1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

cyberugur ve resimlerim bi el atın arkadaşlar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve cyberugur tarafından 28 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Merhabalar BB b sini bilmezken burada öğrendim bir çok şeyi hala öğrenmeye devam ediyorum 6-6.5 ay oldu body yapalı başlamadan önce 63 kiloydum boy 1.68 di sonra bu 6 ay içinde 83 ü gördüm şimdi zayıflıyorum şu an 75 kiloyum dahada düşücem burada ki genel kanı supplement 6 ay sonra kullanılmalı diyodu ama ben 2 .aydan başladım weider creatin, hadrline amino 2000, korbonhidtar, protein tozları kullandım bende etki gösterdi yalnız göğüs sıfır hatta eksi diyebilirm ne yaptıysam çıkmıyo bende çizmeye çalışıcam artık yardımlarınızı bekliyorum bide resimler kötü olabilir çekicek başka kimse yoktu o an aceleye geldi aynı tarz pozlar var kusura bakmayın artık kolları ölçtüm 38.5 39 geliyo ama hiç belli olmuyo nedense :(

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Ewt gogusun cok zayıf gorunuyor belirttigin gibi.. diger bolgeler 6 ay icin ii gelisim gostermis....
    ama halen cok erken kesmek icin... yani gogusu buyutmeden cizmenin ve kesmenin faydası olmaz, bilakis daha da dar we ufak gosterir... ozellikle Bench press e egilmelisin.. Gogus programını yazar mısın?

3. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    yorum için tşkler göğüs programım şöyle 1-)bench press 4set 10-9-8-7 olarak(kendimi çok zorladığım zamanlar oldu 90-95 e kadar çıkmıştım)
    2-) üst göğüs oda aynı fakat 4 set
    3-)alt göğüs(eğik sephada)
    4-) yatarak yana açış
    5-)oturarak yana açış
    6-)dips
    7-)plawr
    bunların hepsi 4 set ama şimdi üç sete düşürdüm daha fazla ağırlıkla yapıyorum fakat bir sonuç alamadım(birde hareketerlin tam adlarıı bilemiyorum ) birde kollarım benim başlamadan kollar 30-30,5 tu şimdi 38,5 oldu en çok verim ondan aldım zayıfladım (83 ten 75 düştüm fakat kollarda bir şey değimedi hatta yarım santim arttı bu mantıklımı sizce weider pure creatin, amino 1900, prote,n tozu kullanıryorum

4. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım 6 ayda 20 kılo almak zaten baslı basına basarıdır bence 75 dusmussun guzel bır secım kanatların eksik gogusleri soylememe gerek yok sanırım dıger arkadasında dedıgı gıbı kesme hareketlerını erken baslamıssın
    oncelıkle press hareketlerını cıddı bır sure devam etmelısın bence kaldırdıgın kıloyu dusur ve hareketı yedırerek yap sanırım nefes alıp vermelere dıkkat etmıyorsun kolların ıyı 38,5 gosterıyor

5. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    o zaman bana şu press hareketlerinin doğrusunun nasıl yapıldığını söyliyebilirmisiniz acaba yani nefes alıp verme olayı ile ilgili bir şey yapmıyorum gerçekten bundan olabilir

6. coldfire4

coldfire4 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ağırlığı kaldırırken nefes ver yani üfle indirirkende nefes al yani kısacası zorlandıgın zamanlarda hemen hemen her harekette aynı nefesini ver ve hareketde rahatladıgın zamanda nefes almaya çalış

7. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Zorlanırken nefes verilir, eski hale dönülürken nefes alınır. Bench press için önceden yaptığım bir çeviri:
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?p=8190

8. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    teşekkürler herkese makaleyi okudum bir şeyler öğrendiğime inanıyorum bakıcaz

birde bende şu an sadece weider pure creatin kaldı ben amino mu almalıyım yoksa protein tozumu ve hangi markayı önerirsiniz ben amino 3001 i düşünüyorum fakat weider 2200 de kafamı karıştırdı amacım yağsız karınkasları belli olan bir vucut burada Ayaz nickli arkadaş var vucudu çok güzel bana göre, o tarz bir vucut düşünmekteyim

9. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    şimdi bir arkadaşta da görmüştüm Universal Nutrition - GH-MAX 180 tablet , amino 3001 ve weider ın 2200 arasında hangisni seçmeliyim

10. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ugur whedirin ıcınde birazdaha fazla proteın ıcerıyor 100 de 51 gibi whey proteını bu tabi unıversal al dıye onerırım ancak bıraz pahalı dıger amınolara gore sanırım 160 tabletı 55 dolardı diger sordugun urun hakkında bilgim yok

11. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    teşekkürler o zaten benimde aklımda o universal vardı onun aminosu bayağı iyi deniyor(3001) bi alayım bakayım creatinde nasıl bir etki olacak birde optimum whey denicem yanında ama yağlanmasını istemediğim için fazla kullanmayı düşünmğyorum proteini

12. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    bence antreman programin bana göre yanlis hatta cok yanlis..daha 6 aylik sporcuyum diyorsun ve bir gögüs antremaninda ne kadar hareket biliyosan hepsini yapiyosun.ben sekiz yildir yapiyorum ama 3 hareket yaparim genelde,kendimi iyi hisettigim ve yorgun olmadigim günlerde de en fazla 4 hareket yaparim.ama hic ayni gün 7 hareketi birden yapmadim.gögüslerinin kücük kalmasi bence normal yaptigin calismaya göre

13. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    evet gurkan usta haklı 7 hareket cok bece sadece press hareketleri yapmalı bench press-ust gogus pres- alt gogus press 1 ay dene sonra yanlarına bench yana acısıda eklersın

14. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tamamdır o zaman sadece o hareketleri uygulayayım ben bakalım ne olacak

15. CENTAUR

CENTAUR Guest

Eğer makul fiyata bulabilirsen şiddetle amino universal 3001 i öneririm, belki gh-max beraberinde kullanılabilir yatmadan önce içildiği için, ikisinin dozları buna göre azaltılıp ayarlanabilir

Kolay gelsin.

16. cyberugur

cyberugur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    tşkler
    acaba bu universalin 3001 nin yanında birde karbonhidrat alayımmı ne dersiniz yani elimde 3001, creatine, biraz protein tozu var birazda karbon hidrat kullanıp daha hacimlendikten sonra martın sonunda definsayona mı girsem yoksa karbonhidratı almayıp diğerleini mi kullansam bende en ufak bir supplement bile etkisini gözteriyor 1 kilo karbonhidrat kullandığımda yaklaşık 8 kilo almıştım normal derecede yemekle

17. goldtrapper58

goldtrapper58 Yeni Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    carbon sana kılo aldırır ve yaglanmanada sebep olur ornek ıstersen benım resımlere bakabılırsın yorumunuda beklerım carbon gereklı ancak sevıyeyı ıyı ayarlaman lazım ama carbon yerıne ben gulutamın al derım sana ama carbon alırsanda olur KOLAY GELSİN

18. sportman

sportman Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness antrenörü
    yorum yazın demişşsin arkadaşım yazalım sennde farkındasın gögüs gerçekten yok.ama onun yanında omuz başların çok zayıf.kolların vücuduna göre zayıf belin birde çok kalın ve trapezlerin omuzlarına baglı olarak onlarda iyi deil.yani yolun başındasıın şuanda devam et ama fazla yaglanmadan..başarılar şimdiden sana bileklerinide çalıştıramyı unuutma ama beel bölgen abdominal bölgesi keeik yapında anatominde bozukluk var dışa dogru .dert etme okadar ama çalışmaya devam..

19. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Son mesajın üzerinden 1 seneden fazla süre geçmiş.
    Öneride bulunmanın şu aşamada anlamı olmayacaktır.
    Forum kurallarını okuyalım.

Son düzenleme: 19 Ağustos 2008
    diez bunu beğendi.
  20. ACR

ACR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cyberugur göbek ve göbeğinin altındaki bölge ideal gözüküyor. bunun için nasıl bir çalışma yaptın?

Sayfayı Paylaş