CytoSport Complete Casein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 21 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 2
    50,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 1
    25,0%
  3. Başarısız

oy sayısı 1
    25,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Complete Casein 25 gr anti-katabolik yavaşça sindirilen Micellar Kazein, Kalsiyum ve Sodyum Kaseinatdan oluşur. Complete Casein bağırsaklarda ve midenizde jel formunu alıp sindirim süresini uzatır. Buda whey proteinle arasında ki farktır. (whey hızlıca karışır)

Kazeinin uzun sürede sindirilmesinin yararı amino asitlerin whey proteinlere göre daha uzun bir süre sağlanabiliyor olmasıdır. Bu uzun süre amino asit sağlaması Complete Caseini mühteşem bir gece proteini yapar.

Bunlara ek olarak Complete Casein eksiksit bir protein alımı ve kullanımına yardımcı olmak için Aminogen (patentli kompleks sindirim enzimi) içerir. Complete Casein Laktoz ve Glutensizdir buda onu kullanmak isteyen herkese uygun bir ürün yapar. Shakerda kolay karışır ve MuscleMilk kadar lezzetlidir.

• 25 gram protein
    • Aminogen
    • Gece Proteini
    • Laktozsuz
    • Glutensiz

Nasıl kullanılır ?

Complete Casein yatmadan hemen önce, küçük öğünler yerine veya ne zaman canınız yavaş sindirilen protein tüketmek istediğinde kullanılır.

Ekli Dosyalar:

2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Kazein seçerken en önemli şey kendi açımdan tadı.
    Çünkü gecenin köründe kötü tadı olan bişi içilip uyunmaz.
    O yüzden bunun tadını deneyen arkadaş varsa bilinçlendirirse bizi sevinirim.

3. assid

assid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar denio ki kazein içerisindeki kaslyium oranının %1 i gecmemesi onerilio hem büyüme hormonu salgılanmasını englelleyebilio hem de ilerde şeker hastalıgına sebep olabiliomus siz ne dersiniz bu konuda bu üründe %30 kalsiyum içerir diyor

4. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Öncelikle besinler için günlük tavsiye edilen miktarlar(RDA) % oranla yazar. Yanı sizin görmüş olduğunuz %30 günlük tavsiye edilen oranı. Ne kadar olduğunu belirtilmiyor ancak %100 kaç olduğu belirtiliyor. %30 yine ortalama bir su bardağıyla içtiğiniz yağsız süte tekabül eder.
    Ortalama 300 mg kalsiyum içeriyor diye tahmin ediyorum.

RDA değerleri; beslenme alışkanlıkları, iklim ve diğer bölgesel faktörler dolayısıyla ülkeler arasında farklılıklar gösterir.

Burada günlük önerilen değerleri görebilirsiniz

Tam tersi, kalsiyum eksikliğinin bir çok kötü sonucu vardır, bunlardan en önemlisi kadınlarda kemik erimesi.

Aşırı kalsiyum alımı böbrek taşına neden olabiliyor. Özellikle bu sorunu daha önce yaşayanlar dikkat etmeli.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 24 Eylül 2011
  5. assid

assid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş ben ilk başta desponun verdiği cyto sport nutrition facts tablosundaki kalsiyumun %30 undan bahsediorum senin solediklerine de katılıyorum

6. Altintop

Altintop Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Berlin
    Evet, bende o değerlerden bahsediyorum. Orda ki değer bir önceki mesajta belirttiğim gibi içeriğinde bulunan kalsiyum oranını aldığınızda, günlük tavsiye edilen değerin %30unu karşılamış oluyor.

Kurallardan alıntı

7. hp22

hp22 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    etki varmı etki? :)

8. bybadman

bybadman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    DJ
    çikolatasını aldım tadı aşırı kötü çok şekerli ve kolay karışmıyor. Etkisinide görmedim.

9. Junichi

Junichi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar hiçbir yerde Cyto Sport Whey veya Casein göremiyorum,ülkemizde satışı artık yok mu?

Sayfayı Paylaş