cvplarsanız sevinirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve pirates31 tarafından 28 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. pirates31

pirates31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben birsey sormak istiyorum! 184 boyundaki bi erkegin bacak kalınlıgı ne kadar olmalıdır. üst bölgesi fazla kaslı deil ama iri ise ? :idea:

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    60 santim civarı olmasi lazim diyeceğim ancak bacaklarda iç kısımlardaki yağ bacak ölçüsünü çok arttırabiliyor, bacakların yağlıysa 60 santim yetmeyecektir, benim dış kısımlar oldukça yağsız, çok sıkı ancak iç kesimler son derece yağlı, soğuk 67 santim geliyor en kalın yerinde, eğer seninde yağlı ise, düzgün görünmesi için 65 üzeri olmasının bir zararı yok, ancak genel olarak yağsızsa, 60 santim fena bir ölçü değil.

3. pirates31

pirates31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim en kalın yerinden 62 cm ve bir senedir kosuyorum bacaklarım yaglı ama genede kas ta var baya ama bana kalın gibi gözüküyo birde 32 kilo verdimö yeni basladım vücut gelistirmeye bana bacakları daha sıkı ve yagları eritmem icin artı vücut gelistirmem icin ne önerebilirsiniz peki :oops:

4. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    ölçünün fazla olması çalışmana ve diğer etkenlere bağlı bence. örneğin benim boy 1.78 baldır ölçüm 65 cm. bazen kot almaya gittiğimde zorlanıyorum. boyu tam oluyor baldır kısmı tayt gibi duruyor :D

5. muscled_girl

muscled_girl Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    pirates bence bırak ölçüyü falan aynaya bak ;)

6. pirates31

pirates31 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aslında haklısın ! olay kafada bitiyo vücut la barısık olmak lazım galiba :roll: yapı bu deyip kabulenmek lazım ;)

Sayfayı Paylaş