düzensizlik sorunum vardı düzenli olarak başlamak istiyorum ama bi kaç sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gs01 tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar ben 20 yaşındayım. ortalama olarak iki yıl önce bu spora başlamaya karar vermiştim önce evde kendim çalıştım düzensiz olarak. sonra flexor hocamızın verdigi ilk ay programına benzer bi programı kullanarak salona gittim. fakat işte bi ay gittim üç ay gitmedim sonra tekrar iki üç hafta gidip uzun süre yine gitmedim ve bu şekilde o programı düzensizce kullanarak bu yıla geldim. şimdide gerçekten düzenli olarak başlamak istiyorum ama başlarken flexor hocamızın ilk ay programını mı yoksa bi üst programını mı uygulamalıyım? bi haftadır ilk ay programıyla gidiyorum fakat vücut buna alışmış mıdır bi üst programa geçmeli miyim yoksa ilk ay programını tekrar bitirip sonra mı bi üst programa geçmeliyim? :confused: gerçekten kararsız kaldım eğer daha önce sorulduysa özür dilerim

2. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    bu başlamandan önce ne kadar ara vermiştin?

3. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    mayıs ayının sonunda yani haziran başında bırakmıştım ve bi hafta önce başladım

4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    ara vereli 2 ay olmuş... bana kalırsa ilk ay programını atla derim... ama sen yinede biraz sabırlı olursan flexor hoca sana doğru yolu gösterecektir...

5. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    inş. flexor hocamında cvbını bekliyorum. ramazandada evde dambıllarla forum tutmayı düşünüyorum eger o da fikirlerinizi etkilerse diye belirtmek istedim

6. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    ilk ay programını uygulayıp kaslarını sonraki zorlamalara alıştırmalısın bence.sanırım kondisyonun da yoktur fazla.bu yolla onu da biraz arttırmış olursun

7. gs01

gs01 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    aslında kondisyon yine var gibi yani agır agırlıklarla girdigim zaman bile pek bi yorgunluk olmuyo tabi salondan sonrasından bahsediyorum :) biraz bilgisizim bu konularda kondisyondan kastınız başka birşeyse o zaman yanlış bi açıklama yapmış oluyorum :)

Sayfayı Paylaş