Daha Çok Karbonhidratmı Almalıyım Proteinmi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve zero59 tarafından 28 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Arkadaşlar Yaş 16 3 Aydır BODY Yapıyorum Kilo 56 Boy 1.74 Kilom Az Supplement Olarak Arada Spor Salonunda 1 Er Ölçek Karbonhidrat Protein 2 3 Günde Bir Alıyordum Artık Kova Olarak Almak İstiyorum Yani KG İle Sizce Karbonhidratmı Almayalım Proteinmi Kiloma Göre Falan Normal Beslenmedede Neye Daha Çok Sık Yapmalıyım ?

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    bana kalırsa doğal yollarla kilo almaya kaslanmaya çalış bir süre sonra supplement takviyesine geçersin daha yeni başlamışsın ve gençsin ,zaten yaşına göre çok zayıf sayılmazsın illa alacağım diyorsan protein tabi beslenmende karbonhidratı eksik etme.

3. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    sana gıda takviyesi önermem karbonhidrat ağırlıklı beslenirsen kilo alma problemin ortadan kalkacaktır

4. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    Hergün Yarım Kilo Makarna Yiyorum Ama 3 Ayda Hiç Kilo Alamadım Hatta Verdim 700 GR Falan Takviyesiz Olmucak Gibi

5. Pooyraaz17

Pooyraaz17 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    daha çeşitli karbonhidratlar alın gece yatmadan alırsanız daha etkili olacaktır ama yine siz kendinizi en iyi bilensiniz

6. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    normal yoldan bir gelişme göremiyorsan hatta gerileme varsa inan bana supplementin hiçbir faydası olmayacaktır sadece boşa para vermiş olacaksın tecrübe ile sabit.. supplementler mücizevi ilaçlar değillerdir , destekleyici ek besinlerdir gelişimini yeterli görmeyen insanlar içindir .

7. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    napmam gerek ?

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yarım kilo makarna dediğin pişmiş halimi yoksa 500 gr'lık paketten mi bahsediyorsun? İki durumda da abartı bir kalori alımı yok ortada, 1 kilo yetmiyorsa 1.5 kilo yemen lazım. Veya makarnayı sade yi,yorsan üzerine kıyma, peynir vs ekleyerek kalori miktarını arttırabilirsin. 56 kg vücudun en çok 100 gr proteine ihtiyacı var, bunu rahatlıkla günlük beslenmenden doldurabilirsin. Karbonhidrat da makarna-pilav varken hiç tozuna para verilecek bir şey değil.

9. zero59

zero59 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Tekirdağ
    pişmiş kepeli makarna öğlen ve akşam yemeğinde iyiyorum öğlen 250 gr akşam 250 gr

Sayfayı Paylaş