D-T-P antreman sistemi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve draft tarafından 5 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. trapcode

trapcode Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Arkadaşlar merhaba,
    Ramazan boyunca hiç antrenmana gitmedim. Kris Gethin'nin 4 haftalık DTP programını bugün uygulamaya başladım.

İlk antrenman olarak göğüs ve sırt antrenmanını uyguladım.

Antrenman çok güzel giderken birden sırt antrenmanının 4. setinde gözlerim karardı midem inanılmaz bulandı, kendimi lavaboya zor attım, affınıza sığınarak söylüyorum ciddi şekilde kustum. Soğuk terlemeye başladım ve yaklaşık 10dk kendime gelemedim. Şekerimin çok düşmüş olacağını düşünerek 1 bardak meyve suyu içtim ve 2-3 dk içinde kendime geldim.

Acaba bi yerde hata mı yaptım başına böyle bir kusma olayı gelen var mı?

2. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    8 tekrar, 3-4 setlik programımı geçen yıl 6 ay, bu yılda 1 aydır çalışıyorum. Ama kilo veremiyorum.
    Ben de bu programa geçeceğim. Zaten geçen yıl ağır kaldırdığım için omzum sakatlandı. Sol kolumda güç kaybı hala var.
    Supplement kullanmadığım için çabuk yoruluyorum, bisiklet kullanmıyordum. Bir de her antrenmandan önce 15dk bisiklet kullanacağım...
    Göğüs kaslarım düşük ağırlık, çok tekrarda daha iyi gelişiyor sanki. Evde öyle çalışmıştım geçen yıl.
    Ayrıca hafif ağırlık çok tekrar çalışmak kasları güçlendirdiği için daha ağır kaldırmayı sağlıyor bence.

@trapcode

Ben spordan önce çok su içtiğim zaman da midem bulanıyor. Spor yaparken sadece ağız kuruluğunu gidermek için içiyorum.
    Bir de spora başlamadan önce çikolata alıp yiyorum. :)

Son düzenleme: 23 Ağustos 2012
  3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    işte o çukulata hem o kadar gereksiz hemde o kadar rahatsız ederki insanı idmanda,anlatmaya kelimeler yetmez
    çukulatayı enerji için alıyorsunuz ama tam tersi 10-15 dakka sonra sizin enerjinizi alıyor götürüyor o

FtgO bunu beğendi.
  4. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Bu programı hakkıyla yapabilen varsa helal olsun, geçen hafta göğüs-sırtta deneyeyim dedim 50-40-30-20-10'a kadar gittim sonra tekrar geri dönemedim yarıda bitirdim antremanı :D Motivasyonum yerinde olduğu zaman tüm bölgelerde yapmaya çalışacam.

Ayrıca sormak istediğim birşey var
    Set araları 45 saniye çok az değil mi? Göğüste son 10 tekrarı 15'er kilolarla zor yaptım çünkü dinlenme süresi çok az güç kalmıyor, 20 tekrarıda 15lerle yapmıştım zaten 45 sn dinlendikten sonra 10 tekrarda anca 15 kilolarla çıktı güçsüzlükten dolayı, ağırlığı arttıramadım maalesef, ağırlığı arttırmak zorundamıyız yani onu merak ediyorum

Son düzenleme: 28 Ağustos 2012
  5. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
  6. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bazı hareketleri bitirmek zor oluyor. 3.günden spor salonunda düşman edindim. Steroid kadar tehlikeli bir antrenman sistemi, her an biri sizi dövebilir. :D

7. barbaross

barbaross Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dtp ' yi yaklaşık 5 ay boyunca uygulamıştım öncelikle dp maksimum kas kütlesi odaklı bir programdır. preworkout bir ürün şart bu programı uygulayacaksanız. sadece 1 ay harfi harfine uygulayın sonuçları görün yurtdışında çok popüler bir programdır ayrıca.

8. loveArnozyzz

loveArnozyzz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    SanliUrfa
    hort
    faydalı konu.