Dövüş sanatlarından Bodybuilding e geçiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve acımasız_ejder tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. acımasız_ejder

acımasız_ejder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dövüş sanatlarından body buildinge geçiş yapan ilk seviye hung gar ustasıyım sebebi gerçekten hiç bunun yapısı kaldırmaz dediğim insanlar bile bodybuilding e geçişten sonra cok iyi bir görünüm ve iri yapı elde ettiler , amacım tamamen kas yapımı geliştirmek ve görünür karın kasları elde etmek. yaşım 20 195 boyunda 107 kilo ağırlıgındayım vücud tipim endomorf. Evde halter , dambıl kum torbasına sahibim neler önerirsiniz ?

2. Gkhn8734

Gkhn8734 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gkhn
    Yer:
    İstanbul
    Bence uzun kas üzerinde çalışmalısınız sonuçta hung gar i ve kung fu nun diğer dalları çeviklik ve hız gerektiren dallardır. Çok şişmek sizin dezavantajınız olabilir

acımasız_ejder bunu beğendi.
  3. acımasız_ejder

acımasız_ejder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Oncelikle yorumun icin tesekkurler , sabit baslikta swxx in diyetini takip ediyorum fakat 9 yumurta degilde 4 yiyorum karacigere yuklenmemek icin saglik sorunlarim var . Nobet gecirme riskim oldugu icin dogal olmayan hic bir besin tuketmeyi dusunmuyorum komplimentir protein tozzudur bide fazla zorlamamaya calisiyorum.15-17 gibi bir yag orani hedefliyorum karin kaslari daha belirgin olsun diye yapay protin olmadan elde edilebilirmi cok belirgin karin kaslari ve kas artisi ?

Sayfayı Paylaş