düştüm :(

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve enter33 tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Evet abiler arkadaşlar dün basket oynarken kayıp betona düştüm. Sol dirseğim ve en önemlisi sol dizimi yere vurdum. Resmen kemiğimi gördüm baya bi sıyrıldı. bu problem değil geçer ama en önemlisi dünden beri sol dizil şiş. Ne yapmamı önerirsiniz sizce önemli bir şeyim varmıdır. (ayağımın üstüne basabiliyorum):(

2. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    Oncelikle gecmis olsun, Dustukten sonra buz ile baski uygulamanda yarar vardi ama zaten 24 saati gecmis sanirsam. Bu sislige iyi gelebilirdi. Kirik olsa uzerine basmakta zorlanirdir. Ama gene de eger agri yapiyorsa doktora gorunmende fayda var, Sonuc olarak vucuk ilk sokla beraber catlak gibi seyleri algilamiyabilir. Eger agri sizi olursa mutlaka doktora gorun, Diz sakatliklari tehlikeli sakatliklardir. Eger gerekli ilgi gosterilmez, gozardi edilirse omur boyu cektirebilir.Tabi herkesde olacak diye bi kaide yok ama doktora gorunup rontgen cektirmekte yarar var.Once saglik.

2157, enter33 ve shaq bunu beğendi.
  3. VengeFul

VengeFul Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Geçmiş olsun enter33 , bu tarz durumlarda sorunları gözardı etmemek gerekir.Genel kanı kırık olsa ağrıdan duramazsın şeklindedir ama herkesin direnci farklıdır ayrıca her kırığın hissettirdiği ağrı da farklıdır.O yüzden ihmal etmemeni , seni rahatsız eden bir durum varsa doktora görünmeni tavsiye ederim.Yoksa sonradan çok uğraştıracak sorunlar ortaya çıkabilir.

enter33 bunu beğendi.
  4. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    kırık olsa bilgisayarın başına bile zor otururdun yinede doktora görünmende fayda var =)

enter33 bunu beğendi.
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : antreman

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş