Dışardan içecek getirmek yasak!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve conconmirtaza tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. conconmirtaza

conconmirtaza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 4 aydır üyesi olduğum salon dışardan su vb. içecekleri getirmeyi yasaklamış.Suyumuzu ordan almak zorundaymışız.Birde kartlı geçiş sistemi yapıp yeni kart dağıttılar ve bundan dolayı 10 tl ücret toplamak istiyorlar.Varmı spor salonlarında böyle birşeyler yaşayanlar paylaşırsanız sevinirim.

Gittigim spor salonu:Kırıkkale-Active Life Spor Merkezi

2. sthammer

sthammer Guest

Eskiden gittiğim salonda vardı bu durum, içecek olayı..
    Bende antrenmanı yarida birakip soyunma odasına giderek cantamdaki 1,5 litrelik suyu kafaya dikip antrenmana geri dönerdim, cidden saçma bir durum..

3. Hayalet-

Hayalet- Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    2
    arkadasim sizinkiler fena para kaldirmaya calisiyor bir an once o salondan kac derim.

ben antalyadayim burda bile yok oyle s..... .kusura bakmayin ama bi dupeduz s.refsizlik.boyle salonlari terkedip terketme sebebinide hoca efendiye bildireceksin ki anlayacak.prim vermeyeceksin bu ci..... .ne demek lan?

siseme cesmeden suyumu doldurur gotururum saolsun hocaminda hic bi takintisi satis yapma cabasi para kaldirma amaci yoktur.

haa diyelimki istanbulda falansin cok sosyetik bi mekandasin eyvallah biz bilmeyiz oyle yerleri bizim haddimize degil.

ama kart mart virt zirt?

birak kardesim birak!

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mart 2014
  4. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Tam benlikmiş durum.

Anında terkederim ve sebebini de söylerim kendilerine.

5. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Su 50 kurussa pek koymazda uzerinde satiyorsa resmen yolmaya calisiyorlardir :)
    Tepkini koy bu uygulamadan vazgecirmeye calis konusarak salondaki samimi oldugun birkac kisiylede paylas durumu sonra inceden ayar cek salon sahibi durum bu sekilde olursa birakacam diye umursamiyorsa sen bilirsin hic durma orda, bizim salonda 50 kurus su ben pek onemsemiyorum disardanda getirsek cesmedende icsek karismiyor kimse aslinda olmasi gereken yontem bu sekilde olmalidir.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. lordumuzca

lordumuzca Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    sattığı marka sudan al bayilerden hem ucuz hem sıkıntı çıkmaz bizim de yasaktı ben suyumu götürüyordum
    GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Salonu bırak derim.

1) Kart uygulaması olacaksa ek ücret neden isteniyor ? Bizde de oldu sonradan ama adam hiç ek ücret istemedi. İsteseydi de vermezdim derim benim bu salonda bu süreye kadar sözleşmem var parasını vermişim dışarıdan yiyecek içecek vb. getirme yasağı da yok sonradan ekleyemezsin böyle bir şey derim ya paramı verin yada önce ki sözleşmedekileri uygularım derim.

2) Dışarıdan içecek vb. getirmeyi yasaklayan yarın supplement ve vitaminlere de karışır. Bu kuralın olması için sana sözleşme imzalatırken böyle böyle bir kural var kabul ediyorsan kaydolursun salona demeli. Eğer bu kural yukarıda dediğim gibi sen imza atarken yoksa böyle bir şey yeni gelen kurala kesinlikle uymak zorunluluğun yok cevap şu ben böyle bir kuralı kabul etmedim kayıt olurken uygulamıyorum. Ters cevap alırsan o zaman para iadesini alayım diyeceksin. Kimse öyle kafasına göre kural ekleyip çıkartamaz imza atıldıktan sonra.

8. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Bizim salondada var içecek yasağı bırakıcam bende . Ayrıca su 1 tl

9. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    ne demek suyla giremiyorsu iceriye bu bir saka mi ?
    simdi ben disardan suyumla gelicem beni iceri sokmuyacaklar oyle mi .. ve icerden almak zorumdayim suyumu bu nasil bir sacmaliktir ya,orasi salon falan degil,direkt kufur et cik hatta olayy cikar,orda duzenbaz ve ac gozlu insanlar var..

10. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Ne bileyim yaptırdık bir kere kayıt . Tatsızlık falan çıksın istemedim bitiyor yakında zaten..

11. froyzig

froyzig Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    şikayetinizi bildirmenizi isterim şahsen
    sonuçta siz paranızla kaydoldunuz

12. mustafa088

mustafa088 Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Burda bile yok derken siz salonları tam gezmemişsiniz anlaşılan :D adam galoşsuz sokmuyor salona ayrıyeten ayakkabıların temizmi diye kontrol ediyor.

13. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    üyeliğin bittikten sonra başka salon bul...

14. conconmirtaza

conconmirtaza Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üyeliğim biter bitmez değiştiricem zaten .Ben karşı çıktım zaten su olayına da hala dışardan getiriyorum etiketini söküyorum.Kart parasını da 150 tane üyesi var herkes vermiş bende vermek zorunda kaldım.Üyeliğim biterken geri alcağımı da belirttim kartımı iade edip. Bakalım :))

15. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
  16. ktemur

ktemur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arakadaşlar bu istanbul genelinde hep böyle, bugüne kadar gittiğim bütün salonlarda suyu parayla almak zorundasın. Tabi bende arkadaşın dediği gibi soyunma odasında içiyorum....

ajn16 bunu beğendi.
  17. burak fatih

burak fatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar şu an kırıkkale de oturuyorum ve fitness salonu arıyorum activelife bir seçenek ama başka önerileriniz var mı
    --- Mesaj birleştirildi, 22 Ağustos 2014 ---
    Arkadaşlar şu an kırıkkale de oturuyorum ve fitness salonu arıyorum activelife bir seçenek ama başka önerileriniz var mı

18. Muafız

Muafız Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende kırıkkale üniversitesinde okuyorumda yenişehir taraflarında gidebilme şeklin varsa tavsiye edeyim kardeş.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2014 ---
    dayı adam yeni yaptığı sistemi üyeler üzerinden masrafsız hale getirmeye çalışıyo sen yinede iç suyunu çok karışılırsa sende tavrını koy çok sevdiğin bi spor salonuysa konuş kardeş.

Son düzenleme: 23 Ağustos 2014
  19. Londongrammar

Londongrammar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Aynı bizim spor salonu gibi. Dışardan yiyecek/içecek getirmek yasaktı ama kimse uymuyordu şimdide tamamen yasak her yerde tabelalar falan asılı ki adam toptan aldığı suyun tanesi 18 kr bize satışı 1 tl. Biz dışarda terlik giyip ayakkabıları dışarı bırakıyoruz. Spor salonuna getirdiğimiz ayakkabı kesinlikle temiz olacak kontrol ediyor hoca. Bide spor salonu daha 1 yıllık yeni hoca aletlere bi zarar gelecek diye korkudan ölüp ölüp diriliyor . Anlatamam... Mart ayından ağustosa kadar gittim bıraktım.

20. burak fatih

burak fatih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    [quote="Muafız, post: 895225, member: sıkıntı ]bende kırıkkale üniversitesinde okuyorumda yenişehir taraflarında gidebilme şeklin varsa tavsiye edeyim kardeş.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2014 ---
    dayı adam yeni yaptığı sistemi üyeler üzerinden masrafsız hale getirmeye çalışıyo sen yinede iç suyunu çok karışılırsa sende tavrını koy çok sevdiğin bi spor salonuysa konuş kardeş.[/quote]
    Merkez olursa daha iyi olur fakat yer sikinti değil yeni şehirdeki yerin net adresini veya adresini verebilir misiniz ?

Sayfayı Paylaş