1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

düzensiz 1 yıllık çalışmayla olan değişim

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kimk16 tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kimk16

kimk16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar merhaba.yaklaşık 1 yıl oldu spora başlıyalı ilk 3 ay evde spor yaptım.vücudum skinny fatti bel çevrem 105 cm kolum 32 cmdi.çok biçimsiz bir vücudum vardı göğüsüm bu 3 aylık periyotta hiç erimedi.jinekomasti şüphesiyle doktora gittim ve jinekomasti çıktı.ameliyat oldum ve adam akıllı spora başladım bi spor salonunda.haftada 4gün spor yapıyorum.yediğime içtime dikkat edip sabah çinko hapı ve ant.önce ve ant. sonra protein tozu kullanıyorum.şuan süpersetli çalışıp low carb yapıorum.son 3ayda yaklaşık 12 kilo verdim.bel çevrem 13cm azaldı.şimdiki hedefim %2-3 daha yağ azaltıp.sonra tertemiz clean bulk yapmak.
    boy:183
    kilo:75
    bel:89
    kol:37
    dğer ölçüleri bilmiyorum.daha çok eksğim bu sporda tavsiyeleriniz neler?

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut yapınız bu resimlere göre formda görünüyor biraz daha mekik çalışın umarız 1 yıl sonra clean bulk olursunuz başarılar ;)

Sayfayı Paylaş