Düzgün Kız Kalmadı ...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ineedpower tarafından 12 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 36 üye.
  1. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Dediler aklını hep o yar almış,
    Dağ dağa küsmüş de, duyan olmamış.
    Artık sevenlere saygı kalmamış,
    Şu yalan dünyanın düzenine bak!
    Gün doğarken başka,batarken başka
    Olsa da yer mi var gerçek bir aşka?
    Mecnunun çağında doğaydık keşke
    Şu kaderin bize ettiğine bak..

Body06 ve Azi bunu beğendi.
  2. mertcx

mertcx Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    SENİ

Uzunca yıldır görmeyeli seni
    Bir başka kadın, bir hoş olmuşsun
    Kollarıma alıp da sarmayalı seni
    Beyaz peynir gibiydin, şimdi kaşar olmuşsun.. :D

Mükremin Yılmaz

Body06 ve Azi bunu beğendi.
  3. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    sanki her taraf düzgün erkek kaynıyor da tek sıkıntı düzgün kız kalmaması. erkekler her türlü naneyi yiyor ondan sonra da "ellenmemiş kız isterük" diye ortalıkta dolanıyor. herşey karşılıklı bu hayatta. ne kadar düzgün erkek varsa o kadar da düzgün kız var merak etmeyin.

Berkthagar, Zerk, ---RamSes--- ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    ellenmemiş olmak.

bence saçma. diyelim kız çok düzgün biri namuslu dürüst sadık. birini sevdi. biri ile bir ilişki yaşadı ve sizin tabirle ellendi. daha sonra anlaşamadı veya kaza oldu bela oldu veya adam aldattı terk eti vs vs. kız artık ellendi. nolcak şimdi? çoğu arkadaşıma sordum o kızla işim olmaz diyor çünki artık ellendi. ama adamın yemediği nane kalmamış genelev mi dersin rus mu dersin. ama kıza gelince. neymiş temiz olacak illa. ellenmemiş olacakç e sen de ellenmişsin zaten.

bir de gerçekten ellenmemiş ama ruhu ellenmiş olanlar ne olacak? evet kıza erkek eli değmemiş ama ilk birlikteliğinde sizi aldatacak çünki içinde var.

bence insanların geçmişi değil sizinle birlikte olduktan sonra nasıl davrandığı önemli bence. daha önceden yaptığına göre temiz demek yerine bir kişi ile birlikte iken nasıl davrandığı asıl temizlik göstergesidir derim.

Son düzenleme: 13 Ocak 2012
    themertyildiz, Berkthagar, Kara Kalem ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  5. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    deathlifter bu sözlerine aynen katılıyorum çok temiz gözüken ama içinde bütün erkekleri elde etme hırsı ile yaşayan bissürü kız var. askere gitmeden önce bi kızla yaklaşık 1 sene çıktım. gözü çok dışarda olduğundan askere gitmeden 1-2 ay önce kızdan ayrıldım. askerliğimi yapıp geldikten 4-5 ay sonra tesadüfen o kızla yolda karşılatık biraz muhabbet edip çay içtik. birlikteliğimiz tekrar başladı, ama bu kez çok tutkuluydu cinsel olarak bişeylerde yaşadık. bi süre sonra çıktığım kızın ben askerdeyken evlendiğini ve evli olduğunu öğrendim. tamamen şokk oldum ve bi daha o kızla hiç görüşmedim. şimdi bi çocuğu var acaba çocuk bendenmi, kocasındanmı veya başka birindenmi çok merak ediyorum? efendi temiz aile kızı gibi görünen biri neler yapabiliyor bunu görme olanağı sağladığı için o kıza teşekkür etmeliyim aslında.

Berkthagar, onurr_535, Zerk ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. oktayd

oktayd Yeni Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    dünyanın en saçma zerzenişidir belki bu.
    Düzgün kız kalmadı nedir yahu
    diger taraftan da kızlar düzgün erkek kalmadı diye isyan ederler...

sizene toplumdaki diger bireylerden siz ilk önce kendi çöplügünüze bakın digerlerinin namus ve şerefi onları ilgilendirir.

bu tarz düşüncedeki arkadaşlara her zaman oral ve anal ilişkiyi araştırmalarını öneriyorum..
    namus kavramı ne bacak arasında ne de cinsiyettedir!

mirzafidan, Zerk, ---RamSes--- ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  7. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    evlenene kadar önüne gelen her kızı yatağa atmaya çalışan ama sıra evlenmeye gelince bakire kız arayan malın önde gideni bi toplumuz maalesef,sen başkalarının evleneceği kızları kirletirken oh sefam olsun ama başkası senin evleneceğin kızla sevişti diye,tü ka ka
    yok yaa!!

Berkthagar, Zerk, Karakaş ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  8. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Eteğini indirmek istediğin için hayat fahişe sana göre

Azi bunu beğendi.
  9. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Tam bir seyler yazayim dedim o sira bu yaziyi okudum ve benim hislerime tercuman olmus. benim icin konunun noktasi olmus gercekten.

Zerk, Karakaş, ccmssx ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    evlenene kadar bir erkek her haltı yiyecek sonra eşim bakire olsun diyecek komik saçma çocukca düşünceler bunlar hele ki eşin senden önce sırf birin elini tuttu öpüştü diye redediyorsan zaten aşktan sevgiden bahsedemezsin öyle geçmişini didikdidik edip sonra aşk olmak yine saçma ve çocukçadır ayrıca eşinin bakire olması hamarat olması evlendiğinde mutlu olacağını garantilemez zaten bizim toplumda kız sırf bakire diye evlenilir çoğunlukla başka özelliklere önem verilmez veririm diyende yalan sölüyordur sonuç hüsran elbette ben şahsen hiç kasmam kendimi aşık olduğumda ırkı dini dili hiç önemli değil

Karakaş, Azi, Hypodenz ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  11. ccmssx

ccmssx Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Eline el değmemiş arıyolar bi de :)

Bakirelik neysede eline el değmemiş zor, ama imkansız değil.

Peki göz göze geldiyse bir erkekle aman aman gitti o kız :):):)

Hamama göndersek temizlenir mi? :) Yoksa iş işten geçmiş mi?

Bi yerde duymuştum,

Başka ülkelerde hiç erkek arkadaşı olmamış kızlara, tecrübesiz diye hastalıklı muamelesi yapılıyormuş.

Ne kadar doğru bilemem.

Zerk, Karakaş, Danny Boy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  12. Hypodenz

Hypodenz Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Makina Muh.
    Yer:
    Moskova - Rusya
    Ben su an kazakıstanda hem yasayıp hem de calısmaktayım ve sizin bu dediginiz burada gecerli, burada eger kizin erkek arkadasi yoksa kesin bir problemi vardir falan diyorlar!! Bize gore biraz ilginc tabii

Zerk, Karakaş, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    aynen öyle, rusya da 15-16 yaşına varıp ta hala bakire olan kızlarla okulda alay ederler. eğer 20 li yaşlarına gelipte hala bakireyse kimse o kızla cinsellik yaşamak istemez. kız tecrubesiz olduğundan sıkıcı bi sevişme geçireceklerini düşünürler.

Zerk, ---RamSes---, ispirli ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. erol

erol Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ENGİN SPOR gym işletmeci.personal trainer
    Yer:
    manisa
    ya arkadaslar bizim irzimiza yillarca bole gecildi rusyada bole kazaklar sole japonlar dar zenciler genis bunlari okuyorum ve uzuluyorum biz OSMANLIYIZ OSMANLI TORUNLARIYIZ iffet ve namusla halsiyetle serefle onurla bin yil bu dunyanin yarisina hukmettik yikilmadik cunku avrupadan ahlaksizlik hicbir cagda bukadar icimize girmedi bilegimizi bukemediler bizi erkekleriyle degil kadinlariyla yiktilar bizim babalarimiz nasil evlendi analarimizla cok uzucu durumlar herkesten ozur diliyerek yaziyorum bunlari HAYA IMANDAN DIR kardeslerim bizi kadinlarla uyutuyorlar tus ediyorlar git bak avrupaya cogunun babasi belli deyil simdi turkiyey bakin bi yirmi yil sonra nerdeyse ayni duruma gelecek kendi sahsima konusuyorum dindar bir insan olmaya calisiyorum evliyim bir kizim var mutlu rahat huzurlu oldugum tek yer evim evden cikarken hic arkami dusunmem size abi kardes arkadas nasil gormek isterseniz. kisi sevdigiyle beraberdir siz ALLAH TA hayirlisini isteyin gerisini ona birakin allah a emanet olun

Body06, Ocensers, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  15. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    osmanlıda oğlancılık ve yabancı kadın hayranlıgı had safhadaydı,yabancı kadınlar yüzünden neler kaybetti Osmanlı,yapma etme :)
    diğer düşüncelerine katılıyorum

erol, Zerk, Karakaş ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    oncelıkle baslıgı acan arkadasa bıseyler solemek ıstıyorum :)

yau sen ne ıcıosun yok elenmemıs ısterım yok ıste ılk seksımı karımla yasıcam falan :)

brak bu hayallerı :)

ellenmemıs kız dedıgımız sey annelerımızın zamanında bıttı :) uretımden kalktı yanı

ole bı kız yok varsada bana denk gelmezse sevınırım :) gelırsede oda artık dıger gruba katılır ıcım el vermez cunku :)

neyse bak guzel kardesım oncelıkle ellenmıs dedıgımız kız tıpı ole herkese ay gel sevıselım dıyen degıldır onun adı o..rospu o ayrı bır grup :)

ama 2 yıllık ılıskı yasamıs ve o adamla sevısmıs bırı ole ellenmıs bılmem ne olmus degıldır

ben daha dune kadar kız arkdasımla yasıyordum ve evet sevısyorduk :) ama ben asla onun ole ellenmıs bılmem ne gıbı sacma gruplara katamam :) hayatımın belkıde en guzel yılını onunla gecrdım buyuk ıhtımal onun kadar kalıetlı ust sınıf bırını bır daha bulamıcam :)

o yuzden bu safsataları braklım da ınsaları kukularına gırıs sayısı ıle degıl kısılklerı ıle karekterlerı ıle degerlendırelım :)

ve bak aman aman bırıne sakın olakı sen bakıremısın dıye sorma ole bır cavp alısınkı sasr kalırsın :)

ben sordum ordan bılıorum :)yasım ozman daha 16 sırbıstandaydım :) dedım kı kıza sen bakıremısın ( kız hırvat ) oda bana dedıkı anal mı vajınal mı :) ıste o gun ben bu hayatın ıkıye ayrıldıgını ogrendım anal ve vajınal :)

o yuzden sormayın bakın keyfınıza

zaten ne demısler hayat bos po...mpala cos :)
    abı zaten calısmayan mı kaldı mubarek butun kızlar mesaıye kalıyor artık :)

taklma bosver yanı :)

aynen abı :) tamamen kaıtlıyorum sana :)

bu mantık aslında su : her sevgılım bana versın ama karım bakıre olsun :) yok ole bır dunya

----------------------------

bu arada baslık yıne kavgaya donuscek :)

cunku osmanlı falan denmıs :)

brakın bu ıslerı :) balsıgın keyfını cıkarın :) eskıden kalan seylerı konusamyın :)

baslık polıtık yada dını degıl burdakı konu sex yapmıs kızlar onu tartıslaım

Zerk, Hypodenz, deathlifter ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  17. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    Demek istediğim herkezin bir beraber olduğu kişi var ama sevmeden sadece boşta kalmayayım diye çıkıyorlar benim anlatmak istediğim bu.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:57 ----------

iyi paso milletle sevişen kızlarla beraber olalım yazdığım yazıyı nasıl okuyorsunuz anlamıyorum
    demek istediğim sahte kızlar değil real sevecek karakterli bir kız arıyorum yoksa merak etme ben bi kıza gidip bakire misin diye soracak kadar dengesiz bi insan değilim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:04 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:01 ----------

yazdım zaten erkeklerde ''kızı yataga nasıl atarım ?'' diye düşünüyor diye.

Azi bunu beğendi.
  18. ravenss34

ravenss34 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Davul patlamamış ama tokmağın değmediği yer de kalmamış... ;)
    Çoğu kızın durumunu bu laf açıklıyor arkadaşlar. Ama tabi namus bacak arasında aranmamalı kesinlikle de yine de insan ister bir kadının ilki olmak ..))

Zerk, Azi ve ineedpower bunu beğendi.
  19. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    tamam ıste kardeısm demısyormusun sevısen kız ıstemıorum tek benle yapsın bende ona cevap yazdım okudugunu anlamkta zorluk mu cekıosun

real sevıcek kı ne kı anlat bızde bılelım senın anlattgın kız bakıre kız ıste

hem baslık acıosun yorum yazıncada asabılsıosun acma ozman baslık kendıne sakla fıkırlerını . bolece bızım fıkırlerımızıde duymassın

ne beklıodun baslıgı acarken herkes sana vay be yuru aslanım benım erkeklıgın son temsılcısı tabıkıde dedıgın gıbı mı dıcektı

---RamSes---, Hypodenz, Ocensers ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  20. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen karşdeşim katılıyorum herkes eli ayağı düzgün ilk defa kendisiyle cinsellik yaşayacak bir kız ister ama öyle kızı bulmakta ayrı bir mesele o aşklar eskide kaldı devir çok değişti gittikce avrupalılaşıyoruz ama hala böyle kızlar var önemli olan seninde onu haketmeyecek şeyler yapmamış olman.yoksa önüne gelen herkesle cinsel ilişki yaşayıp ''ben bakire kızla evlencem yeaa'' diyen erkeklerde çok var.

Berkthagar, Hypodenz, Karakaş ve diğer 3 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş