CytoSport - Monster Milk

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Malebolgia tarafından 26 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    66,7%
  2. Orta karar

oy sayısı 10
    17,5%
  3. Başarısız

oy sayısı 9
    15,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 44 üye.
  1. Malebolgia

Malebolgia Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

CytoSport Presents:
    Monster Milk

Be A Monster!
    Nature's Ultimate Monster Muscle Formula!

50g Protein Per Serving
    • 22.5g EAA's (Essential Amino Acids)
    • 11.8g BCAA's (Branched Chain Amino Acids)
    • 13g L-Glutamine
    • 500mg Aminogen®

Nature's Ultimate Monster Muscle Formula With 50g Of Protein!

To build Monster Muscle you need Monster Milk!

• Significant scientific studies now confirm what athletes have always known.
    • Faster, more lasting muscular gains seem to occur when taking extra protein.
    • Muscle growth is higher when protein intake is higher.
    MONSTER MILK is the most powerful, yet easily digestible, protein in history. Although it tastes like an ultra-rich milk shake, MONSTER MILK's advanced protein system makes it the ultimate nutritional tool for building monster size muscle.
    FAST & SLOW PROTEINS:

MONSTER MILK delivers the biggest blast of fast and slow proteins in history. Rapid-releasing anabolic whey, glutamine peptides and free form BCAA's are complemented by slower, anti-catabolic caseins and other complete milk protein isolates. This powerful combination of fast and slow proteins creates an anabolic window that lasts for hours.
    SUPER EASY TO DIGEST:

Our strategic use of Aminogen (Patented Bio-Active Polypeptide Enzyme System) ensures extreme ease of digestion. Plus, MONSTER MILK contains zero lactose to make it even easier to process. While MONSTER MILK may be the most powerful protein in the world, it's still easy on your stomach.
    BOOST YOUR NITROGEN BALANCE:

MONSTER MILK helps create positive nitrogen balance, the gold standard of anabolic potential. MONSTER MILK provides high levels of essential amino acids to bathe muscle fibers in an anabolic soup to stimulate protein synthesis and muscle growth (hypertrophy).
    MONSTER FEATURES:

50 GRAMSMULTI-SOURCE PROTEINMATRIX Completeness and balance to the extreme!Featuring Isolated Milk Protein, Whey Isolates, Caseinates, Lactoferrin, L-Glutamine, Glutamine Peptides and free form BCAA's L-Valine, L-Leucine, L-Isoleucine.

50 GRAMS OF DIGESTABLE PROTEIN
    500 mg of Aminogen (a patented bio-enzyme protoletic digestive system) ensures the breakdown of proteins into absorbable peptides.

MULTI-SOURCE FIBER COMPLEX
    Digestive resistant maltodextrin (soluble dietary fiber) and chicory inulin (fructo-oligosaccharides) are an excellent source of dietary fiber.

MULTI-MONSTER SOURCE CREATINE
    Kre-Alkaline (pH stable creatine monohydrate) and creatine GCC (betaine anhydrous, glycocyamine) deliver monster results.

LEANLIPIDSTM PLUS
    Calorically dense Sunflower and/or Safflower oil, Medium Chain Triglycerides, Canola Oil and Conjugated Linolenic Acid (CLA) are excellent sources of energy for muscle growth.

Best Ways To Use MONSTER MILK™

Pre-Workout: Take one serving 60-90 minutes before a workout.

Post-Workout: Take one serving immediately following a workout to provide your body with the peptides and free form amino acids it needs for optimal recovery.

All-around: Take one serving anytime you would use a shake or gainer, but want a better tasting, more anabolic formula.

Sleep is a catabolic period, so use one serving before bedtime to wake up more anabolic!

Supplement Facts:

Serving Size: 2 scoops (84g)
    Servings Per Container: 24

Amount Per Serving:
    Calories 350
    Calories from Fat 80
    Total Fat 9g 14
    Saturated Fat 3g 15
    Cholesterol 15mg 4
    Total Carbohydrate 17g 6
    Dietary Fiber 5g 20
    Soluble Fiber 4g
    Insoluble Fiber 1g
    Sugars 4g
    Protein 50g 100
    Thiamin 2mg 100 (as thiamin mononitrate)
    Riboflavin 2mg 100
    Vitamin B6 4mg 200 (as Pyridoxine Hydrochloride)
    Folate 400mcg 100 (as folic acid)
    Vitamin B12 30mcg 500 (as cyanocobalamin)
    Calcium 300mg 30
    Chromium 120mcg 100% (as Chromium Nicotinate)
    Sodium 430mg 18
    Potassium 780mg 22

MONSTER AMINO ACID MATRIXTM 5g:

L-Glutamine. Gluamine Peptides (hydrolyzed wheat Gluten), L-Valine, L-Leucine, L-Isoleucine

MONSTER CREATINE MATRIXTM 1g:

Kre-Alkalyn (Buffered Creatine, Patent #6,399,661), Creatine GCC (betaine Anydrous, Glycocyamine).

Other Ingredients:

PROPRIETARY PROTEIN BLEND (MILK PROTEIN ISOLATE, WHEY PROTEIN ISOLATE, CALCIUM SODIUM CASEINATE, L-GLUTAMINE, GLUTAMINE PEPTIDES, LACTOFERRIN, L-VALINE, L-LEUCINE, L-ISOLEUCINE), LEANLIPIDS PLUS (SUNFLOWER AND/OR SAFFLOWER OIL, MEDIUMCHAIN TRIGLYCERIDES, CANOLA OIL, CONJUGATED LINOLEIC ACID (CLA)), COCOA POWDER, MALTODEXTRIN, DIGESTIVE RESISTANT MALTODEXTRIN (SOLUBLE DIETARY FIBER), FRUCTOSE, NATURAL AND ARTIFICIAL FLAVORS, MONSTER CREATINE MATRIX (KRE-ALKALINE (BUFFERED CREATINE, PATENT #6,399,661), BETAINE ANHYDROUS, GLYCOCYAMINE), FRUCTOOLIGOSACCHARIDE, POTASSIUM CHLORIDE, GUM BLEND (XANTHAN, CELLULOSE, CARRAGEENAN), AMINOGEN (PATENTED BIOACTIVE POLYPEPTIDE ENZYME SYSTEM), SALT, ACESULFAME POTASSIUM, SUCRALOSE. ALLERGEN STATEMENT: THIS PRODUCT CONTAINS INGREDIENTS DERIVED FROM MILK AND SOY.
    This product is manufactured in a facility that processes milk, soy, wheat and eggs.

Suggested Use:
    Take MONSTER MILK anytime you would take in a shake or gainer, but want a better tasting, more anabolic formula. Mix two scoops in 18-20 floz. water. Want even more satisfaction? Mix with low-fat milk. Tastes like a real milk shake. Honest!

BEFORE WORKOUTS For a truly awesome weight workout, take FAST TWITCH and MONSTER MILK 45-60 minutes before your workout.

AFTER WORKOUTS 15-30 minutes after workouts the body's growth window is open. MONSTER MILK provides peptides and free aminos in amounts never before possible. PRIOR TO BEDTIME Sleep is actually a catabolic period. Take MONSTER MILK before bed to wake up more anabolic

Disclaimer: Manufacturers continually change product specifications. While we try our best to keep product descriptions up to date, they do not necessarily reflect the latest information available from the manufacturer. We are not responsible for incorrect or outdated product descriptions and/or images.

These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease.

This Stuff Really Is Monster. Do Not Use With Caution. Be A Monster!

kazbek, draft, aneximandros ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. guardian

guardian Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Muscle Milk başlıgında yazdıgım gibi kullandıgım en iyi protein tozlarından birisidir Monster Milk adına yanaşır bir üründür.

3. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler 3 gün önce amerikadan bazı değişik markalarda proteinler getirdim.proteinleri aldığım gnc mağazısındaki satıcının ısrarı üzerine 50 gramlık tek kullanımlık tozlardan aldım epeyce.umarım iyidir ülkemizde pek kullanan yok belli,ama amerikada baya iyi bir üne sahipmiş.bir çok nba sporcusunun da resmi sponsoruymuş .umarız faydasını görürüz.ama tadı harbiden muhteşem al sigarayla tv keyfi yaparken izle :)

4. kazbek

kazbek Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü pek kullanan olmamış gibi... Kullanan arkadaşlar yorumlarını esirgemezlerse memnun olurum ;)

5. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Amerikada çok ilgi gören bir üründür. Uzun süredir kullanma niyetinde olduğum bir ürün, yorumlara bakılırsa denemek gerekir.

6. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler son mesajımı bu ürünü denemeye başladığım 27 agustosta yazdım.inanın zerre kadar abartmıyorum kesinlikle muhteşem bir ürün. protein tozu kullanacaksanız hiç düşünmeden alın kullanın sonrada kolunuzdaki damarlara bakıp bakıp gurur duyun.adı üstünde canavar sütü.kullanın canavar gibi göreceksiniz gelişimi.

7. majdan

majdan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    türkiyede satışını sapan bi yer yok galiba..

8. dachosen

dachosen Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Yok malesef

9. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bazı internet sitelerinde var bu ürün.bi araştırın derim.ama mutlaka alınması gereken harika bir ürün bende çok kısa sürede çok büyük farklılıklar yarattı .zaten dediğim gibi ben bu ürünü amerikadan tamamen tesadüf eseri satıcı adamın ısrarı üzerine almıştım adam bana farkı kısa zamanda görüp diğer markaların yüzüne bakmazsın demişti ve dedikleri aynen çıktı.

10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    bir protein tozu Kısa zamanda nasıl çok büyük farklılıklar yaratıyor merak etim !!

bu bir no, nox ürünleri, anımal pak, creatin olsa anlayacağım.. yada sen bu spora yeni başladın ilk 5-6 aylık hızlı gelişmeden bahsediyorsun.

saydığım ürünlerin dışında, protein tozlarından etki göremezsiniz vücudun protein ihtiyacını karşılar.

11. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sadece vucudun protein ihtiyacını karşılar demişsin. peki vucut neden proteine ihtiyaç duyar ve biz neden bu protein tozlarını kullanırız vucut kas inşasına başlasın daha iyi beslensin ki daha iyi büyüsün gelişsin yıkımı engellesin diye dimi inşallah bunda hemfikirizdir .kusura bakma ama bence en kral gelişimi protein tozu ve içeriğiyle yakalarsın tabiki ilaveten doğru çalışma ve beslenmeyle kombine edersen.senin yukarda vucudu geliştirdiğini idda ettiğin tüm ürünler koca bir balondan ibaret heleki creatin aman Allahım .neyse kardeşim ben bu ürünü dediğim gibi amerikadan aldım hatta sonraki araştırmam da ürünün içeriğinde steroıd bazlı maddeler den şüphelenilmiş ve moster firmasıda büyük bir kampanyayla ürünün i
    çeriğinde asla ekstra steroid ve benzeri ürün olmadığını ispatlamış tüm amerikaya.dediğim gibi bir çok nba oyuncusununda resmi sponsoru .ben kullandım çok memnun kaldım inşallah her kullanan aynı verimi alır .ayrıca ben spora yeni başlamadım supplement kullanımına yeni başladım hayırlı akşamlar.

12. majdan

majdan Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    serdar kardeşim ürünü nasıl temin ettiğin konusunda biraz bilgi verebilirsen.. olumlu yorumlar neticesinde bende almayı düşünüyorum. teşekkürler

13. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim ben amerikadan almıştım hemde bu tek kullanımlık 50 gr paktlerden yaklaşık 200 tane falan aldım benimkide bitmek üzere olduğundan araştırıyorum bi alışveriş sitesine baktım reklamları vardı ama ürün ellerinde ne yazıkki kalmamış.artık bişekilde yurtdışından getirticez yada bekliycez gelmesini.

14. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    serdar

''bende çok kısa sürede çok büyük farklılıklar yarattı'' yazdıkların ile bu tarz ekbesinlere nekadar bel bağladığın anlaşılıyor. bir diger açıdan değerlendirirsek.
    ilk supplementni kullandığın için (protein) beslenme eksiklerinin bir kısmını kapattığıdan, daha fazla protein almış oldugundan. kasların tamiratını gerçekleştirmiştir.

yukarıdaki post' umda protein tozu gereksizdir diye bir şey yazmıyor. aksine etkisini hissetmen için uzun süre aynı ürünü kullanmalısın.

şahsen kendim x marka wheyi bir kutu yerine aynı üründen, maddi durumum el verdiği için 4-5 kutu devamlı kullanıyorum. senin bahsettiğin gibi bir çok büyük farklar hissetmiyorum.

''düşünmeden alın kullanın sonrada kolunuzdaki damarlara bakıp bakıp gurur duyun''
    kolundaki damarlar, no ürünleriyle daha belirgin olur istersen forumda bir arama yap neyin ne tepki verdiğini oku.

''vucudu geliştirdiğini idda ettiğin tüm ürünler koca bir balondan ibaret heleki creatin aman Allahım''
    Arama yapmanı ve creatine gibi en önemli elzem ek besin hakında binlerce makalesi bulunan maddeyi balon olarak lanse etmen ayrı bir ignorance örneği..

off topıc olmaması için konuya dönersek Cytosport iyi bir marka ürün fiyat olark Muscletech'i geçmiş durumda 65$ yüksek bir fiyat..

Son düzenleme: 1 Aralık 2010
  15. serdar maral

serdar maral Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    domınıc ben supplemente bel bağlamış bir insan olsaydım eğer spora başladıktan 9 ay sonra kullanmazdım protein tozunu.sporun ilk günü gider kilolarca alırdım Allaha çok şükür bunu alacak durumum var.protein beslenme eksiklerinin bir kısmını kapatmışltır demişsin emin ol bu sporu en iyi yapan benim kadar iyi beslenmiyodur yaptığım işle alakalı yediğim önümde yemediğim arkamda.creatin le ilgili olarak arama yapmama hiç gerek yok bir nefroloji doktoru babanın oğlu olarak sana çok şey yazardım ama daha fazla uzatmanın anlamı yok .son olarak bu ürün mıuscletech e 10 basar hadi kal sağlıcakla.

16. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Başlığa anket eklendi.

Ürünün içeriğinde sanırım değişiklikler olmuş. Burda ki ürün açıklamasında Krea-Alkalyn yazıyor. Ancak son çıkan formülünde Creapure ilave edildiği belirtiliyor.
    İçerik bakımından çok güzel 'kompleks' bir protein tozu.
    Diğer göze batan konu ise bu ürün L-Glutamine içeriyor. Bir çok markanın protein tozlarında glutamine ve öncüleri olarak (glutamine precursors) üründe bulunduğu belirtiliyor.
    Gizli formül, patentli formül gibi ibareler kullanılıp ürün süslenmemiş.
    Abartılıp bir porsiyonda 12,3 gram L-glutamine ve öncüleri 11,7 gram BCAA içerir gibi ifadeler de kullanılabilinirdi (diğer bir çok markanın yaptığı gibi)

17. stagl4e

stagl4e Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ürünü kullananlar aroma hakkında yorum yapabilir mi? midem cidden çok hassas. Nitrotech çikolata-karamel kulllanıyordum cidden içemiyorum istifra ediyorum tadı berbat geliyor. aroması güzel ve içeriğide iyi bir ürün tavsiye edebilirmisiniz?

18. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel bi ürüne benziyor kullanmadan bilemem ama başarılı gibi..

19. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Bu ürünün aromasi cok yogun oldugunu ögrendim. Etkisi konusunda kullananlar genelde cok memnunlar.

20. caner86

caner86 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Gayet guzel aramosi benimde mide tat konusununda hassas bunun tati kullandiklarimdan daha iyithums:

Sayfayı Paylaş