Dİyetteyım uzmanlardan yardım lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kocyumurtası tarafından 22 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    idman öncesınde sabah 3 yumurta 1 peynır salatalık domates zeytın yıyorum
    öglen; tavuk gögus yada baget yagsız yanındada pilav yiyorum her gun.
    aksam;aksam yemek yememem gerekıor cunku ıdmandan sonra protein tozu ve amıno asit tuketiyorum ama bugun gıdıp kuru üzüm , hurma ve ceviz aldım. aksam karnım acıktıgında hangısını ne kadar duzeyde tuketmelıyım lutfen yardımcı olun bench_O kaslarımı proteinsız bırakmıyorum gunde 3 ölçek whey protein tozu ıcıorum ama hızlı ve kesın çözum olsun diye aksamları yemek yememem gerektıgı söledı hocam. (kendısı 5 ay önce 115 kiloydu suan 75 ve definasyon yapmıs hep benım gıbı. ama benım 5 kilo fazlam var lutfen yardımcı olun

Son düzenleme: 22 Haziran 2012
  2. Karaca

Karaca Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    5 kilo fazlan varsa whey i bosa harcıyorsun bence.böyle aksam yemeyip yerine whey tüketirsen cok cabuk zayıflarsın.yanlıs anlama whey kullanman kötü bisey değil ama bu 5 kiloyu çok rahat doğal beslenerek te verirsin.unutma iyi bir yağ yakımının altın kuralı egzersizle birlikte yavas yavas zayıflamaktır.

Kocyumurtası bunu beğendi.
  3. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    wheyı kas kutlesınden zayıflamamak ıcın kullanıyorum ayrıca bı ara bulktaydım 105 kilodan 88 e dustum 84 fln olmam gerekıyoru yag oranım cok fazla ve dedıgım gıbı yaglar kolay erimiyor bende

4. Karaca

Karaca Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    kas yıkmamak için whey kullanmak mantıklı tabikide.yağlarım zor eriyo diyorsun ozaman hedef kilona inene kadar vg bırakıp kardiyo yüklen yaz boyuncada formunu koru sıkılaş.yaz bitimine doğru da kütle çalışmasına başlarsın.en iyi sonuç bana göre böyle alınıyor vg de.

5. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    bunu uyguluyorum definasyonla ugrasıyuorum suan amıno asit unıversal 2700 ve multipower %100 whey protein l carnitine multipower creatin kullanıyorum. sonuclar ıyı hosta aksam yemek yememem gerekıyormus sızce ne yapmalıyım acıktıgım zaman hurma ceviz ve kuru üzümden ne kadar tuketmelıyım. idmandan sonra yemek yemedıgım zaman vucuduma idmanın yaradıgını kaslarımın protein tozu sayesınde buyudugunu görüyorum. kas buyudugu zaman yag kaybetmek daha hızlı oluor tabıkıde ama benımkı bölgesel. aksam yemegı yememem gerekıor bu hurma ceviz ve kruu üzümden ne kadar tuketmelyıım. basen bölgesınde var sadece bıde bıraz alt karında. (zamanında fazla yatmaktan bilgisayar basında zaman geçirmekten kaynaklanıyor). wow die bir oyun wardı onun manyagı olmustuk butun kampus oda bızı bu hale getırdı before after fotolarını koyarım vucudumda kas kutlesınde bayagı bır artıs ve degıısım oldugunu görursunuz ama basen bölgesı zor erıor sizden ricam hurma kuru üzüm vs ne kadar nasıl tuketmelıyım

Son düzenleme: 23 Haziran 2012
  6. Karaca

Karaca Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    bölgesel zayıflamanın kısmende olsa mümkün.basen inceltmek diğer bölgelere göre daha zor tabiki.alt karına gelince çalıştığınız karşılığını muhakkak alırsınız.iki bölge içinde en iyi egzersiz koşu yapmaktır.kuru yemiş hurma gibi besinlere gelince bunlar vitamin ve kaliteli yağlara sahiptir.vg için oldukça önemli besinler ama yağ yakımında tavsiye etmem.bunun yerine vitamin hapları(c,b6,b12) ve balık yağı hapları tüketmek çok daha mantıklı olacaktır.yazdıklarından anladığım kadarıyla protein ağırlıklı bi beslenme uyguluyorsun 50 gram gibi bi miktar yeterli olacaktır.

7. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    çok teşkkür ederimthums: