Düzenli başlangıç hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KingTyson tarafından 4 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KingTyson

KingTyson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ben uzun süredir fitness'a devam ediyorum. Yaklaşık 30 kg filan verdim diyet biteli 3 ay filan oluyor. Boyum 170-75 kilomda 83 civarı. Hacim yapmak istiyorum. Boyum biraz kısa geliyor onuda uzatma cabasındayım. Yarın tekrar diyetisyene gidicem yeni diyet almak için. Hem protein agırlıklı hemde yag oranını biraz daha düşürmek için. Size sorularım şunlar olucak:

Şuan ki kilomda kalıp mı antrenmanlara başlamalıyım yoksa düşündüğüm gibi yag oranını düşürüyüm mü?

Aşırı bir kas yapma amacı taşımıyorum. Hacimlenmek ve ft bir görünüm kazanmak istiyorum. Nasıl başlamalıyım antrenmanlara.

Yaşım 17 acaba boy uzaması için ne önerirsiniz. Ve uzarmı yani sizce deneyimlerinizden faydalanalım burda :D

2. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    vucut yapını bilmiyorum ama boy kilo orantısına bakarak biraz daha kilo vermeni önerebilirim . daha sonra hacimlenme çalışmasına girersen senin için daha iyi olur.sonuçta hacimlenme için çalışırken ister istemez yine bu kilolara ulaşacaksın.

boy için bir şey diyemeyeceğim ancak sende bilirsin ki 21-22 yaşına kadar boyun uzaması zaten devam edecektir.v.g yaparken boyunun uzamasına engel olabilecek hareketleri forumu araştırarak bulabilirsin. kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş