Düzgün Kız Kalmadı ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ineedpower tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. arjun_srk

arjun_srk Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi Adayı
    Saygı Ve Ahlak Yoksa, Hiç birşey yoktur, bunu bilir bunu söylerim... herşey beklersiniz, tabi öncelik kendinizin nasıl düşündüğü kendinize saygınız olucak, ahlaktan yoksun olmayacaksınki eminimki iyi şeyler karşına çıkar. karşılıklı herşey,

2. Canner

Canner Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    1 bu 2 tom hagen ölünce camdan içeri atılan ölü balığın verdiği eski bir sicilya mesajı çok sağlam..

Azi bunu beğendi.
  3. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Genelevden Bile Çıksa Dürüst Olduktan Sonra Ondan Temizi Yoktur.

Azi bunu beğendi.
  4. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    Düzgün kız ve erkek bu kesinlikle aile terbiyesinden kızlara bende dikkat ediyorum liseli filan 7-8. sınıflar filan çok küfür ediyorlar aksine hiç yakışmıyor. Aile terbiyesini iyi almış biri hiç bir ortam bozamaz onu bunu bilir bunu söylerim.
    Şöyle bir olaya şahit oldum 3 kişiydik nargile içiyoruz mekan güzeldi üst katta böyle isteyen yerde isteyen masada içiyordu 1 tane güzel yer vardı kapmıştık orayı kız yan masada bize baktı nargile içelim filan dedi sevgilisi gitçez şimdi filan tam ayaklandılar kız geldi 1 fıt alabilirmiyim dedi tam bana geldi sıra tam çekiyordum uzattım ağızlığıda verdim yeni pakette 1-2 muhabbet açtı kendisi biz hala şaşkınız sevgilisi orda bu bizim yanımızda duruyor. Ne hikmetse sevgilisi ne bizim tarafa bakıyor ne sevgilisini alıyor bizde dedik bu kız k.şar. Yanımdaki arkadaş asıldı hatta onlar kendi aralarında konuşmaya başladı sonra kız sevgilisinin yanına gitti ayrılıyorum dedi erkek arkadaşı hiç üzülme filan yok. Arkadaşla kız gittiler sevgilisinde tık yok nasıl iş anlamadım çözemedim nasıl bir devirde yaşıyoruz artık.

5. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    düzgün birini bulana kadar sende düzgün olmucan :)

6. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Sen nasıl yaşamışsan karşına öyle biri çıkar birnevi kendi kaderini kendin çizersin.

7. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    pek katılmıyorum. hatta tam tersi insanları kullanan fırlama tipler daha çok sevildiğinden seçme şansları daha çok oluyor.
    ve nasıl birini istiyorlar ise bulabiliyorlar. saf ve temiz istiyorsa onu da buluyor kullanıyor zamanı gelince de atıyor.

iyi davranan içi temiz saf olanların peşinde kimse koşmadığından seçici olamıyorlar ya kimseyi bulamıyorlar ya da bulduğunu sanıp kandırılıyorlar.
    bu devirde temiz saf iyi olan kaybediyor. kaçan kovalanır ve ssss kuralı geçerli.

Azi, rockybalboa7, jkdo ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. Dr.house

Dr.house Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    devire ayak uyduracaksın yapacak bişey yok sende yataga atma peşinde ol ne olacak ?

9. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    duzgunluk ten ne beklediginiz onemli

Bana gore en önemli sey durustluk

Pulbiber072 bunu beğendi.
  10. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    Yazılanları görünce şaşırdım açıkcası, kimisi istiyor patlak olmazın (balon alıyo sanki), kimisi diyor az ellenmiş olsun. Bekareti namusu bacak arasında arayan arkadaşlar hiç mi kızlığı bozulmasın diye hiç mi analdı oraldı bacak arasında gidip gelmeydi şeklinde sevişmemiş. Bu şekilde bakire olacağına sevdiği biriyle birlikte olmuş olsun sizin deyiminizle patlak olsun. Bu mottoyla devam ederseniz, bakire ama sizden 10 kat daha deneyimli biriyle evlenirsiniz sonrada gönül rahatlığıyla ilk erkeği ben oldum diye sevinirsiniz. Bir kadının namusu şerefi, 3cm kare bi et parçasına bağlıysa yemişim öle namusu da şerefi de.

11. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Herşey aile terbiyesinde başlıyor ve öylece sürüp gidiyor emin olun
    Ve yine emin olun iyi bir aile terbiyesi almış, ahlaki değerlerden yoksun olmayanda böyle bir başlık, böyle bir konu açmaz, açamaz...

Konuyu direk kesen, olgun ve düşünceli arkadaşlarım cevaplarıda yeterli olmamış, halen absürt cevaplarla uzatıldıkça uzatılmış.
    Yazıklar olsun , bu konunun içeriğini inceleyip müdahale etmeyen modr. larada yazıklar olsun...

Elinine fırsat geçip sokaktaki dişi sineklere bile ağız suyu akıtıp, cumaların tek birini bile kaçırmamak mı insanlık, namus? Yolda kızlara laf atıp, tüm duaları ezbere bilmek mi namus şeref? Geçen otobüste tam yanıma bir adam oturdu, otururken aksırıp, tıksırıp allahım sana şükür dedi, ayakta bir öğrenci yanaştı arka tarafa, gözünü ayırmadı ayıp yerinden, işte asıl namussuzluk, asıl ahlaksızlık, asıl namussuz bir aileden geliş örneği o adam işte

12. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Ne yaşatırsanız, bir gün onu yaşarsınız siz de. Gerçekten çok düşünmeden, başlarda ciddiye almadan ve zamanın akısına bırakarak ilişiye başlanılmalı. Ben evlilik düşünüyorum tarzında başlayan ilişkiler genelde çabuk biter.

Baştan kuruntularla başlayacagınız bir ilişkinin vadesi çok kısa olacaktır. Zaman gectikçe, insanlar elbet birbirlerini daha iyi tanır ve kendinizi kandırmadan bunu başarabilirseniz, o zaman karşınızdaki hakkında daha net düşüncelere sahip olabilirsiniz.

Şahsen, kendim hiçbir zaman bu tür konulara takılmadım. Çevre veya ortam ne kadar bozulsa bile, ben önce kendimle ilgilendim ve kendimi sürekli yetiştirip, bu tür şeyleri düşünecek zaman bırakmadım kendime. Kariyer, fiziksel, karakter gibi unsurlardan agırlıklı kaliteli bir oran yakalamışsanız, o zaman bu tür düşünceler sizin aklınıza bile gelmemeli.

Biraz da bu tür yazılar yazarken önce kendinizi sorgulamayı da unutmamalısınız. Siz ne kadar düzgün veya kalitelisiniz? Öz eleştiriyi ne kadar dogru yapabiliyorsunuz? Önce kendinizle ilgilenin ve geleceginize yatırım yapmaya çalışın ve kendinizi her konuda ileriye taşıyın, sonra çevreyle ilgilenmeye vakit kalmadan, beklediginiz insanlar sizin karşınıza çıkmaya başlayacaktır. Yoksa oturup dert yanarak birilerinin kapınızı çalmasını beklerseniz, bu hep böyle devam eder.

Azi, oktayd ve Kara Kalem bunu beğendi.
  13. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Medyanın etkisiyle asimile olmamızdan kaynaklanıyor bence bu.Kızlar moda olan şeylere karşı düşkün olduğu ve kendi aralarındaki sosyal iletişimleri bizden fazla olduğu için doğal olarak da bu öncelikle ve en kuvvetli olarak kızları vuruyor.Hem geleneklerimizin hem de batı kültürünün çoğunlukla eksi yanlarını alıyoruz,özellikle 1990 sonrası doğumlu kızlar için bu böyle,hatta 80 diyelim.Geleneklerimizin getirdiği annelik kültürü var mı,yok.Doğum yapmak için en sağlıklı yaşları geçtikten sonra 1 adet çocuk yapılır,sonra da sanki ejderha doğurmuş gibi bir daha yapılmaz.Ev işleri desen benim neslim (1991) için hak getire...Peki çağdaş Türk kadınından beklediğin kültür var mı;yok,bildiği gene moda,magazin,diziler... Tabii hak yememek lazım,en muhafazakarı bile artık çalışmaya,iş hayatına katılmaya eline ekmeğini almaya başladı,gurur verici bir gelişme.(Adana'daki bayan otobüs şoförü uygulaması ekseriyetle hoşuma gitti:)) Rahatsız olduğum ciddi noktalar ise lüks merakı,ikiyüzlü özel yaşam ve kendini aşırı beğenme.Selam versen abazan olursun (ki vermem bu yüzden).Kimisi sözde muhafazakar ama erkek ardaşının dondurmasını yalar.Hepsi kendine bakmadan,zengin yakışıklı koca peşinde,hatta belki okumuş olmak bile bazıları için kendini pazarlama yöntemi,bizim üniversiteye koca bulmaya gelirlerdi mesela.Bir de sürekli pahalı avrupai mekanlarda gezme,lüks çanta elbise takı merakı,romantik holywood filmlerine özenme,ki sevgililer gününde hele pahalı bir hediye almaya görün.Evlenince g.tü göbeği salma...

Of,yoruldum yazmaktan.

Azi, oktayd ve ARSON bunu beğendi.
  14. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    düzgün kız kalmadı değil bu zihniyet neden hala düzelmedi diye ağlasanız çok yol katetmiş olursunuz.

düzgün insan istemeye hak kazanmak için önce kendiniz düzgün olmayı deneseniz?

Azi ve Bluediver bunu beğendi.
  15. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Başlığı görünce düşündüm cidden düzgün kız kalmadı. Özellikle bu cnbce, facebook, twitter... yaygınlaştıktan sonra kızların burnu epey bir kalktı. Büyük çoğunluğu kendini ulaşılamaz, mükemmel "güzel", en çok aranan zannetmeye başladı. Buna karşılık erkeklerde kendimizi olduğumuzdan farklı göstererek onların burunlarını kaldırmayı başarıyoruz. Bu böyle kısır döngü olarak aldı başını gidiyor. Sonuçta kendin oldumu, sahip olduklarını abartmadıkça yüzüne doğru düzgün bakan bile çıkmıyor. Eskiden ne olduğunu bildiğim hala ne olduğunu bildiğim kızlar şimdi iki makyaj iki süsleme iki palavra ile nasıl görünüyor belli. Beni tanımadan yüzüme bakmayanların tanıdıktan sonraki tavırlarında çok ciddi değişmeler gördüğüm çok oluyor. Olayı tamamen kızların burunlarının kalkıklığı bu hale getiriyor. Hatta son zamanlarda baktığımda ciddi çoğunluk böyle. Genel olarak gördüklerim ise:

* Kendilerini üstün görme çabasındalar.
    * Avrupada yaşadıklarını zannediyolar.
    * Deli gibi bir marka sevdası oluşmuş durumda.
    * Maddiyat ciddi anlamda ön planda.
    * Karşısındakinin ne olduğunu bilmeden küçümsüyorlar.
    * Palavralar almış başını gitmiş tutabilene aşkolsun.
    * Toplumda fırlama olarak tabir edilenlerle takılıp gezeyim, zengin bulursam kapatıp evleneyim derdindeler.

Bu liste bu şekilde gider.

Başta dediğim gibi bu ve bunun gibi nedenlerle aslında hiç bir özelliği olmayan kızlar bile ne şekillerde geziyor. Kendin olmak hiçbir kazanç getirmiyor. Ondan bende kendim olarak kalmayı tercih ediyorum. Elbet bana uyacak biri denk gelir ciddi olur ve seversem o zamanda direk basacam nikahı :D

dipnot: Yukarıda tartışması dönmüş kendi açımdan namusu bacak arasında arayanlardan değilim. Çok uzun süre beraber olmuştur cidden sevmiştir birlikte olmuştur ona lafım yok.

Son düzenleme: 16 Mart 2012
  16. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öhöm öhöm düzgün bir beyfendiyim...Helal süt emmiş kız tabiki de istemeye hakkım var :) Kızlar 2'ye ayrılır...

-Helal Süt Emenler

-Emdiğiniz Helal Sütü Burnunuzdan Getirenler :)

ravenss34 bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076

iste bu azi farkı :)

abı benım acımdan ıkıye ayrılırlar ( espırılı bır anlatım ole olmayanlar ustune alınmasın )

-hemen ıse koyulanlar
    -nazlanıp bır sure sonra koyulanlar

ravenss34 ve Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş