düşüncelerinizi alabilirmiyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SimeqoL tarafından 23 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SimeqoL

SimeqoL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhabalar, foruma yeni kayıt oldum yeri mi bilmiyorum ama (belkı de sıkılmıssınızdır) bir kaç sorum olacak,
    179 boyum var 76 kiloyum, midem rahatsız oldugu için one egılemıyorum ve karın kası calısamıyorum yaglı bir vucudum yok sadece alt gobek ve cevresi yaglı 88cm gobegımın en genıs cevresi, en küçük çevre 81 cm
    122 omuz
    105 göğüs
    sıcakken olctum hep kolu 38, soğukken 36.5 cıvarındadır tahmınen
    ust bacak 64, alt bacak 39cm
    14 ay bu sporla ugrasmayı dusunuyorum oncelıkle hazırlık okurken bı yandan yaparım dıye belkı de 18 aya kadar yapabılırım, bu süreçte ne kadar hacim kazanabilirim (protein ihtiyacını tam karsılayıp uyku duzenı beslenme ve takvıyelerı tam yaparak, güzel bir program ile)?
    Not:sporla cok ugrastım basketbol futbol ve yüzmeyle, zamanında eightpack de cıkarmıslıgım vardır tabiki diyet yapıp oyle gogus gıbı degılde bellıydı yanı cızgıler cok nettı, bunu yazmamın bir nedeni ise altyapımın olmus olmasını belırtmek ıcındır..
    biceps calısıyordum ara verdım 14 kilo ile, triceps (sırttan yukarı dogru kaldırırken) 8 kılo ıle calısıyordum ara vereli de 2 hafta oluyor..
    yapabılecegım gelısım hakkında bi fikri olan varsa yazarsa cok mutlu olurum

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    karin kasi calismanin farkli varyosyanlari vardir,tam olarak rahatsizligini bilemesemde mutlaka sana uyan birkac karin kasi hareketi arastirarak bulabileceginden eminim.

redpack bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş