Dövüs sporlarına yatkınlık yardım lutfen

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bestfighter tarafından 30 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Arkadaslar merhaba herkese bakanlar lütfen fikirlerini belirtsinler. Benim yaşım 16 lise 3 öğrencisiyim aslında 96 dogumluyum. 1.85 boy 80 kiloyum ve 4 aydır vg yapıyorum ben boksor olmak istiyorum arkadaslar bu konuda bilgisi olan varmı yaşım cokmu geç. vucudumu nasıl ayarlamam nasıl beslenmem gerek. Omuzlarım geniş ve güçlü sayılır yumruk hızım yavaş değil. lütfen yardım edin arkadaslar nası calısmam gerek vg de ikisi bir arada yürürmü bide üstüne dersane var. lütfen yardım

kafa_

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:56 ----------

arkadaslar bi yardım edicek yokmu o kadar kişi bakmış kaç gündür bekliyorum

2. izmitlikartal

izmitlikartal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci / Futbolcu
    Yer:
    KOCAELİ
    bende seneye mma ye başlıcam yaşım 17 sen daha geç kalmış değilsin tam zamanı aslında boksta en önemli şey omuz,biceps,triceps,karın kasları boksor olmak istiyorsan bnce hemen kursa yazıl hocanın verdiği programı uygula.Beslenme konusunda ise her sporda protein ve sebze ağırlıklı beslenmek gerekir onuda sana kursa yazılırsan hocan verir

Son düzenleme: 30 Ağustos 2011
  3. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sagol kardesim vaktini ayırdıgın icin keske mma fırsatım olsada ona gitsem ama sadece istanbulda var 1 şube olarak sanırsam. Vg hocama soyledim ona göre program yazıcak. kısa zamanda fit saglam bi vucut istiyorum amaçlıyorum geç degil derken boksorlukte profesyonellik içinmi amator mu

4. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kardesim , Boksör Olmak Çok Sıkı ve Disiplin Gerektiren Aksatılmayacak Bir Çalışma İster.
    Öncelikle En İyi Boks Salonunu Araştır ve Yazıl.
    Yada Mühimmat gibi bir yer varsa yani bedava boks kursu veren yerler oralara gidersen ilkel şartlarda çok sıkı çalıştırıyolar benim bir arkadasım, 1,5sene öyle bir çalışma yaptı 13 yaşından 14.5 yaşına kadar daha sonra 1 aylık çok sıkı bir çalışma yaptı başka bir salonda ve türkiye 5.si oldu.

5. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    İzmir karşıyaka çevresinde boyle bi boks salonu bilen varmı arkadaslar. Şuan lise 3 üm ben Vg gidiyorum bide dersane var şimdi bide salon olursa nası yaparım bilmiyorum Vg yi vucudu saglam bi şekile getirip bırakcm desem olurmu yada boks salonlarında çalışma yapabilirmiyim kas üzerine gene. yaşım 16 geç kalmışmıyımdır sizce arakdaslar.

6. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    İyi yumruk atmak istiyosan, yumruk güce bakmaz. Çok güçlü, hızlı yumruk atarsanda bileğin kırılır, incilir vs. Önemli olan kum torbasında bilekerini alıştırmak.
    Yaşın geç değil 30-40 yaşlarında başlayanlar var, 16 nın neresi geç.

7. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    gerçek bi boksor için soyledim ben. body ve onu nası yurutebilirim bide dersane var öneriniz varmı

8. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut Geliştirmeyi Bırakabilirsin , boksa başladığında zaten interval çalışmaları ve yumruk çalışmaları kaslarını yeteri kadar çalıştırır.Haftada bir günde ağırlık antremanı yaparsın.

9. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    boks salonlarında agırlık antremanları oluyormu bide eve 2 dumbell bi halter alsam baya bi hareket çeşitliiği olur dimi

Sayfayı Paylaş