Creatine kilo aldırır mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve İamacheater tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar fitness hocamdan 90 tl ye creatine creapure aldım.Sizler kullandınız mı? internett pek bilgi bulamadım bu ürünle ilgili ben kilo almak istediğimi söyledim oda bana creatine creapure verdi.Spordan yarım saat önce ve sonra kullanıyorum.Kilo aldırır mı? Kollarım filan kalınlaşır mı?

Son düzenleme: 6 Eylül 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

3. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    yani su olarak aldırıyor sonradan kaybediliyor diye korkuyorum ben kullanmaya başlayalı 1 ay oldu 6 kilo aldım ama pek bi kalınlaşma görmedim su iddiası olmasından korkuyorum :/

4. brhmcr

brhmcr Guest

Cok oku genc İamacheater cok...herseyin cevabi var. linkleri lutfen oku.

5. İamacheater

İamacheater Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Mit:Kreatin fazla su tutumuna yol açar.

Gerçek:Bu daha fazla saçmalıktır.Yapılan son ''placebo-kontrollü'' bir araştırma,3 aylık bir kreatin kullanımında,test hiçbir gözle görülür vücut suyu artışı görmemiştir.Bununla beraber,kreatin grubu vücut kütlesinde ve yağsız kütlede mükemmel artış kaydetmiştir.Ancak bazı 2.sınıf kreatinler gerçekte su toplamayı ve şişkin görüntüye neden olabilirler.Ancak bu kreatinede bağlı olmayabilir,sebebi fazla sodyumdur.Ürün ucuz üretimden geçmişse ürünün son hali fazladan sodyum ihtiva eder.

İnşallah böyledir teşekkürler =)

Sayfayı Paylaş