Düzensizlik

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve noahsystem tarafından 8 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba,

Türkiyede ciddi anlamda düzenli bi hayatım vardı günlük yemeklerimi hazırlardım paketlerdim, güzel antrenman yapardım, uykum iyiydi. yaklaşık 1 aydır yurtdışındayım en az 1 kalacağım burada ve sorun şu ki; hayatım inanılmaz bozuldu, yurtta kalıyorum, sosyal ortam istemediğim kadar fazla bu yüzden ne düzgün uyku uyuyabiliyorum, ne düzgün yemek yiyebiliyorum ne de antrenmana gittiğimde gücüm kalıyor. Türkiyede çok az supplement kullanırdım creatin beta-alanin falan antrenman öncesi için fakat burada düzen kaçacağını bildiğim için yüklü miktarda supplement aldım c vitamininden tutun zma'sı gaineri balık hapı falan aklınıza gelecek neredeyse her şey var. Fakat inanılmaz bıkkınlık var şu anda hayattan bıktım ne spor yapmak istiyorum ne yemek yemek istiyorum zaten supplement içerken midem bulanıyor artık, görünüm olarakta ciddi anlamda çöktüm. Uyku konusu en sıkıntılı konu mesela saat 11 gibi yatmaya calısırım genelde ama saat 3 te birisi koridorda çığlık atar veya gelir kapıyı calar içelim der falan yani saçma sapan şeyler var ve buna engel olmak için kesinlikle kavga etmek lazım önüne geçmek mümkün değil. Evet her akşam gidebileceğim bi parti var, istediğin an yanına gidebileceğin kızlar var, içki var, hayal ettiğim tüm supplementlere sahibim ama Vücudumu kaybettim, zindeliğimi, damak tadımı, yaşama zevkimi kaybettim. Eskiden evde fırında pişirdiğim o yağsız kuru göğüs etini bile yerken zevk alırdım, hastalandığımda benimle ilgilenecek insanlar vardı ki şu anda hastayım ayrıca havası türkiyeye göre çok soğuk olduğu için direk hastalandım.
    Bu işten en kolay kaçış yolu olarak düzgün, benimle ilgilenebilecek, yemek gibi şeylerde başarılı bi kız arkadaşı bulmak gibi gözüküyor, eğer bulursam hem bu yurttan çıkıp hem de yurttaki arkadaşlarımla ilişkimi kesip yanına taşınıp düzenli bi hayat kurmak istiyorum. Şu anda kremalı mantar soslu kepekli makarna ve tavuk göğüsünü zar zor yemeye çalışırken burada bunu paylaşmak istedim. Çünkü bunu beni tanıyanlarla paylaşıp onları üzmek istemedim.

2. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Kardeş bende zamanında sporu çok severdim ve artık canım sıkıldıkça gidiyorum. İlla ki böyle dönemler yaşayacaksın önemli olan minimum zararla kurtulmak. Ben senin yerinde olsam şu an ki durumun tadını çıkarırım. Sporu her zaman yapabilirsin ama yaşayabileceğin şeyleri ilerki zamanda yaşamanın faydası yok.
    Git gez toz eğlen başka zaman bu ortamı bulamayabilirsin

3. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Sporu hayatımızı güzelleştirmek için yapıyoruz, hayat bize zehir olsun diye değil. Bu işi profesyonel olarak düşünmüyor isen çokta üzülmeni gerektirmez keyif alacağın kadar yap, ye işi ciddileştirecek durumun olduğunda tekrardan gaza basarsın. Yemek yapmayı hiç sevmem çok üşengeç birisiyim bende mesela. Yemek sıkıntı ama antreman motivasyonda bir sıkıntı yok ama iş yemeğe geldiğinde iştahsızlık ve kalkıp o yemeği yapmak beni bezdiriyor.

4. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Bende seninle aynı düşüncedeyim yemek sıkıntı antrenman falan baya güzel. :)
    Ayrıca sana katılıyorum işi ciddileştirmedikçe bırakmanın zararı yok. Çünkü; sonuçta işin eğlence kısmındasın. Ama 2-3 yıl içerisinde olursa bir modellik deneyimi yaşayacağım kriterlerim uyarsa o zaman sürekli olarak yapabilirim.

