DİZİM ÇOK İNCE ACİL YARDIM

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Namaz+spor tarafından 24 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Namaz+spor

Namaz+spor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar forumda yeniyim.Yardımcı olursanız sevinirim :)
    Birkaç defa spora ara vermem dahilinde yaklaşık 3-4 yıldır evde kendı imkanlarımla dumbbell , barfiks bar'ı, ile şınav mekik squat tarzı çalışıyorum.
    İlk öğretim zamanlarında Asosyal olduğum için evden fazla çıkmıyordum yürüyüş-koş yapmadan evde sık sık spor yapıyordum fakat sadece üst vücut ve kol çalışıyordum bacak hiç ama hiç çalışmıyordum diyebilirim.Şuan dizimin üstü normal boyutta ve sıkı sayılır istediğim zaman sıkılaştırabiliyorum FAKAT DİZ VE AŞAĞISI çok ince geliyor bana özellikle dizim çok ince.Diz kapağım çok çıkıntılı ve küçük yuvarlak şeklinde belirgin halde duruyor arkadaşlarıma yaşıtlarıma hep dikkat ettim hiçbiri benimkine benzemiyor diyebilirim.İnternete de yazdım diz egzersizi alt bacak egzersizi diye fakat kalf antrenmanı haricinde alt bacak ve DİZ için birşey bulamadım.Bu forumu arkadaşımdan duymuştum herşeye cevap veriliyormuş çok bilinen bir forummuş LÜTFEN BU DERDİME ÇARE BULURSANIZ YARDIMCI OLURSANIZ ÇOOK ÇOOK SEVİNİRİM DUA BİLE EDERİM :)) ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Sayfayı Paylaş