1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Düşük omuzlar ve kapalı göğüs kafesi ?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve bymodifieci tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar 2013 yazdan kalma bir fotoğraf bu.Facebookta bir abi yorum yazmış.

Yorum şu:
    " Şimdiki güncel foto var mı ? hocan umarım göğüs kafesini genişletmiştir omuzların düşük ve göğüs kafesin kapalı burda. 11 yıl oldu ben bırakalı ama pazartesi bende başlıyorum tekrar Allah izin verirse. :) "

Adamın resimlerine bakıyorum vücut geliştirme ile hiç bir alakası yok ! Nerden geliyor bu eleştirme öz güveni ?

Ekli Dosyalar:

İshak01 bunu beğendi.
  2. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    omuzlar gayet geniş ve goguslerde çok iyi

bymodifieci ve mericboss99 bunu beğendi.
  3. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Çok sağ ol bu senin görüşün.Ama bu işle alakası olmayan insanların yorumlarına nasıl bi cevap vermek lazım.Adamın kendi omuzlarını görsen omuzlar bom boş.Göğüs denen bir şey de yok.Neye dayanarak yazıyor bunu.Düşününce küfredesim geliyo.

İshak01 bunu beğendi.
  4. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Bunlar benimde basima geliyor gel dicen salona acalim senin göğüsleri dixen be kardeşim bu tur yorumlar kiskancliktandir unutma :)

bymodifieci bunu beğendi.
  5. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Aynen öyle kıskançlıktan olduğu belli ama yaş olarak benden büyük olduğu için bir şey demiyorum.

6. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Eger musabik degilsen kimseyle kendini kiyaslama bence. Çünkü motivasyonun kah bozulur kah yukselir. Bur sure sonra takinti haline bile donusebilir. Kiyaslama dememin sebebi ise; herkesin imkanları farklidir. Beslenmesiydi, ek besiniydi, salonuydu, is calisma saatleri esnekligi hep farklidir. E tabi bir de genetik faktörü var. Ha vucuduna yorum yapacaksak da omuzlar dusuk ve dar kesinlikle degil. Göğüslerde kezaa öyle :). Saglikli sporlar dilerim...

İshak01 ve bymodifieci bunu beğendi.
  7. bymodifieci

bymodifieci Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Kimseyle kiyaslamiyorum ve farkindayim kendimin Allahima bin şukur boyle bir vucudum var.Maddi zorluk yaşasak da yurutmeye calisiyoruz.Yarisma gibi hedeflerim yok.Estetik olarak hoş ve saglik olarak en iyiye ulasmayi hedefliyorum her zaman.Allah boyle cekemeyenleri bildigi gibi yapsin :) inanin benim motivasyonum daha cok artiyor boyle komik yorumlari gorunce.Bir şeyi başarma hissi budur.Allah yardimcisi olsun bu spora gonul verenlerin.Kendinin farkinda insan olmak da onemli.Ateş olsa curmun kadar yer yakmaz o insan ama can sıkıcı sivri sinekler olur ya aynen oyle.

LG-D802 cihazımdan gönderildi

İshak01 ve Mert's bunu beğendi.
  8. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Böyle tipler her zaman her yerde olacaktir. ilk baslarda sacma sapan gelismis derler, ilerleyen yillarda da kaslarini gelistirecegine kafasini gelistirsin derler. Bu adamlar hic ama hic eksilmez. Kulak tikamayi ogrenecegiz artik :)

İshak01 bunu beğendi.
  9. İshak01

İshak01 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Abi Kaç yıldır v.g yapıyorsun ve vücut ölçülerini yazabilir misin rica etsem? :D

Sayfayı Paylaş