Düzgün beslenme fazla yağları yakma içeri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve volvol6161 tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    Arkadaşlar abiler kafama bi soru takıldı paylaşmak istedim aydınlanmak

mesela diyelim amaç yağ yakmak zayıflamak değil ben mesela yağ yakıcam 1 gun off 1 gün devam 40 dakika koşu antreman 3-4 saat oncesi yemek yağsız
    koşarken diyelim 20 dakıkadan sonra yağlar gidiyor aldığım besinlerde yağ yok kalori açığı oluşturmuyorum vucuda akşam 7-8 den sonra yemıyorum yani kiloyu koruyup yağ yakmak gibi bir şey yok mu görüyorum herkes diyor işte yağ yakarsan 20 kilo verirsin ee bakıyorum 50 kilo adam benden yağlı nasıl olacak bu iş
    yağları yakıp uzerıne temız karbon hidrat lapa bulgur ne bileyim yulaf falan alsak kalori açığı vermeden yağ yakılmazmı fazlalık gider temiz kilo kalır tarzı ?

yani umarım anlaşılmıştır dediğim vucuda kalori açığı vermeden uzerındekı yağları atmak aldığım besinlerde yağsız olacak şekilde devam etsem bir sorun teşkil edermi ben böyle yapıyorum spora ayın 20 sinde başladım 15 gün oldu gidişattan memnunum ama size danışmak istedim kol pazu dediğimiz kısımda sıkınca damar belli olmaya başladı kilomu ölçtürüyorum kilom aynı ama damarlar belirginleşiyor yağ oranım düşüyor demektir siz ne düşünüyorsunuz üstadlar

2. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    keşke ölçülerini de before after yapsaydın, ama kilon aynı ise bence endişelenicek bır durum yok. karbonhıdrat alımını cok ıyı ayarlamalısın, gorulene göre öyle de yapmışsın.

Sayfayı Paylaş