Dövüş Sporları/Sanatları ve Vücut Geliştirme

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Draqo tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 84 üye.
  1. bakici29

bakici29 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci-medikal
    Yer:
    istanbul
    dövüş sporları dersleri verilen salonlarda kickboks-boks gibi derslerin seanslarına bi bak kardeş şişmanlar sıskalar falan var hep zaten hem vücut hem dövüş yapabilicek adam az yani. son zamanlarda fiyatlarda düşük olduğu için önüne gelen yapıyo hatta lisans alıyo

2. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    dün yorum yazdıktan sonra aklıma takılmıştı dövüş spor salonlarında kaç kişi var diye merak ettim işten eve dönerken iki yer vardı girdim içeri harbi bayağı kalabalıkmış nasıl bir şeyse ülkede hem fitness vg sporu olsun hemde dövüş sporları olsun bir yandan popüleşirken bir yandanda spor yapmayan insan sayısı artıyor tuhaf bir durum birde insanların çoğu şişman yada zayıf derken onu dövüş sporlarıyla ilgilenen kesim için değil hiç sporla alakası olmayan kesim için demiştim

3. bakici29

bakici29 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci-medikal
    Yer:
    istanbul
    amatör olarak ilgilenmeyen çok az kaldı artık ama profesyonel olmak zor geliyo insanlara yani popülerleşme sadece amatör kümede var

Balboa7 bunu beğendi.
  4. Özkan.

Özkan. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Izmir
    En büyük hayalim; Constance'nin vücudu gibi bir vücuda sahip olup, Tyson gibi sağlam yumruk atmak.

5. Crysthalmen

Crysthalmen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    5 yıldır shtokan karate ile ugrasiyorum. Ilk 5 yilimda standart bir vucudum vardi yani antremanlarda ne kadar gelistiyse o kadar. Bir musabakalarim zorlu geciyordu. Gucsz hissediyordum ve en onemlsi dayanaiksizdim. Vucit gelistirmeye basladim daha 3 hafta olmasina karsin kendimi daha saglam hissediyorum. Dovus sporlari ile vucut izole edilemez. Dovusuyorsaniz vucudunuzu insa edeceksiniz.

6. Semih0606

Semih0606 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar 1.73 boy 73.kg.yim.Boks,kickboks,muay thai hangi sporu seceyim,kendimi korumak ve hobi amacli urasmak istiyorum,cevaplariniz bekliyorum ?

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. alpharuhat

alpharuhat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    beyler merhaba ben 1.5 aydır wushu ya gidiyorum ama bacaklarım çarpık olduğu için fazla kaldıramıyorum kollarım fazlasıyla sağlam yumruklarım çok iyi ama bacaklarda sıkıntı var ve daha önce bacaklarımı kasıklardan incittim ne yapmalıyım bacaklarım için

8. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    boksla birlestirildiginde cok güzel formlar cıkar ortaya bence agırlık sporu bu işin temelini olusturuyo bir dönem boks yaptım ve agırlıgada devam ettim maclarım cok rahat geciyodu cünkü eklem ve kaslarım güclü oldugundan rahat rahat galip gelebiliyodum

Sayfayı Paylaş