Dün Başımdan Geçen Komik Olay

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve brk_izmir tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Arkadaslar dün salonda yasadığım komik olayı paylasmak istiyorum ,
    Aksam saat 6 gibiydi , sırt ve omuz çalışmam vardı ... önce sırt çalıştım , en son enseye çekiş hareketini bitirdikten sonra aynanın karşısına bir bench çekip oturdum , bir yandan soluklanıyorum bir yandan da su içiyorum , omuz çalışmasına lateral raises yaparak başlayacaktım ama aynadan bakıp tam arkamda salonun diğer ucunda kalan machine military press aletini gördüm , önce onu yapmaya karar verdim ... suyumdan son bir yudum alıp bench'in yanına bıraktım , simdi oraya kadar kim tasıyacak dedim :D ... ilk seti yaptım , 2. seti de yaptım , 3. sete geçtiğimde yine aynadan bakıp biraz önce oturduğum bench'i birinin kaptığını gördüm .. içimden '' ulan şansa bak simdi bi saat kalkmaz ordan '' dedim :D sonra 4. sete geçtim , bayağı bi ıkınarak yaptığım ve suratım şekilden şekile girdiği sırada eleman benchden kalkmış , bende 4.seti tamamlayıp hemen hızlı adımlarla benche gittim , ohh be dedim içimden , bi taraflarımdan ter akıyor bu arada , soluk soluğa hemen benche oturup elimi aşağı doğru salladım şişemi aldım , lokur lokurr hayvan gibi içmeye basladım :D ağzımın kenarlarından falan akıyor , tam o sırada aynadan biraz önce benchte oturan elemanın sallana sallana ağır siklet boksörleri gibi yaklastığını gördüm :D adam rahat benim 2 katım var ... hemen ayağa kalktım , '' isiniz yok degil mi bench'de , buyrun devam edin isterseniz '' dedim . adam '' yok yok eyvallah '' dedi elini göğsünün üstüne koydu tatar razaman misali :D ben yine adama bakarak hayvan gibi siseyi kafama diktim lokur lokur içtim bi gözüm de adamda hala :D adam da bana bakıyor ... sonra saliseler içinde aklımdan '' ulan benim suyum ılıktı niye soğumuş ki bu hasta olucam simdi '' diye geçti :D hemen şişeye baktım , sonra döndüm adama baktım sonra benchin yanına baktım :D benim şişe yerde duruyor hyper_ sonra dönüp adamın bicepslerine baktım hyper_ abi abi demeye basladım , abi kusura bakmayın lütfen siseleri karıstırmısım , hemen bi koşu size su alıp geleyim falan diyorum hyper_:D nerdeyse yanında rakı da alayım mı falan dicem a32 nasıl bir rezillik anlatamam :D

Siz siz olun suyunuzu yanınızdan ayırmayın ...

loveofbody ve rey619 bunu beğendi.
  2. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    komik deil sanirim :(

3. JohnnyTog

JohnnyTog Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Toghan
    Yer:
    İstanbul
    Bu tarz olaylar olur Spor Salonunda çoğu kişide hoş karşılar medeni olanlar elbette sen neden bu kadar korktun anlamadım :) Sporu dostluk ve barış için yapıyoruz diyoruz. Sen kavgaya siper almışsın resmen :)

4. brk_izmir

brk_izmir Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    yok ya korkmadım da işte öyle yazdım , adama kusura bakmayın dedikten sonra suyunu içmeye devam ettim zaten , nasıl bir midesizlikse :D adamın suyunu bitirdim sonra kendi suyuma daldım :)

Sayfayı Paylaş