Düzensiz program (yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve uuruzm tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. uuruzm

uuruzm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar iyi günler;
    Güneydoğuda askeri personelim, çalışma düzenimiz sıkıntılı olduğu için ve ekstra görevler yüzünden daha önce paylaşılan çalışma ve beslenme programların bana uygun olmadığını düşünüyorum.
    Vücudumu şekle sokmak istiyorum bu yüzden sizden ricam belli günleri olmayan bir çalışma programı ve besin takviyeleriyle desteklenmiş beslenme programını benimle paylaşmanız...

2. kimyamuh

kimyamuh Üye

Beğenileri:
    111
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle hayırlı görevler kardeşim , Allah çalışma kolaylığı versin.Tavsiyem şudur: vücudu belli bölümlere ayırıp yapılan programlar sana göre değil. bir kere düzen kaçtığı zaman gider öyle o. onun için tüm vücut antrenmanları yapmanı tavsiye ederim.Gün fark etmeksizin haftada 2-3 defa yapabilirsin onları.fakat üst üste iki gün yapma. beslenme konusunda ise ek takviyelere gerçekten gerek yok. düzenli bir spor hayatın olsa belki kullanılabilir ama şu aşamada gereksiz olur. sana tavsiyem kalori sayma işini yapman. gerçekten çok kolay birşey. fit 365 diye bir uygulama var. oraya gir. hedefini seç. o sana günlük ne kadar kalori alman gerektiğini söylüyor. yemeği yedikçe programdan yediğin şeyi ekliyorsun. sonuçta gün sonunda toplam kaç kalori aldığını , hangi besin gruplarından ne kadar aldığını ve hedefin doğrultusunda o gün içinde fazla ya da az yediğini söylüyor.
    günlük protein alımın yetersiz ise protein tozu kullanılabilir. ama inan bana gerek yok. onun dışında zorlu güneydoğu koşulları için balık yağı , omega 3-6 ve zma desteği alabilirsin.bunlar daha rahat uyuyup , gereksiz yağlarından kurtulman için yardımcı olabilir ve son olarak su. su çok önemli. kilo almak ya da vermek olsun ikisi içinde vazgeçilmez bir olay. minimum 3 lt su içmelisin. hatta dışarıda olduğun günlerde daha fazla içmelisin.

tüm vücut antrenman programlarını forumda aratabilirsin. fazlasıyla bilgi var. iyi günler dilerim.

uuruzm bunu beğendi.
  3. uuruzm

uuruzm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eyvallah kardeşim

Sayfayı Paylaş