Creatine ve Whey

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve tarık_bugra tarafından 31 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    iyi akşamlar arkadaşlar 1yıl yaptıgım spora 4ay aradan sonra yeniden baslıyorum amacın kilo vermek daha önce l-carnitin ve cla kullandım pek etki görmedim orta şekerli diyetle kullandım sporu sevmeme ragmen isteksizlik halsizlik oluyordu bu sefer salondaki hoca bana yag yakıcı almayalım

Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 300 gr toz ,
    Hardline Nutrition %100 Whey 2,3 kg

isimli ürünleri alalım daha faydalı olur dedi sizce bu ürünleri kullanayım mı yag yakma amaclı şimdiden teşekürler

2. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    sımdı ılk olarak bu ıkı urunde yag yakıcı degıl. bunların yag yakmaya ne gıbı faydası olur acıkcası bılmıyorumda demıcem olmaz yanı. sanırım salon sahıbı hoca sana urun satmaya calısmıs. whey proteın hızlı emılımı olan bır proteın turudur ant oncesı ve sonrası seklınde kullananlar vardır. creatıne ıse https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kreatin-nedir-t34.html bu baslıkta detaylıca var hacım amaclı kullanılan bır urun yag yakıcılar harıc hıc bır urunun yag yaktırdıgına tanık olmadım. yag yakıcılarda ıse l carnıtıne termojenık ve cla var cla hıc denemedım termo ve l carnıtınde ıse fayda gördum ama olay kardıyo ve beslenmeden gecıyor. egerkı amacınız kılo vermek ıse bu urunlerı kesınlıkle ve kesınlıkle almayınız. ha söle dusunule bılır proteın tozu alıyım gunluk ıhtıyacımı oradan karsılayım fazladan yag felan almayım ama bunun ıcınde cok dusuk kalorı dıyetı yapacaksınızkı bır anlamı olsun ben gunde 500 kalorı alırken Iso 100 kullanıyordum 2 servıs kas kaybını mın a cekmek ıcın ancak normal yolunda bır dıyet yapacaksanız dedıgım gıbı bu urunlere hıc gerek yok

ahmetkb, carmelo114 ve tarık_bugra bunu beğendi.
  3. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    öncdelikle msj için teşekkür ederim mehmetanil ; şimdi forumda araştırma yaptım iki ürün için senin ters söyledikleirnle bu forumda hrp böyle çok ters köşe var mesela çıkardıgım sonuç Ultimate Nutrition Creatine Monohydrate 300 gr toz alırsam spor yaparken ki isteksizkligim moralsizligim atabilecegimi daha istekli çalıştıgım için yag yakımına sebeb olacagını bire bir etki yapmasada sonucda spor yapıyorsun mecburen yanacak :) 2ay vücut geliştirme yaptıkdan sonra düzenli beslenemiyorum mesela et balık protein ürünleri gibi zaten dietler hep protein agırlıklı doktor verdi en son sabah akşam beyaz et var yapamadım onun içinde Hardline Nutrition %100 Whey 2,3 kg kullandıgım zaman protein eksikleri kapanıcak ve yaglar kasa dönüşecek yanma olacak okuduklarımdan bunları çıkardım en az 20 konu bilmem kaç sayfa şimdi sende tam tersini demişin başka konulara açmama izin vermedigi için yag yakma kısmına acabildimde bilgi alayım diye açaba direk yag yakmaya neden olmaz mı demek istedin çünkü çok kesinsinde okuduklarımda senin tam tersin yafa benim kafa çorbamı oldu ne :)

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  5. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    John399 Yağ yakarken hem creatin hemde şeker içermeyen başka supplementler kullanabilirsiniz .demişin isim olarak belirtirmisin su veya şu gibisinden , okudugum Metabolizmamı Nasıl Daha Hızlı Çalışır Hale Getirebilirim başlıklı yazında dedigin gibi o dogal ürünleri zaten içiyorum baharatcılardan alıp dogadan 7 otlu gibi mesela , bunun yanında Kreatin almaya karar verdim 2. Metod; uzun süreli (3-4 ay), düşük dozlarda (3-5 g/gün) kreatin desteğişeklinde su ile beraber , protein tozunuda 2ay sonra falan almayı düşünüyorum daha detaylı arastırayım

Son düzenleme: 1 Kasım 2012
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Orta sekerli diyeti sekersiz bir diyet haline getirirseniz sorun ortadan kalkacaktir. ilgili supplementler size gore degiller.

7. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İşde diyet yapabilsem evde ailemle birlikde yasıyorum o diyet programına göre birsey yapsam et veya tavuk maddiyat kısıtlı proteinsizde diyet diyet olmuyor bilmedigim için bu tarz ürünleri araştırıyorum , 85 kilodan 70e düşmekti amacım 12ay ugrastım 5kilo verebildim kardiyo yaptım hafif agırlık :( bu sefer spora başladıgımda o kilo civarı normal bir vucut dum olsun istiyorum agırlık yapıp 2-3 kardiyo hareketi ile yaza kadar içim rahat tşört giyerim en azından

8. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmeni duzeltmeden hicbirsey dogru gitmeyecek. Evde aile ile olmak bahane degil.ZAten harciyacagin supplement parasina normal beslenebilirsin. Yag yakim gunluklerini takip et. Beslenmeleri gozden gecir derim.

9. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    diyete önem göstermeye çalışayım ozaman epey tek yol şimdilik :) forumda sabah akşam okuyorum insanın kafası karışıyor ister istmez :)sizin benim durumum için önerebileceginiz ürün varmı Animal Cuts veya o tarz

10. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmeni duzelt dogru yaparsan 8-10 kilo kaybetmek iki ay surer, urune filan gerek yok.

Sayfayı Paylaş