Crunch-push up

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Orhn91 tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Orhn91

Orhn91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhabalar bu 2 spora yaklaşık 5 gün önce başlamış bulunmaktayım.crunch yaparken kısa bir süre sonra boynum çok kilitlenip ağrıyor,push up yaparkende 25 30 taneden sonra arka kol kaslarım çok ağrıyor.beslenmeye dikkat ediyorum ve protein tozu kullanmıyorum.yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle kilonu yaşını boyunu yazman cevap almanda faydalı olur.Arkadaşım daha 5 gün olmuş ve anladığım kadarıyla hergün tekrar yapıyorsun.Bırakta ham vucut biraz ağrısın 2-3 hafta sonra alışırsın.

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba , crunch yaparken iyicene alışana kadar ensene bir havlu koyup , havlunun iki ucunu yanlardan tutarak yaparsan bayağı rahatlarsın. push up ı da zaten her set 15-20 tekrar yapman yeterli. bu aşamada çok tekrara gerek yok.

4. Orhn91

Orhn91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kilom 69 boy 175.Evet push up setlerde 15 20 yapıyorum ama 3.sete geldiğimde artık kollar pskolojik olarak sanki kalkmıyor.crunchta dediğiniz yöntemi uyguladım sanki biraz etkili oldu.ve aynada sanki göğüs hizasında sağ sol olmak üzere 2 kas oluşmuş gibi duruyor.böyle parça parçamı oluşuyor evreleri ?

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    5 günde müthis gelisme basarilarinin devamini dilerim.

6. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Parça parça oluşuyor.Yaza doğru onları düzenli bir şekilde birleştiriceksin :)

7. Orhn91

Orhn91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok sevindim çok teşekkür ederim hepinize :) bu hırs güzel haberler gelişimler gördükçe daha da artıyor :) sorum olursa tekrar yazarım iyi forumlar herkese :))

Sayfayı Paylaş