5. Devon

Devon Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    Avatarındaki sen isen minimum 185 max 190 cm arası mankenlik için oluyor diye biliyorum 170 küsür boylar ile ancak yüz mankenliği yapılabilir onda da vücut gerekmiyor zaten.

6. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    +1.80 şartı aranıyor bende 1.74 falan bir şekilde deneyeceğim olmazsa zaten kaldı. Birisiyle daha konuştum diğer mankenler gibi olamazsın ama katalog çekimlerine falan katılabilirsin dedi.

7. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    profildeki fotoğraftaki vücut bence ciddi anlamda güzel karşındakini ikna ettikten sonra bence boya inanılmaz takılacaklarını sanmıyorum, çünkü ben ajans sahibi alsam karşımdaki adamın başarılı olacağına ikna olduktan sonra boyu 180 degil de 174 diye fikrimi değiştireceğimi sanmıyorum.

Bu arada biraz düzene girdim partylere yine gidiyorum ama haftada 1 en çok 2 yapıyorum onları da off günlere koydum. Yemek konusunda yaptığım yemeklere daha çok özen göstermeye gayret ediyorum tariflere bağlı kalmaya calısıyorum. Ayrıca çok garip bi şey oldu geçen gün instagramdan tanıştığım bi kızla buluştum, kız inanılmaz güzel ve aklımı aldı diyebiliriz ama sorun şu ki hayatlarımız çok farklı kız güzel olduğu kadar çılgın da. Araba motoru tamircisi bildiğiniz sanayide araba altında girip motor tamir ettiği oluyormuş, kızda her türlü pislik var çeşit çeşit kimyasal kullanmış, burada ırkçı bi partiye üye ve aktif biçimde toplantılara katılıyor, en sevdiği müzik türü yerel dilde söylenen müslüman karşıtı rep şarkılar, çılgın bi katolik beni hristiyan yapmak isteyeceğini düşünüyorum yakında, ve buradaki şehrin yerel takımının holiganı bildiğiniz holigan her maça gidiyor meşale yakıp marş söylüyor bağırıyor falan filan, hatta cuma günü maç var dedim ki beraber gidelim bana arkadaşlarını bırakamayacağını gelirsem karşı tribünden bunları seyredebileceğimi söyledi. Bu kadar güzel bi kızın nasıl bu kadar saçma bi hayatı olabilir anlamak imkansız. Eğer bu kız beni bırakmazsa bu kızı şu an için bırakabileceğimi düşünmüyorum. Son olarak kız sadece Türk olduğumu biliyor dinle alakalı hiçbir şey sormadı şu an için ve bana zarar vermek için bana yaklaştığını sanmıyorum çünkü bunu test ettim. Şimdilik günler bu şekilde geçiyor umarım daha düzgün biriyle tanışırım ve hayatını değiştiremeyeceğim birinin hayatını değiştirmek için zaman harcamam.

semih887 bunu beğendi.
  8. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Öncelikle teşekkür ederim yorumun için senin konuya gelince;

Düzene girmen harika bir şey. Yemeği nasıl yapacağın sana kalmış sen ne yapacağını içine ne koyacağını biliyorsundur. Kız konusuna gelirsek;
    Kardeşim bizim türklerin eğlence anlayışı kahveden ibaret yakın bir zamanda kadınların da kahvede kağıt oynadığını görebiliriz. Kimyasal deyince bizim burdaki gibi yasak yok onlarda az çok biliyorsundur. Irkçılığa dersen bizim insanlarımız da var öyle bende zaman zaman ırkçı olabiliyorum. Senin kendine inancın varsa zaten hangi dine mensup olmak istiyorsan o dinde kalırsın. Holiganlığa gelirsek bizim de çArşı'mız var her ne kadar onların ki gibi değilse bizimkiler düşünceli olsalarda bir nevi fanatik taraftarlar :)
    Sana bu kadar yardımcı olabileceğim ben kendi açımdan düşünürsem şahsen Türk kızlarının şu an ki egolarına bakarak söylüyorum ki bir Türk ile evlenmem imkanı yok .

9. noahsystem

noahsystem Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    İşler cidden çok karmaşık hale geldi. Takıldığım kız hamileyim muhabbeti yapmaya başladı ve ben hamile olmadığını biliyordum ama dinlemedi 2 hafta sürdü bu sırada bi kere buluştuk ve test yaptık sonuc negatif cıktı fakat tatmin olmadı muhabbete hala devam etti, bu sırada benle buluşmak istemedi. Bi gün buluşalım yazdı ben de salak gibi atladım çünkü kıza baya bağlanmıştım, tabi bu son dakika buluşmaya gelmek istemediğini kendini kötü hissettiğini falan söyledi. O gün başka bi arkadaşına gidip ot, alkol içmişler bunu öğrenince delirdim tabi çok sinirledim sonra daha çok zorlamaya başladım kızı buluşmak için bu sırada iyice ipler onun eline geçti benim böyle yapmam tamamen kızdaki buluşma isteğini götürdü dün doğum günüydü daha önce bana gideceği mekanı söylemişti akşam gittim mekanda yoktu tabi daha da sinirlendim aradım telefonu kapalı falan sonra 3-4 club daha gezdim yoktu, iyice takıntı oldu bende tabi bu şekilde daha da kızı kaybettim çünkü kaçar kovalanır kuralı evrensel ve ben yanlış taraftaydım. Bu sabah kıza çok sinirli olduğumu bi açıklama yapması gerektiğini yazdım çünkü 2 gündür mesajlarıma cevap vermiyordu. Doktora gittiğini hamile olmadığını ve artık buluşmamız için bi neden olmadığını söyledi ben de kezbanlığa devam ettim güzel vakit geçiriyorduk söylediğin şey çok saçma dedim fakat tabi sonuç değişmedi ben de daha yazmadım ki yaptığım tamamen kezbanlık elime bir sürü şans geçmişken kıza bağlanıp kezbanlık yapıp ipleri onun eline verdim ve kaybettim. Sinirliyim ama kendime sinirliyim bile bile bunları yaptım elime onlarca kez şans geçti ve hiç birini kullanmadım açıkçası bu sonu hakkettim. Şimdi en az bir iki ay konuşmayacağım, daha sonra duruma göre belki tekrar bi yazarım fakat eski yaptığım hataları kesinlikle bu sefer yapmayacağım. Spor olayı fena değil antrenman aksatmıyorum arada öğün kaçıyor veya 4 saat uykuyla gün geçiriyorum ama en azından bişeyler yapıyorum. Bazen antrenmanlarda moralim bozuluyor çünkü buradaki salonda çok fazla şırıngacı adam var hatta bi tane kadın bile var ve yan yana antrenman yapınca konsantre olamıyorum moral bozukluğu oluyor haliyle.

10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Şmdi kardeşim şöyle bir şey var yazdıklarını okudum ve sana şu şekilde yardımcı olabilirim;
    Öncelikle kıza karşı aşırı baskıcı olmuşsun bunun sende farkındasın ancak farkında olmadığı bir şey varmış gibi geldi bana o da senin Türk olduğun. Türk olmakla ne alakası var diyebilirsin belki kendi kendine şimdi Türk erkeklerinde aşırı baskıcı ve sahip olma özelliği vardır. Yabancılardaki gibi yok işte kıza arkadaşımla sen takıl falan deme olayı olmaz bizde. Şimdi bir de mesela diyorsun ki 1-2 ay konuşmayacağım şu an ki durumun bana göre tam kızı unutmaya müsait bir durum çünkü insan birisine her ne kadar sinirliyse o derece onu unutabilir. Unutamadığını düşünüyorsan öncelikle bu yazdığını tekrar tekrar oku anlayacaksın.
    Spor muhabbetine gelince;
    Demişsin ki çok şırıngacı var yan yana spor yaptığımızda haliyle moral bozukluğu oluyor. Kardeşim her zaman için iyiden daha iyi olanlar vardır ve olacaktır. Doğal yapan insanlarda var onlarda senden iriyse bu da sende ki spor yapma isteğini azaltacaktır. Böyle bir durumda yaşamaman gerekir :)

Sayfayı Paylaş