CytoSport - Muscle Milk

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 14
    56,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 9
    36,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    8,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    CytoSport Presents:
    Muscle Milk

Muscle Growth And Repair!
    Nature's Ultimate Lean Muscle Formula!

Leading scientists assessing the true role of fats in increasing lean muscle growth have shown all fats are not created equal. The type of fat determines whether you use it for muscle energy or store it as body fat! The LeanLipids used in Muscle Milk promote fat loss three ways:

• Medium Chain Triglycerides (MCTs), the predigested fast burning fats, are more likely burned for muscle energy and heat than stored as fat. 20% of Muscle Milk lipids are MCTs.
    • Long-chain polyunsaturated fatty acids are also less likely to be stored as fat. Special enzyme engineering makes these lipids even more functional and enhanced mineral retention.
    • Recent research reveals calories with engineered lipids taken before and during workouts promote leanness. It is thought that these calories are used for workout energy, with less deposited as fat.
    So, while Muscle Milk may contain slightly more fat than low-fat high-carb products, our Lean Lipids are designed to help you get leaner.

EvoPro™ - Nature's Ultimate Protein Amino Blend Human milk is composed of unique and highly complex proteins, peptides and amino acids, which promote rapid muscle tissue growth. EvoPro™ includes these alpha and beta micellar caseins, alpha-lactalbumin, lactoferrin, L-glutamine and more. Nature created this precise mix to stimulate muscle growth to higher levels, and EvoPro is the ultimate nitrogen delivery source.
    Muscle Milk helps grow muscle faster than gainers, whey or even creatine. This increased muscle growth is possible because Muscle Milk is the first product patterned after Nature's ultimate anabolic food - human mother's milk. Locked within the composition of human mother's milk are long-held secrets to muscle growth potential. We took the next step and actually duplicated these important muscle growth factors into Muscle Milk. Muscle Milk helps you grow muscle like never before.

Benefits of using Muscle Milk
    Efficient Energy Production: Lean Lipids™ are special fats that are easily mobilized for workout energy, enhance your body's fat metabolism and promote protein synthesis and mineral retention.
    Muscle Growth and Repair: EvoPro™ is a complex ratio of proteins, peptides and amino acids designed to replicate the amazing benefits of mother's milk for rapid tissue growth and repair.

Türkçe ürün açıklaması:

Muscle Milk güzel lezzeti ile Proteinle güçlendirilmiş fonksiyonel bir formül olup, 32 gram yüksek kalitedeki proteinin yanında süper bileşenleri ie size sağlıklı, bitmek bilmeyen bir enerji, performans yenileme ve bir hayat tarzı sunmaktadır.

Muscle Milk özenle harmanlanmış çok kaynaklı protein, fonksiyonel yağ, düşük şekerli karbonhidrat ve 20 değişik mineral ve vitaminlerle oluşturulmuş laktoz içermeyen formüldür. Eğer atlet veya belli bir diyette iseniz veya kolay yoldan güç kazanmak ve kas kütlenizi korumak istiyorsanız Muscle Milk sizin için en uygun üründür.

20 vitamin ve mineral
    İnanılmaz tat!

Kullanımı: Antrenman sonrası: Muscle Milk proteininini antrenmandan veya sportif aktiviteden sonra 30-45 dakika içinde tüketiniz. Muscle Milk size toparlanmaya başlamaya yardımcı olan gerekli makrobesin, vitamin ve mineral karışımlarını sağlamaya yardımcı olur.

Ekli Dosyalar:

2. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Mucle Milk Amerika'nın en çok satan protein tozlarından birisi ama nedendir bilinmez Türkiye'de pek bilinmiyor.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaşım peanut butter chocolate aromalısını kullanmıştı. Tad olarak şimdiye kadar ne syntha - 6 ya ne de optimuma benzediğini, inanılmaz lezzetli olduğunu söylemişti; hatta efsane diyordu bu protein tozu için.

4. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bende Cookies & Creme'ini denemiştim onunda tadı müthişti.
    Yabancı forumlardan okuduğum kadarı ile piyasada tad bakımından Muscle Milk ile kapışacak protein tozu yokmuş.
    Ama fiyatı biraz pahalı.

5. Zorro31

Zorro31 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yaktıgıda söyleniyor bir bilgisi olan ?

6. guardian

guardian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kullandığım en iyi protein markasıdır Muscle Milk ve özellikle Monster Milk den mükemmel yarar gördüm ayrıca tatlarıda bsn ve optimum gibi en çok satan markalardan daha iyi malesef türkiyede yaşayıp bu ürüne ulaşabilmek çok güç ama mümkün oldukca alıp kullanmak lazım hiç kullanmadıysanız en azından bir kere kullanın derim.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu üründe anladığım kadarıyla kazein. Fakat videosunda adam antreman sırasında tüketiyor. Akşam kullanım için uygunsa optimum casein yerine bunu almayı düşünüyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim

8. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Kullanıp memnun kaldığım ürünlerden biriydi. Özellikle aroması çok iyiydi.

Zaten 2009 yılının en iyi RTD' si seçilmiş.

Çileklisini kullandım ve içtikten sonra neredeyse çilek yemiş gibi oluyordum.:D

Kauss sorduğun soruya gelince:

Bu ürün daha çok kompleks protein sınıfında değerlendirilebilir. Bu nedenle gece yatarken alınması uygun olabilir. Ancak içeriğindeki Casein yüzdesinin ne olduğunu bilmiyorum. Bana göre gece yatarken ON Casein alınması daha iyi olur.

Bence Muscle Milk antrenman sonrası için daha verimli olabilir. Ama ON Caseinden sıkıldıysan gece yatmadan önce de kullanabilirsin. Ayrıca Ultimate Pro Sensation 81 i de araştır derim. O da muscle milk ile benzer bir ürün.

Tercih sana kalmışthums:

Kauss bunu beğendi.
  9. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Anket eklendi.
    Türkçe ürün açıklaması, görsel ve ürün besin değerleri tablosu başlığa eklendi.

10. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
  11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bazıları optimum diyor hangisi doğru acaba ? ve ürünü denedinizmi yağ oranı çok 32 gr protein için 12 gr yağ almaya değermi hemde bu süt katkılı değilmi sindirimi uzun sürecek kazein proteini olur o zaman gece yatmadan önce içilir kullanım bilgisi yok zaten

12. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Israrla ayni "bilgileri" veriyorsun. Eger kazein proteini düsünüyorsan, bu markanin "Complete Casein" adli ürünü mevcut. Onu degerlendir.
    Sade whey iceren ürünü düsünüyorsan "Complete Whey" adli ürününü almani öneririm.

Kullanımı: Antrenman sonrası: Muscle Milk proteininini antrenmandan veya sportif aktiviteden sonra 30-45 dakika içinde tüketiniz. Muscle Milk size toparlanmaya başlamaya yardımcı olan gerekli makrobesin, vitamin ve mineral karışımlarını sağlamaya yardımcı olur.

13. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü bugun satın aldım.bittikten sonra yorumlarımı yazıcam.

AngryHun bunu beğendi.
  14. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    ne suyla ne sütle cekilcek cile degil ya cikolatalısı

AngryHun bunu beğendi.
  15. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bu yoruma şaşırdım açıkcası. Amerikan sitelerinde övüp bitiremiyorlar tadını. Kaç ölçek aldınız ve kaç ml ile karıştırdınız ?

16. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    cikolata aroması olarak petibörlü biskivü aroması gibi bişey tercih etmişler. kutusunda yazdıgı üzere iki kasıgı 300-350 ml suyla karıstırarak içiyorum ama myofusiondan sonra eziyet geldi

17. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Hiçbir protein tozu ve kilo aldrıcının tadı bu ürünün ve genel olarak CytoSport ürünlerinin yanına yaklaşamaz.Özellikle çikolatalısı.:p

-RevoLt- ve khephnes bunu beğendi.
  18. muarrem

muarrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünün çikolatalısını kullanmıştım. Daha sonra hic bir yerde bulamadıgım icin bir daha alamadım. Tat olarak mükemmel bir ürün faydasınıda cok gördüm. Tadını kıyaslayabileceğim ürünler Muscletech Nitro-Tech ve Syntha-6

19. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu ürünün ölçeğinde kac grm proteın var
    2 servis 64 grm yapar 64 gramda 32 gram proteın mı var bilgisi olan yazabilirmi almayı dusunuyorumda

20. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    selam colkurduu,

bu ürün yabancı forumlarda hep on casein ile karşılaştırılıyor. içerisindeki casein miktarı tam olarak belirtilmemiş olsa da, içerik olarak caseini, wheyden daha yüksek. post-workout ve gece yatmadan önce olarak günde iki ölçek olarak tavsiye edilse de, pek çok insan yüksek kalorili oluşu nedeniyle gece yatmadan önce kullanmaya biraz tedirgin yaklaşıyor. ancak yağ probleminiz yoksa sorun olacağını hiç sanmıyorum.

ben bu ürünü ve monster milk'i kullanıyorum. açıkçası çok memnun olduğumu söyleyebilirim. özellikle multivitamin kullanmayan biri olarak, bu ürünlerin içeriği gerçekten çok güçlü. cytosport, yabancı ülkelerde gördüğü ilgiye gerçekten layık bir marka, kesinlikle. :)

colkurduu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş