Creatin ve Performans Artışı ???

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve razanxx tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. razanxx

razanxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    s.a ben 1 buçuk yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum belli bir süre spor salonuna gittim ve belli bir zamandan sonra evde kendi setlerimi hazırlayarak evde çalışmaya başladım ... Creatin gainer ve whey alıp kullanmaya başladım... İlk defa creatin kullanmaya başladım. benim sorum ilk haftalarda creatinle birlikte spor performansım çok iyiydi iyi gidiyordu herşey ama şu anda performansımda düşüklük var ve spor istediğim gibi gitmiyor acaba yaptığım kombinasyondamı bir yanlışlık var...

kombinasyonum spordan 30 veya 45 dakika önceden Optimum Serious mass+ creatin ve spordan 1 saat sonra optimum Gold whey + creatin olarak alıyorum...

Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim....

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Beslenmeden kaynaklı veya psikolojik bir performans düşüşü olabilir. Çünkü creatinde vücudun alışması gibi bir şey söz konusu değil. Ben kahvaltıdan hemen sonra ve antrenman öncesi alıyorum, istersen bir süre böylede deneyebilirsin.

3. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Neden spordan 1 saat sonra alıyorsunuz? Spor biter bitmez için, birde kreatini meyve suyu ile kullanırsaniz daha iyi olur

4. razanxx

razanxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karaciğerde hazır proteini kullanıp 1 saat sonra tekrar vücudun proteine ihtiyaç duyacağını düşündüğüm için öyle yapıyordum...

kreatini basit şekerlerle almak önemli olan.. bende o yüzden serious mass de yeteri kadar basit şekerin olduğunu düşündüğüm için onunla beraber alıyordum ... cevaplarınız ve ilginiz için teşekkür ederim...

5. leecH

leecH Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Madem spordan sonra 1 saat vücudunuzun protein ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsun. Daha sonra et, yumurta benzeri besinler tükerek devam edebilirsin, sonuçta sindirim için geçen zamanda sıkıntı olmayacaktı. Hele birde beslenme programında protein açığıda oluşmuyorsa wheyi kullanmanızın hiç bir anlamı kalmaz.
    Wheyi kullanacaksanız spordan hemen sonra yıkımı en aza indirme mantığında kullanın aynı şekilde kreatin içinde spor sonrası azalan atp için alabilirsin.

6. razanxx

razanxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız dediğiniz gibi kullanacağım ... çok teşekkür ederim...

7. Addison123

Addison123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kısmetse bende POWER SYSTEM L-CARNITINE 3000 MG başlayacağım. Sonuçları burdan yazarım.

8. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    baslıktakı konuyla ne alakası var bunun ?

hasanateş, onbir ve moothy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş