak adına drop setler yapabilirsin.Negatif tekrarlara dikkat edebilirsin.Özellikle hareketleri deiştirebilirsin.

Sayfayı Paylaş