Dabbe : Cin çarpması

Konusu 'Kültür Sanat Bilim Seyahat' forumundadır ve SlipKnoT16 tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Dabbe Cin Çarpması FRAGMAN [2 Ağustos'ta Sinemalarda 2013] - YouTube

Arkadaşlar film Hasan Karacadağ yapımı . Zaten serinin önceki filmlerinden birini izlemişsinizdir . Ancak bu film onlara göre biraz daha kaliteli . Filmin ilk yarısı birazcık olayı tanıtma gibi geçse de ikinci yarısında gerçekten film mükemmelleşiyor . Film dün vizyona girdi izlemenizi tavsiye ederim gerçekten emek harcanmış bir film . Bu arada imdb de filme verilen puan 15 kişi oylamış 7.1 gelen puan ben 8 verdim :) İyi seyirler.. :)

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Gerçekten başarılı bir film başarmışlar , olay herşey güzel Cin vakasında geçen kısımda son kısımdaki patlamadan daha karşmaşık , daha iyi , daha mükemmel bir film olmuş Cin Çarpması , etkileyici ne denilebilir ki.Adam işi yapıyor..

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Özellikle 2 defa yanlış olması fenaydı ya gerçekten iyi kurgulamışlar herşeyi :D

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ya ama filmlerde hep iyi karaktere kendimi çok kaptırıyorum , empati bazlı en son faruk hocanın üstüne taş atarlarken sinir krizi yaşadım. :( o gömdükleri kızda hep kendi saflığına gitti ve hocaya inanmamakla büyük yanlış yaptı.

5. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Ama birazda Fatuk hocanın salaklıgına geldi o olay abi köy yerinde telefonun ne işi var ya gerçi cep telefonu olarakta düşünmüş olabilir ama direk öbür adamın yanına gitti bu kız tek kaldı . O degil kız tabut içinde bile kayıt alıyodu ya çok küfür ettim :D

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Çok acayip olay ya , filmdeki merak duygusu felan iyi ayarlamışlar bu sefer başardılar.Evet Faruk hoca heryere gidip olayları çözmeye çalışırken kendisine böyle yapılabileceğini düşünmemeside bir hataydı.

7. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Film o kadar güzeldi ki hatta dabbe konusunda bende katılıyorum Dabbe internettir dedi ya . Hatta o kadar merak ediyorum ki araştırıcam o konuları ama korkularım daha agır basıyo ve araştırmıyorum :D

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    yeter. hakikaten yeter! adam bir filmin senaryosunu çalıyor, ona islamik ögeler ekleyerek sinemaya aktarıyor ve bizim akıllı "sinemasever" arkadaşlarımız da filmi pohpohluyor ve karacadağ bundan fırsat bulup 2. filmin çekimlerine başlıyor. hakikaten yazık çok yazık. bana bi daha "neden türk filmlerinden nefret ediyorsun" diye sormayın. bunun en büyük nedenlerinden biri karacadağ'dır

9. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Hangi filmden çalıntı ki ? Ben izledigim her filminde arkasını araştıracak değilim . Eğer dediğin doğruysa sorun burada bizde değil bunu yapanlarda . Ben her izledigim filmin arkasını araştırmak zorunda degilim . Filmi izledim gayet güzel ve başarılı çalıntımı degilmi orasını bilemem .

Sayfayı Paylaş